Powitajki przy kawie 76

30 kwietnia 2024 06:42 / 3 osobom podoba się ten post
Witam we wtorek.  Jeszcze słońca nie ma póki co. Może później trochę wyjrzy. Seniorka gaśnie powoli. Apetyt też już coraz mniejszy. Pokłada się i nie chce się mobilizować. Depresja i niechęć do życia nasilają się. No cóż wiek 92 lata zaraz będzie mieć też robią swoje. Codziennie pyta o męża, który rowno rok odszedł. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie? 
Dziś muszę uzupełnić zapasy bo jutro wolne i sklepy zamknięte. 
Spokojnego dnia opiekunkowo. 
30 kwietnia 2024 07:18 / 3 osobom podoba się ten post

 
Witam w następny gorący dzień, bynajmniej na Śląsku 
Miłego dnia 
30 kwietnia 2024 08:48 / 4 osobom podoba się ten post
Witam i ja po przerwie. Jadę właśnie busem na nowe zlecenie i mam trochę stresa. Niby nie ma być źle ale wszystko okaże się na miejscu trzymajcie za mnie kciuki Kierowca jeszcze nie powiedział o której będę na miejscu. wszystkim życzę spokojnego dzionka
30 kwietnia 2024 09:15 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 słońce ☀️ 
Dzisiaj ma ponownie nadciągnąć pył znad Sahary. 
Nincia powodzenia 🙂 
30 kwietnia 2024 10:17 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo 😊 słońce ☀️ 
Dzisiaj ma ponownie nadciągnąć pył znad Sahary. 
Nincia powodzenia 🙂 

Dorotee dziękuję,mam nadzieję że nie będzie najgorzej
30 kwietnia 2024 10:50 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Dorotee dziękuję,mam nadzieję że nie będzie najgorzej:boi sie:

A dokąd jedziesz?
30 kwietnia 2024 11:44 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, kolejny słoneczny dzień. Wczoraj nawet trochę się opaliłam, miłego dnia wszystkim. Nincia szzerokiej drogi !
30 kwietnia 2024 11:46 / 2 osobom podoba się ten post
kamisz49

Łowi łowi i czytałam, że grzyby zbiera. Kompletne przeciwieństwo mnie-leniucha:-)

No popatrz, a to fenomen.. ja to prędzej jakieś plewienie.. spacery, książki, filmy, rower... ale na ryby to bym się nie wybrała.  
30 kwietnia 2024 11:47 / 3 osobom podoba się ten post
kamisz49

Dzień dobry, kolejny słoneczny dzień. Wczoraj nawet trochę się opaliłam, miłego dnia wszystkim. Nincia szzerokiej drogi !:-):kawa:

dzień doberek, dzień doberek.. ja też łapię słoneczko.. aż lepiej się wstaje ze swiadomoscia , ze słoneczko już na nas czeka na balkonie, na ogrodzie
30 kwietnia 2024 11:48 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Seniorka dużo śpi jak nie łóżku to przed tv. . ja w tym czasie 💻 działań w swojej firmie . 📱😏
Jestem tylko do 24 mają no tu wraca stała Pani. Ja chcę do domu na kilka dni i wyjechać bo na 5 lipiec muszę być w domu 

a co ty tam w tym internecie jeszcze robisz? oprocz opiekunki masz jakąś firme? ale super, opowiedz cos wiecej
30 kwietnia 2024 11:56 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry i udanej majóweczki 
30 kwietnia 2024 13:41 / 2 osobom podoba się ten post
bozena1234

a co ty tam w tym internecie jeszcze robisz? oprocz opiekunki masz jakąś firme? ale super, opowiedz cos wiecej

Jestem agentem ubezpieczeniowym. Mam zarejestrowana jednoosobowa działalność gospodarczą. Współpracuje z około 20 TU. Zapraszam jeśli coś potrzeba. Wszystko załatwimy on line. Również i ubezpieczenia na życie bo w tej kwestii Polacy leżą a w razie NNW płacz i zero pomocy. 😥
30 kwietnia 2024 13:44 / 2 osobom podoba się ten post
bozena1234

No popatrz, a to fenomen.. ja to prędzej jakieś plewienie.. spacery, książki, filmy, rower... ale na ryby to bym się nie wybrała. :lowi ryby: :podlewanie kwiatkow:

My też mamy u siebie na działce staw rybny z karpiem i sumem .ogrodzony pod napięciem. Mój mąż zapalony wędkarz. Z sąsiadem  sobie to zrobili . Wspólna inwestycja. Teraz budowa idzie to mało czasu na rybki jest ale zawsze coś tam złapie mąż. Ja to tylko ewentualnie na słoneczku ☀️ się wygrzewam i podziwiam jak coś zlowua a potem jem. 
01 maja 2024 06:28 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  
Słońce ☀️ już powoli się wyłania zza chmur. Seniorka wczoraj dostała nowe leki na wyciszenie . Mam nadzieję, że będzie spokojniejsza . 
Wszystkim życzę spokojnego dnia. 
01 maja 2024 07:23 / 2 osobom podoba się ten post