Łódzkie

01 lutego 2015 19:19
slonecznie

:) Ja też z Łódzkiego, a dokładnie z Piotrkowa Trybunalskiego. Jestem, jak wychodzi, drugą osobą z tego miasta na forum. Piotrków nam ostatnio ładnie odremontowali w centrum, mamy śliczny dworzec, bardzo ładną i ciekawą wieżę ciśnień, ładne stare miasto z autentycznymi fragmentami murów obronnych i klimatycznymi uliczkami pełnymi ciekawych kamienic i zaułków, mamy zamek królewski (choć to w sumie wieża) no i mamy lokalny, niespotkany przeze mnie nigdzie indziej, napój z Jałowca do kupienia w spożywczakach-właśnie się delektowałam dziś :). Ale pracy nie mamy fajnej dla młodych-dlatego wyjeżdżam.
Jak się uda, wstawię niedługo bardzo fajne i ciekawe zdjęcie twórczości lokalnych artystów-rzeźby przestrzenne, to akurat zostało zrobione na starym mieście, a na zdjęciu również ja z butelką Jałowca, tylko...nie wiem jak się zdjęcia do postów wstawia:(.

Z zewnętrznego źródła, np. z fotosika, imageshake itp.
Najpierw musisz tam zamieścić zdjęcia, a potem stamtąd na forum ( to proste, dasz sobie rade, bo jak ja dałam to inni tym bardziej).
I co, wyjeżdżasz w końcu? Masz pracę?
01 lutego 2015 19:22
Lawenda

Z zewnętrznego źródła, np. z fotosika, imageshake itp.
Najpierw musisz tam zamieścić zdjęcia, a potem stamtąd na forum ( to proste, dasz sobie rade, bo jak ja dałam to inni tym bardziej).
I co, wyjeżdżasz w końcu? Masz pracę?

Dzięki za info:).
Właśnie się zastanwiam między dobrą stellą z nie do końca pewną firmą , a pewną firmą, która dopiero zaczęła by mi szukać oferty i nie wiem czy znajdzie, bo w dziale tej firmy dziewczyny piszą, że już trochę czekają i nic.
A ty teraz Lawenda na stelli, tak?
01 lutego 2015 19:26
slonecznie

Dzięki za info:).
Właśnie się zastanwiam między dobrą stellą z nie do końca pewną firmą , a pewną firmą, która dopiero zaczęła by mi szukać oferty i nie wiem czy znajdzie, bo w dziale tej firmy dziewczyny piszą, że już trochę czekają i nic.
A ty teraz Lawenda na stelli, tak?

Nie , nadal w kraju. :)
Trochę się o ciebie boję, cały czas o tobie myslałam.
Dodam cię do przyjaciół, wtedy będziesz miala dostep do mojego maila.
Jeśli będę ci mogła w czymś doradzić, to wal smiało. :)
01 lutego 2015 19:30 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Monia , to Twoje zdjęcie , bo dam głowę że się gdzieś spotkałyśmy, mam pamięć do twarzy , ale do miejsc już gorszą i teraz mnie będzie gryzło.

Ja raczej ze zdjęcia ciebie nie poznaję :)
01 lutego 2015 19:32 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

Nie , nadal w kraju. :)
Trochę się o ciebie boję, cały czas o tobie myslałam.
Dodam cię do przyjaciół, wtedy będziesz miala dostep do mojego maila.
Jeśli będę ci mogła w czymś doradzić, to wal smiało. :)

Czyli, jak pisały niektóre dziewczyny, jesteś teraz w pracy bo urlop jest w DE na stelli:) :)
Dziękuję ci, że się o mnie martwisz:). Zrobiło mi się ciepło.
Przyznaję, że mam dylemat jaką strategię szukania pracy obrać i chętnie napiszę z e-maila zapytaniem o kilka firm,
jeśli oczywiście mogłabyś się podzielić opinią.
Obalam też w tym miejscu mit, że znaleźć pracę w opiece jest zawsze łatwo, bo jest jej dużo, mnie- jako świeżynce, łatwo nie jest.
Wychodzi mi, że świeżynka potrzebuje sporo czasu żeby się "zahaczyć'.
01 lutego 2015 19:46
slonecznie

Czyli, jak pisały niektóre dziewczyny, jesteś teraz w pracy bo urlop jest w DE na stelli:) :)
Dziękuję ci, że się o mnie martwisz:). Zrobiło mi się ciepło.
Przyznaję, że mam dylemat jaką strategię szukania pracy obrać i chętnie napiszę z e-maila zapytaniem o kilka firm,
jeśli oczywiście mogłabyś się podzielić opinią.
Obalam też w tym miejscu mit, że znaleźć pracę w opiece jest zawsze łatwo, bo jest jej dużo, mnie- jako świeżynce, łatwo nie jest.
Wychodzi mi, że świeżynka potrzebuje sporo czasu żeby się "zahaczyć'.

Wal do mnie śmiało i nie pytaj. :)
01 lutego 2015 19:52
Lawenda

Wal do mnie śmiało i nie pytaj. :)

O.k. Odezwę się dziś późno w nocy :).
A skąd był ten poprzedni avatar z tym strasznym gościem? To nie coś z Rodziny Adamsów? Naprawdę przerażający, ale też mnie zaintrygował :).
01 lutego 2015 20:05
slonecznie

O.k. Odezwę się dziś późno w nocy :).
A skąd był ten poprzedni avatar z tym strasznym gościem? To nie coś z Rodziny Adamsów? Naprawdę przerażający, ale też mnie zaintrygował :).

Nie mam pojęcia, gdzieś w necie na szybko znalazłam. :)
01 lutego 2015 20:47 / 2 osobom podoba się ten post
Arabrab !!!!!! Zobacz co zrobilas ??? wskrzesilas region )))))))
01 lutego 2015 21:19 / 3 osobom podoba się ten post
monia2077

Ja raczej ze zdjęcia ciebie nie poznaję :)

Hm, fakt , ale każę sobie taki nadruk zrobić na koszulce, to mnie wszyscy rozpoznają :))) chociaż  na drugi rzut oka, patrzę i te kształty jakby moje, tylko piór mam ciut więcej:)))
02 lutego 2015 06:03 / 3 osobom podoba się ten post
Wstawac spiochy !! Koniec tego dobrego czas na prace ) Spokojnego dnia .
02 lutego 2015 06:34 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Wstawac spiochy !! Koniec tego dobrego czas na prace ) Spokojnego dnia .

Uzupełniana lektura z rańca obowiązkową jest ! .....My wcześniejsze od skowronków są -:))))))))))))
02 lutego 2015 06:36 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Wstawac spiochy !! Koniec tego dobrego czas na prace ) Spokojnego dnia .

Tak jest , ale jeszcze tylko 5min spałam jak kamień . Miłego dnia:))))
02 lutego 2015 10:36 / 4 osobom podoba się ten post
Piękne, słoneczne Dzień Dobry  
Wskrzeszonemu łódzkiemu :)))))
02 lutego 2015 12:34 / 1 osobie podoba się ten post
Ja też będę na urlopie więc kto wie może coś z tego wyjdzie