Łódzkie

01 lutego 2015 09:46 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

Nic z tego Basiu, moja Tośka ostatnio jechała z gitarą i laptopem plus duża torba z zakupami i, a sama Tośka  jest dość nikczemnego wzrostu, mimo to ryksiasz powiedział ''ale za te tyteczki to 5 zyla więcej panienka zapłaci'' To ja za mój kufer pewnie z dychę bym musiała dorzucić:))))

Dobra , na piechty popitalamy , bo ode mnie to by ze 3 dychy zawołali ! .... coś się sknerowata na starość robię ! -:))))))))
01 lutego 2015 09:53 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Doda Ty nie pytaj , tylko planuj kiedy możesz? I zapomnij ,że wrócisz na noc , trzeba odrobić sylwestra i karnawał , to trochę nam zejdzie:)))

Dziękuję:) Ja będę do dyspozycji w lipcu i sierpniu. A tańczyć będziemy w domu, czy w lokalu gastronomicznym? To jest dość istotne, bo musze wiedzieć, czy brac szpilki na zmianę :)))))))))))))))
Ostatnio ( w ubiegłym roku ) tańcowałam w Karczmie Polskiej, przy AL.Włokniarzy, nie powiem, było bardzo.....miło i tanecznie :)))))))))))))
01 lutego 2015 10:22 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Dziękuję:) Ja będę do dyspozycji w lipcu i sierpniu. A tańczyć będziemy w domu, czy w lokalu gastronomicznym? To jest dość istotne, bo musze wiedzieć, czy brac szpilki na zmianę :)))))))))))))))
Ostatnio ( w ubiegłym roku ) tańcowałam w Karczmie Polskiej, przy AL.Włokniarzy, nie powiem, było bardzo.....miło i tanecznie :)))))))))))))

A czy to wazne gdzie??, wazne ze Nas prosza ,mnie to pozniej obojetnie bo tancze na bosaka )), oby stoly tylko solidne byly )))))))))))
01 lutego 2015 11:39 / 3 osobom podoba się ten post
Dokładnie , tańczyć można wszędzie , ale znam parę lokali z dobrą muzyką taneczną , a Karczma na Włókniarzy też jest na tej liście. Cieszyłabym się jakby się udało zgrać w czasie.
01 lutego 2015 13:23 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Zachodniopomorskie , lubuskie .......a łódzkie to co ? gorsze ? ....dziewczyny odzywajcie sie , bo mnie już w tym lubuskim to mają dosyć , tylko czekam , kiedy mi powiedzą " spadaj "......w myślach użyłam bardziej dosadnego słowa , ale ponieważ jestem kobietą o " wysokiej kulturze osobistej " ( ??? ) nie napiszę tego wyrażenia ! ....ale se pomyślę ! -:)))))))))

Halo,halo ja też jestem z łódzkiego.Moim miasrem zamieszkania jest Radomsko.Co prawda bliżej mi do Częstochowy no ale co poradzić? 
01 lutego 2015 13:31 / 3 osobom podoba się ten post
Tylko nie idżcie boso,boso bo jest zimno.
01 lutego 2015 13:33
Pojda boso:) Boso, ale w ostrogach;);););)
01 lutego 2015 15:30 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich ja jestem z samego centrum Łodzi.Pozdrawiam wszystkich :)Obecnie jestem w dziurze o nazwie Buxtehude nawet internet nie chce tu działać .
01 lutego 2015 15:50
Witaj Łodzianko, witaj :)
01 lutego 2015 17:45
monia2077

Witam wszystkich ja jestem z samego centrum Łodzi.Pozdrawiam wszystkich :)Obecnie jestem w dziurze o nazwie Buxtehude nawet internet nie chce tu działać .

Monia , to Twoje zdjęcie , bo dam głowę że się gdzieś spotkałyśmy, mam pamięć do twarzy , ale do miejsc już gorszą i teraz mnie będzie gryzło.
01 lutego 2015 17:53 / 2 osobom podoba się ten post
Witam Łodzianki i ....okolice,ja pozdrawiam z Pabianic,choć obecnie jestem w Monachium
01 lutego 2015 18:05
aniarz10

Witam Łodzianki i ....okolice,ja pozdrawiam z Pabianic,choć obecnie jestem w Monachium

Tam się urodziłam , mieszkałam na Konopnickiej i chodziłam 6lat do 5-tki.
01 lutego 2015 18:13 / 1 osobie podoba się ten post
Widzisz Evvex...to tak niedaleko mnie,bo ja mieszkałam na Odrodzenia,pozdrawiam
01 lutego 2015 18:53
aniarz10

Widzisz Evvex...to tak niedaleko mnie,bo ja mieszkałam na Odrodzenia,pozdrawiam

Na Odrodzenia 4 miałam koleżankę z młodych lat , ale kilka lat temu przeczytałam " nekrolog " , że zmarła . -:(((......To mniej więcej równolegle do ulicy na której mój man mieszkał - łaskiej -:)))))))
01 lutego 2015 19:16 / 1 osobie podoba się ten post
:) Ja też z Łódzkiego, a dokładnie z Piotrkowa Trybunalskiego. Jestem, jak wychodzi, drugą osobą z tego miasta na forum. Piotrków nam ostatnio ładnie odremontowali w centrum, mamy śliczny dworzec, bardzo ładną i ciekawą wieżę ciśnień, ładne stare miasto z autentycznymi fragmentami murów obronnych i klimatycznymi uliczkami pełnymi ciekawych kamienic i zaułków, mamy zamek królewski (choć to w sumie wieża) no i mamy lokalny, niespotkany przeze mnie nigdzie indziej, napój z Jałowca do kupienia w spożywczakach-właśnie się delektowałam dziś :). Ale pracy nie mamy fajnej dla młodych-dlatego wyjeżdżam.
Jak się uda, wstawię niedługo bardzo fajne i ciekawe zdjęcie twórczości lokalnych artystów-rzeźby przestrzenne, to akurat zostało zrobione na starym mieście, a na zdjęciu również ja z butelką Jałowca, tylko...nie wiem jak się zdjęcia do postów wstawia:(.