Umowa o pracę, a umowa zlecenia

23 maja 2013 16:55
Anna77

Co wybrac..w txch czasach i ofertach jakie dostajemy bierze sie przewaznie to co nam oferoja-jesli wynagrodzenie nam odpowiada to jest ok.wiadomo ze normalna umowa o prace w przysylosci bylaby dla nas leprza,ale naprawde to jest jak jest.

Sa agencje,ktore zatrudniaja na podstawie umowy o prace.
23 maja 2013 18:18
Ja również wyjeżdżam za pośrednictwem tej samej firmy co Ola55. Mam umowę o pracę , nie zlecenie i tak jak Ola pisze wszystko jest czarno na białym...
31 maja 2013 00:01
Witam . Mam pytanie - pracuję dla pewnej agencji na umowę o pracę na 1/4 etatu na umowie mam stawkę diety za 1 dzień 38 euro czy agencja Wam z tej diety potrąca jeszcze jakieś podatki ?
31 maja 2013 00:08
Moja nie dieta to jest stawka na czysto
31 maja 2013 00:13
Kurcze , a oni potrącają mi tak że na rękę dostaję ok. 36 euro ...złodzieje . Wybieram się z tym problemem do PIP , bo agencja ogólnie do kitu
31 maja 2013 00:17
Nie powinni jak sama nazwa wskazuje to nie jest twój dochód tylko dieta , a może to nie był podatek tylko coś innego?
31 maja 2013 00:24
To był mój drugi wyjazd z tą agencją i za każdym razem jest tak samo moja dieta jest wypłacana w mniejszej kwocie niż na umowie jest podane .
03 czerwca 2013 18:49 / 1 osobie podoba się ten post
alinka1339

Witam . Mam pytanie - pracuję dla pewnej agencji na umowę o pracę na 1/4 etatu na umowie mam stawkę diety za 1 dzień 38 euro czy agencja Wam z tej diety potrąca jeszcze jakieś podatki ?

 
kochana dieta jest nieopodatkowana,a jesli na umowie masz 1/4 etatu to znaczy ze podatki na emeryture i rente masz strasznie niskie i w przyszlosci dostaniesz z tej pracy bardzo niska emeryture...niestety
Sa agencje ,ktore skladki oplacaja z sredniej krajowej t.z z ok 3711..zł i tu pracujesz na dobra emeryture-a to jest wazne dla nas...