Moja pierwsza miłość

27 października 2014 20:37
Haneczka47

A co z tymi pierwszymi milosciami

juz byly...przynajmniej u mnie....
27 października 2014 20:41
No uuuuuu mnie tez byla ta pierwsza i i jak do tej pory jedyna
ale na forum doszlo wiele mlodej krwi moze cos nam starym (mowie o sobie stara)opisza,jak to teraz jest,te wieczory teraz taaaaakie dlugie
27 października 2014 21:07 / 1 osobie podoba się ten post
Moja pierwsza miłość ożeniła się jak miała 18 lat.
I wiecie co? Do dzisiaj o mnie wypytuje moją rodzinę, która mieszka w tej samej miejscowości co ta moja pierwsza miłość.
27 października 2014 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

I tak trzymaj i ucz się ..... z tym myciem to nie za często , bo podobno skraca życie
to inne jak najczęściej stosuj :))))))...... ....Jestem wielka , córka wczoraj pokazała mi jak się pisze " pod spodem " i już umiem ! :))))))

Na pewno wiesz jak się pisze pod spodem.? Nie wierzę.
27 października 2014 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
Do 15 lat pierwsza mam nadzieję że ostatnia:)
27 października 2014 21:13 / 3 osobom podoba się ten post
amelka

Na pewno wiesz jak się pisze pod spodem.? Nie wierzę.

Kochana lata praktyki robią swoje , ja i na wierzchu i pod spodem , ważne , żeby pisak był sprawny !.... -:)))))))))))
27 października 2014 21:16 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Kochana lata praktyki robią swoje , ja i na wierzchu i pod spodem , ważne , żeby pisak był sprawny !.... -:)))))))))))

Jak nie sprawny to herbatka z drucikiem ,herbatka wyleci a drucik zostanie:):):)
27 października 2014 21:16 / 1 osobie podoba się ten post
Moja pierwsza miłość (od 20lat) właśnie dzwoniła zmordowana po całym dniu pracy. A czy ostatnia.......... nie wiadomo. Bo nieraz potrafi mnie tak wnerwić, że mam ochotę zamordować. A potem, którz to wie,może trafi się inna.
27 października 2014 21:19
Moja pierwsza milosc to 15lat malzenstwa-dwojka wspanialych dzieci,,,czkawka,,i juz 10lat separacji;-;-;-;-;-
27 października 2014 21:20 / 2 osobom podoba się ten post
reanata

Moja pierwsza milosc to 15lat malzenstwa-dwojka wspanialych dzieci,,,czkawka,,i juz 10lat separacji;-;-;-;-;-

I tak bywa
29 października 2014 11:01 / 1 osobie podoba się ten post
Oczywiście przedszkole jeszcze. Nie pamiętam imienia, ale pamiętam, że był gotów do poświęceń, bo wyjadał mi kożuchy z zupy mlecznej.
29 października 2014 11:05
elzbietkaaaa

Oczywiście przedszkole jeszcze. Nie pamiętam imienia, ale pamiętam, że był gotów do poświęceń, bo wyjadał mi kożuchy z zupy mlecznej.

no to dobre,ale mnie ubawilas;-;-;-;-;-bleeeeeeeeeeeeekozychy
29 października 2014 11:17
chyda kazda jest pierwsza w danym wieku...
29 października 2014 11:22 / 2 osobom podoba się ten post
elzbietkaaaa

Oczywiście przedszkole jeszcze. Nie pamiętam imienia, ale pamiętam, że był gotów do poświęceń, bo wyjadał mi kożuchy z zupy mlecznej.

w tym wieku to jak by ten twoj rycerz smoka pokonal ha ha
29 października 2014 11:29