Komputerowe SOS

08 sierpnia 2016 17:14
Kasiu, sprobuj się jeszcze tu zalogować i zmienić hasło
https://login.skype.com/login?client_id=578134&redirect_uri=https%3A%2F%2Fweb.skype.com
08 sierpnia 2016 17:24
tina 100%

Sprawdzałaś zapory w antywirusie? Po aktualizacjach często tak się robi.Wejdź w ustawienia antywirusa i je wyłącz i zobacz co się dzieje.

Mam AVASTAi zaporę widzę tylko jedną -ogniową.Wyłączyłam,wyłączyłam skypa, włączyłam znów skypa ,bz,nic si nie zmieniło ani sie nic nie dzieje:(Próbowalam wczoraj zmienic haslo ,ale nie dostałam na meila żadnej odpowiedzi-z tego linka korzystałam co wyżej Greva podała:(
08 sierpnia 2016 17:29
kasia63

Mam AVASTAi zaporę widzę tylko jedną -ogniową.Wyłączyłam,wyłączyłam skypa, włączyłam znów skypa ,bz,nic si nie zmieniło ani sie nic nie dzieje:(Próbowalam wczoraj zmienic haslo ,ale nie dostałam na meila żadnej odpowiedzi-z tego linka korzystałam co wyżej Greva podała:(

Jak pamiętasz hasło do skypa, to mogę na meila wysłać Tobie instalkę okrojoną z dodatków do przeglądarek . Nie odpala się z autostartu, trzeba się logować. 
Powinno się wtedy udać.
08 sierpnia 2016 17:52
tina 100%

Jak pamiętasz hasło do skypa, to mogę na meila wysłać Tobie instalkę okrojoną z dodatków do przeglądarek . Nie odpala się z autostartu, trzeba się logować. 
Powinno się wtedy udać.

Oczywiście ,że pamiętam:)Poproszę:)
08 sierpnia 2016 17:56 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Oczywiście ,że pamiętam:)Poproszę:)

Już wysyłam . Sama używam tej "przeróbki"- nie zawiera reklam ani innego tałatajstwa, które może przyblokować , albo spowolnić połaczenie.
Tą wersję, którą masz, odinstaluj, przeczyść kompa Cleanerem.
08 sierpnia 2016 21:45 / 3 osobom podoba się ten post
Kasia, jesli nadal masz problemy, pomimo instalacji od Tiny, to sprawdz na stronie

https://www.skype.com/pl/

wejdz w "uzyj skype bez pobierania" i sprawdz, czy mozesz sie tam zalogowac.
Jesli tak, to wina po stronie Twojego lapka. 
Bym proponowala:
Usunac wszystkie wersje skypoa, jakie masz, wyczyscic, pobrac skypa dla Twojego systemu bezposrednio ze strony skypa.
Na czas instalacji wylacz zapore i avasta.
Zamknij system, otworz, sprawdz, czy skype dziala, jesli tak - wlacz zapore i antywira. Zamknij system, otworz - sprawdz, czy dziala.Jesli znowu nie dziala, moze w opcjach avasta trzeba dodac skypa gdzies tam, ale to bym juz szukala, jak sprawdzisz.
08 sierpnia 2016 22:11
emilia

Kasia, jesli nadal masz problemy, pomimo instalacji od Tiny, to sprawdz na stronie

https://www.skype.com/pl/

wejdz w "uzyj skype bez pobierania" i sprawdz, czy mozesz sie tam zalogowac.
Jesli tak, to wina po stronie Twojego lapka. 
Bym proponowala:
Usunac wszystkie wersje skypoa, jakie masz, wyczyscic, pobrac skypa dla Twojego systemu bezposrednio ze strony skypa.
Na czas instalacji wylacz zapore i avasta.
Zamknij system, otworz, sprawdz, czy skype dziala, jesli tak - wlacz zapore i antywira. Zamknij system, otworz - sprawdz, czy dziala.Jesli znowu nie dziala, moze w opcjach avasta trzeba dodac skypa gdzies tam, ale to bym juz szukala, jak sprawdzisz.

