Komputerowe SOS

09 sierpnia 2016 20:29
emilia

Kasiu, Ty masz windows 7 czy 8, czy 10? 

7 Starter:( Beznadziejny system.Dzis nie wojowałam ze Skypem ,korzystam z tej wersji BETA.Ten normalny nadal bez mozliwości zalogowania się:(
09 sierpnia 2016 20:33 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

7 Starter:( Beznadziejny system.Dzis nie wojowałam ze Skypem ,korzystam z tej wersji BETA.Ten normalny nadal bez mozliwości zalogowania się:(

Wysłałam instalkę tego pliku emalią. Jak nie planujesz zakupu kompa, to może Linux?
Ja mam w netbooku z win 7 starter i używałam go z powodzeniem, a do danych z windowsa z poziomu linuxa się dostaniesz a i skype na linuxa też istnieje.
09 sierpnia 2016 20:38
tina 100%

Wysłałam instalkę tego pliku emalią. Jak nie planujesz zakupu kompa, to może Linux?
Ja mam w netbooku z win 7 starter i używałam go z powodzeniem, a do danych z windowsa z poziomu linuxa się dostaniesz a i skype na linuxa też istnieje.

Dzięki:)Zakup planuję w najbliższym czasie bo ten lapek juz dawno w stanie agonalnym jest.I też się nad Linuxem zastanawiałam.ale narazie znów odłozone w czasie wszystko.Jakby ten całkiem zdechł to mam jeszcze starego lapka z win XP i uszkodzona na 1/3 ekranu matrycą ,ale wciąz szybszego od obecnego szajsunga :)Alternatywa jakas jest:)
10 sierpnia 2016 19:41
wlasnie skasowalem wszystkie zdjęcia z karty SD aparatu ze splywu kajakowego i dzisiejszego dnia w Kielcach
Mam nadzieję ze dadza sie odzyskac
10 sierpnia 2016 19:54
ORIM

wlasnie skasowalem wszystkie zdjęcia z karty SD aparatu ze splywu kajakowego i dzisiejszego dnia w Kielcach:przeklina:
Mam nadzieję ze dadza sie odzyskac

Jak skasowales? Sprawdzales w koszu? Czy dales polecenie skasowania "ostatecznego"? Może któryś z tych programów da rade: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/darmowe-programy-do-odzyskiwania-danych.html
 
10 sierpnia 2016 19:58 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Jak skasowales? Sprawdzales w koszu? Czy dales polecenie skasowania "ostatecznego"? Może któryś z tych programów da rade: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/darmowe-programy-do-odzyskiwania-danych.html
 

wlozylem kate z aparatu do laptopa i .....................
przez przypadak nacisnolem usun,
Nic nie ma w koszu wiec odzyskuje teraz utracone dane z karty.Troszke to potrwa
10 sierpnia 2016 20:00
ORIM

wlozylem kate z aparatu do laptopa i .....................
przez przypadak nacisnolem usun,
Nic nie ma w koszu wiec odzyskuje teraz utracone dane z karty.Troszke to potrwa:-)

A, no, troche czasu Ci zajmie, nastepnym razem uwazaj, gdzie palca kladziesz!    Gdzie byles na splywie?
10 sierpnia 2016 20:07 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

A, no, troche czasu Ci zajmie, nastepnym razem uwazaj, gdzie palca kladziesz! :-)   Gdzie byles na splywie?

Rzeka Czarna Nida,ktora łaczysie z biala Nida w Nidę właściwą .Świętokrzyskie.Polecam wszystkim.
10 sierpnia 2016 20:18 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Rzeka Czarna Nida,ktora łaczysie z biala Nida w Nidę właściwą .Świętokrzyskie.Polecam wszystkim.

Ile kilometrow szlaku? Jaki stopien trudnosci? Kurde, na Nidzie nie bylam, a szkoda ... Mam nadzieje, ze odzyskasz fotki i sie pochwalisz ...
10 sierpnia 2016 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Ile kilometrow szlaku? Jaki stopien trudnosci? Kurde, na Nidzie nie bylam, a szkoda ... Mam nadzieje, ze odzyskasz fotki i sie pochwalisz ...

kilometrow 15 ok 4 godz splywu z postojem na kiełbasę z ogniska,kapiel w rzece Poziom łatwa 
11 sierpnia 2016 10:12 / 2 osobom podoba się ten post
Modusiu prosze o instrukcję usunięcia tego idiotycznego !!!! "facebooka". Mam operę.

Generalnie nie pojmuje dlaczego i kto ma nasze sugestie w dooopie i tak lekceważy użytkowników forum. Wszyscy się skarżą na wstawienie tej reklamy, nikt z tego nie korzysta, bo to wnerwiające. Ci co chcą wejść na facebooka znają drogę. Co to za pomysł, skoro nikt tego nie chce ?? To jest złośliwość !!
11 sierpnia 2016 11:38 / 1 osobie podoba się ten post
Dla Opery:

https://addons.opera.com/pl/extensions/details/adguard/?display=pl

W prawej kolumnie, na górze jest przycisk - "Dodaj do Opery"
11 sierpnia 2016 11:45 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Modusiu prosze o instrukcję usunięcia tego idiotycznego !!!! "facebooka". Mam operę.

Generalnie nie pojmuje dlaczego i kto ma nasze sugestie w dooopie i tak lekceważy użytkowników forum. Wszyscy się skarżą na wstawienie tej reklamy, nikt z tego nie korzysta, bo to wnerwiające. Ci co chcą wejść na facebooka znają drogę. Co to za pomysł, skoro nikt tego nie chce ?? To jest złośliwość !!

Masz "Opere" a ja miałam cyrk poradziłam sobie jakoś. Bóg jeden wie , jak
11 sierpnia 2016 12:09 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Modusiu prosze o instrukcję usunięcia tego idiotycznego !!!! "facebooka". Mam operę.

Generalnie nie pojmuje dlaczego i kto ma nasze sugestie w dooopie i tak lekceważy użytkowników forum. Wszyscy się skarżą na wstawienie tej reklamy, nikt z tego nie korzysta, bo to wnerwiające. Ci co chcą wejść na facebooka znają drogę. Co to za pomysł, skoro nikt tego nie chce ?? To jest złośliwość !!

Spróbuj tak:najedź na tego fejsa i jak się otworzy to kliknij lewym klawiszem myszki,powinno sie menu szare otworzyc i powinien być na samym dole napis "zablokuj okienko" lub jakis podobny ,wtedy kliknij na to i moze sie usunie.Ja mam Mozille i przypadkiem zupełnym na to wpadłam,może w Operze jest podobnie.
11 sierpnia 2016 14:16 / 1 osobie podoba się ten post
mnie też to w niczym nie przeszkadza