Trwały makijaż!

11 sierpnia 2013 15:41 / 1 osobie podoba się ten post
Miło tak myśleć, ALexia!
11 sierpnia 2013 15:45
romana

Miło tak myśleć, ALexia!

Kobieta w pewnym wieku bez zmarszczek mimicznych i bez uśmiechu wyglądała by jak mumia :(((
07 października 2013 21:41
Hej,wreszcie zrobiłam sobie brewki,bo swoich prawie nie miałam,nie bolało mnie,teraz po tygodniu zaczyna sie złuszczanie.chya nie bedzie potrzebna poprawki-okaże sie po 2 tyg.zastanawiam sie nad zrobieniem sobie kresek-musze popodglądać innych...
07 października 2013 22:38
serce

Hej,wreszcie zrobiłam sobie brewki,bo swoich prawie nie miałam,nie bolało mnie,teraz po tygodniu zaczyna sie złuszczanie.chya nie bedzie potrzebna poprawki-okaże sie po 2 tyg.zastanawiam sie nad zrobieniem sobie kresek-musze popodglądać innych...

Ale masz fajnie:)u mnie jesli chodzi o brwi to jest to horror:)rosna jak zwariowane:)sama raczej ich nie ogarniam,chodze do kosmetyczki a jak wracam z de po dwoch miesiacach,to jak krzaki:)prawie oczu mi nie widac:)
08 października 2013 11:49
NO fajnie,możesz sama korygować pęsetką,nie jest to trudne,ja zaczełam tak od podstawówki :)
08 października 2013 11:53
serce

Hej,wreszcie zrobiłam sobie brewki,bo swoich prawie nie miałam,nie bolało mnie,teraz po tygodniu zaczyna sie złuszczanie.chya nie bedzie potrzebna poprawki-okaże sie po 2 tyg.zastanawiam sie nad zrobieniem sobie kresek-musze popodglądać innych...

Ja jak byłam piękna i młoda to poprosty moje brwi to były krzki. Z biegiem lat jak regulowałam stały się cienkie i mało widoczne, henna na krótko wystarcza. Możesz podpowiedzieć (bo robiłaś oczywiście makijaż permanentny brwi tak?) ile taka przyjemnośc kosztuje, na jaki okres to może wystarczyć? Pozdrawiam
08 października 2013 12:24 / 1 osobie podoba się ten post
ja mam taki makijaz brwi i oczu kreska dolna górna.jestem mega zadowolona.makijaż utrzymuje sie do 5 lat(zalezy tez od tego czy ktos korzysta z solarium czy nie bo tez ma to wpływ)polecam taki makijaż wygoda
08 października 2013 12:39
kacha25

ja mam taki makijaz brwi i oczu kreska dolna górna.jestem mega zadowolona.makijaż utrzymuje sie do 5 lat(zalezy tez od tego czy ktos korzysta z solarium czy nie bo tez ma to wpływ)polecam taki makijaż wygoda

Brwi niekoniecznie,ale kreska to by mi się podobała,a ile takie cudo kosztuje,i tu w DE mam po sąsiedzku kosmetyczkę,ale chyba w Polsce jest taniej.
08 października 2013 13:19
kacha25

ja mam taki makijaz brwi i oczu kreska dolna górna.jestem mega zadowolona.makijaż utrzymuje sie do 5 lat(zalezy tez od tego czy ktos korzysta z solarium czy nie bo tez ma to wpływ)polecam taki makijaż wygoda

Teraz po powrocie zafunduję sobie cos takiego... w Niemczech nie lubię sie malować, ale sama siebie nie lubię bez makijażu ... trzeba zrobić taki żeby na parę lat starczył...))))
08 października 2013 14:54
Malina

Brwi niekoniecznie,ale kreska to by mi się podobała,a ile takie cudo kosztuje,i tu w DE mam po sąsiedzku kosmetyczkę,ale chyba w Polsce jest taniej.

ja robiłam w pl zaplaciłam 800zł brwi plus oczy w pakiecie jest taniej jak sie robi ja akurat trafiłam na taki pakiet i super!!! w de sa ceeny chyba zblizone ok 250-300 euro z tego co mi polska kosmetyczka w de mówiła bo pytala ile ja placilam w pl
08 października 2013 17:09
zachodniopomorzanka

Ja jak byłam piękna i młoda to poprosty moje brwi to były krzki. Z biegiem lat jak regulowałam stały się cienkie i mało widoczne, henna na krótko wystarcza. Możesz podpowiedzieć (bo robiłaś oczywiście makijaż permanentny brwi tak?) ile taka przyjemnośc kosztuje, na jaki okres to może wystarczyć? Pozdrawiam

Ja zapłaciłam pięćset,,,ale poprawka ma być za250zł,(dopłata)brwi...wystarczy na3 do 5 lat.
08 października 2013 18:50
A ja mam brwi za 500zł - z poprawką w cenie. Cena wyjściowa była 600zł, ale załapałam się na promocję, że wystarczyło polubić stronę kosmetyczki na facebooku i było 100zł taniej. Jak ktoś chce, to mogę polecić - gabinet w Poznaniu jest, a pani zna się na rzeczy - organizuje nawet szkolenia dla kosmetyczek odnośnie wykonywania makijażu permanentnego.
08 października 2013 19:16
wichurra

A ja mam brwi za 500zł - z poprawką w cenie. Cena wyjściowa była 600zł, ale załapałam się na promocję, że wystarczyło polubić stronę kosmetyczki na facebooku i było 100zł taniej. Jak ktoś chce, to mogę polecić - gabinet w Poznaniu jest, a pani zna się na rzeczy - organizuje nawet szkolenia dla kosmetyczek odnośnie wykonywania makijażu permanentnego.

A jak potem odrastają tam gdzie nie trzeba?
Jestem zielona w temacie....
08 października 2013 19:57
Ja mam makijaż po linii moich brwi, więc jest ok. Tylko swoje miałam za jasne i chciałam mieć bardziej wyraziste.
08 października 2013 20:12
kacha25

ja robiłam w pl zaplaciłam 800zł brwi plus oczy w pakiecie jest taniej jak sie robi ja akurat trafiłam na taki pakiet i super!!! w de sa ceeny chyba zblizone ok 250-300 euro z tego co mi polska kosmetyczka w de mówiła bo pytala ile ja placilam w pl

ja mialam 2 poprawki w cenie i jestem zadowolona z efektu kosmetyczka super