Weszłam.Nie mam nic co sie nazywa"pobierz bez pobierania",ale było "zaloguj się" i się zalogowałam bez problemu na tej stronie,nawet moja truskawkowa krówka jest widoczna.Pozostałe polecenia wykonam jutro bo zbieram się w kimono,zobaczymy czy sie uda.Dzięki:)Tinie napisałam na meila-nie powiodło sie z jej linka,nic nie działa:(
08 sierpnia 2016 22:17
kasia63

Weszłam.Nie mam nic co sie nazywa"pobierz bez pobierania",ale było "zaloguj się" i się zalogowałam bez problemu na tej stronie,nawet moja truskawkowa krówka jest widoczna.Pozostałe polecenia wykonam jutro bo zbieram się w kimono,zobaczymy czy sie uda.Dzięki:)Tinie napisałam na meila-nie powiodło sie z jej linka,nic nie działa:(

Odpisalam Ci, jak masz skrót do logowania utworzyć- może klapnie. Na stronie skypa jest też gdzieś wersja beta, bezporednio z przeglądarki, może w ten sposób?                                  https://support.skype.com/pl/faq/FA34515/rozpoczynanie-korzystania-ze-skype-a-w-przegladarce     
 
 
08 sierpnia 2016 22:26
tina 100%

Odpisalam Ci, jak masz skrót do logowania utworzyć- może klapnie. Na stronie skypa jest też gdzieś wersja beta, bezporednio z przeglądarki, może w ten sposób?                                  https://support.skype.com/pl/faq/FA34515/rozpoczynanie-korzystania-ze-skype-a-w-przegladarce     
 
 

No wlasnie o ta mozliwosc mi chodzilo: Wersja beta, ale dziala dobrze, mozna gadac.
08 sierpnia 2016 22:31 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

No wlasnie o ta mozliwosc mi chodzilo: Wersja beta, ale dziala dobrze, mozna gadac.

Wlazłam tam przed chwilą, u mnie też spoko :)  Eeee, na poprzedniej stronie podałam Kasi linka do tego, żeby sprawdziła, czy może się zalogować- nosz pomroczność jasna :)   Ale podoba mnie sie ta wersja beta- nie obciąży komputera.
 
 
08 sierpnia 2016 22:56
emilia

Kasia, jesli nadal masz problemy, pomimo instalacji od Tiny, to sprawdz na stronie

https://www.skype.com/pl/

wejdz w "uzyj skype bez pobierania" i sprawdz, czy mozesz sie tam zalogowac.
Jesli tak, to wina po stronie Twojego lapka. 
Bym proponowala:
Usunac wszystkie wersje skypoa, jakie masz, wyczyscic, pobrac skypa dla Twojego systemu bezposrednio ze strony skypa.
Na czas instalacji wylacz zapore i avasta.
Zamknij system, otworz, sprawdz, czy skype dziala, jesli tak - wlacz zapore i antywira. Zamknij system, otworz - sprawdz, czy dziala.Jesli znowu nie dziala, moze w opcjach avasta trzeba dodac skypa gdzies tam, ale to bym juz szukala, jak sprawdzisz.

Zrobiłam wszystko po kolei tak jak napisałas -bez zmian,skyp zainstalowany,a zalogowoac się nie mogę:( Wszystko tak samo jak wczesniej z linka Tiny.To cos grubszego chyba:(Na dzis sobie dam juz spokój bo  nie mam nrwów do tego lapka:(Pizdnę go chyba do jeziora....
08 sierpnia 2016 23:04
emilia

No wlasnie o ta mozliwosc mi chodzilo: Wersja beta, ale dziala dobrze, mozna gadac.

Ja mam inaczej na ekranie -na górze mam na niebiesko POBIERZ SKYPA a pod spodem MOJE KONTO i nic wiecej:( I mam tak przed i po zalogowaniu się:(Resztę wszystko ma to samo co na Twojej focie:(
08 sierpnia 2016 23:13 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Wlazłam tam przed chwilą, u mnie też spoko :)  Eeee, na poprzedniej stronie podałam Kasi linka do tego, żeby sprawdziła, czy może się zalogować- nosz pomroczność jasna :)   Ale podoba mnie sie ta wersja beta- nie obciąży komputera.
 
 

udalo mi sie wejśc w te wersję beta jakims cudem ale na dole na pasku to co wczesniej zainstalowalam mam dalej jako niezalogowane.nic z tego nie rozumiem:(
08 sierpnia 2016 23:24 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

udalo mi sie wejśc w te wersję beta jakims cudem ale na dole na pasku to co wczesniej zainstalowalam mam dalej jako niezalogowane.nic z tego nie rozumiem:(

Tak będzie- logowanie się do wersji przeglądarkowej nie jest równoznaczne z zalogowaniem się do aplikacji, nawet jeśli to to samo konto. 

Co do logowania się do zwykłej wersji skypa, to może masz jakiś plik uszkodzony. Na stronie skypa kiedyś mi wpadło w oko, co to był za plik, a nawet jest do pobrania, coby sobie zainstalować. Jutro poszukam.
09 sierpnia 2016 19:53
kasia63

udalo mi sie wejśc w te wersję beta jakims cudem ale na dole na pasku to co wczesniej zainstalowalam mam dalej jako niezalogowane.nic z tego nie rozumiem:(

Kasiu, Ty masz windows 7 czy 8, czy 10?