Nasza Perfumeria

05 czerwca 2016 21:05
Teraz proszę mi powiedzieć, czy kupował ktoś na iperfumy i czy jest zadowolony oraz w 100% pewny, że perfumy są tam oryginalne?
Tak patrzę na tego Guerlain i kosztuje gdzieś 200zł mniej niż w Niemczech. Skusiłabym się, ale się boję:)
Tak samo Jil Sander - w Niemczech kosztuje ok. 60 euro za 50ml, a na iperfumy 125zł.
05 czerwca 2016 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
margarita13

Myszko czy wąchałaś Trussardi My name?
Robiłam już 3 podejścia i nie mogę się zdecydować...:zaklopotanie:

Wiesz co? Wachalam...nmam jakas odlewke ale...nie jest to zapach dla mnie. Chociaz jak sie zastanowic to powinien mnie sie podobac. Nie jest tak...Jest kwiatowy (nie pamietam kwiatow,wiem na pewno,ze fiolek. Zapamietalam bo fioletowy jest ;) ) Mocno pudrowy. Mnie osobiscie dusil,dlawil,powodowal bol glowy. Pizmo podsmiardywalo tynkiem ze starych scian. Taki gruz ze starej piwnicy. Ale to byl taki powiew jakos pod koniec, nie przez caly czas. Pierwsze akordy kojarza mi sie milo ale nie uzasadnie bo nie pamietam dlaczego., Nie pisalam nigdzie zadnej recenzji tego zapachu wiec nie jestem w stanie sobie dokladnie przypomniec co i jak. A ,jeszcze cos. To taki zapach bez pazura, prawdopodobnie bez ogona. Od razu dodam ,ze opinia subiektywna jak zawsze. Musial mi ten zapach nie przypasc do gustu skoro nie zakupilam buteleczki do kolekcji.
05 czerwca 2016 21:11
Ja przez neta to tylko odlewki na odlewkiperfum.pl, no i ceny normalne. Teraz zajrzałam na iperfumy, to faktycznie ceny zaskakująco niskie. Tez czekam na wypowiedż kogoś, kto zamiawiał z tej strony, bo jakby były oryginalne, to bym "łykła" :)
05 czerwca 2016 21:14
Moja siora tam kupuje - chyba Diora Addict. Najpierw kupowała normalnie w perfumeriach, później przerzuciła się na stronę iperfumy i twierdzi, że tam są oryginały - nie zauważyła żadnej różnicy. Jednak chętnie wysłucham jeszcze innych opinii. Może nasza mysza ma jakieś doświadczenia w tym kierunku:)
05 czerwca 2016 21:18 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ja przez neta to tylko odlewki na odlewkiperfum.pl, no i ceny normalne. Teraz zajrzałam na iperfumy, to faktycznie ceny zaskakująco niskie. Tez czekam na wypowiedż kogoś, kto zamiawiał z tej strony, bo jakby były oryginalne, to bym "łykła" :)

Ja zamawialam i powiem tak.,..pare lat temu,gdy kupowalam tam pierwszy raz wszystko bylo baaardzo okej. Teraz nie jestem pewna. Zapachy niby sa oryginalne ale pachna inaczej niz zapamietalam. Mozliwe,ze to wina reformulacji perfum...a moze sa po prostu przeterninowane? Nie mam pojecia...Moje znajome chwala sobie iperfumy. Ja jednak tak bardzo pewna ich nie jestem i ze stuprocentowa pewnoscia nie umiem tego stwierdzic.
05 czerwca 2016 21:21 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ja przez neta to tylko odlewki na odlewkiperfum.pl, no i ceny normalne. Teraz zajrzałam na iperfumy, to faktycznie ceny zaskakująco niskie. Tez czekam na wypowiedż kogoś, kto zamiawiał z tej strony, bo jakby były oryginalne, to bym "łykła" :)

Ja tam kupowałam ,meskie opium 2 razy i chłopcy zadowoleni, córka moja zamawia , jest taniej sporo niz w douglas z kartą rabatową.Kupowałam tez dolce gabbana.
05 czerwca 2016 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Ja tam kupowałam ,meskie opium 2 razy i chłopcy zadowoleni, córka moja zamawia , jest taniej sporo niz w douglas z kartą rabatową.Kupowałam tez dolce gabbana.

Ale stuprocentowo ten zapach to byl? Bo ja wlasnie nie jestem tak do konca przekonana. Na pewno idealnie tak samo pachnie a przynajmniej pachnial Armani code. Ale juz Poison jakos inaczej,,,i Jadore tez nie tak do konca byl prawdziwy? Odlewki jakos mi ostatnio szybko uciekaly ze skory...dlatego zasugerowalam,ze przeterminowane ale mozliwe ,ze jakos rozcienczone? Sama nie wiem. Ale nos mam raczej dobry jesli o zapachy chodzi a cos mi zgrzyta...
05 czerwca 2016 21:34 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ale stuprocentowo ten zapach to byl? Bo ja wlasnie nie jestem tak do konca przekonana. Na pewno idealnie tak samo pachnie a przynajmniej pachnial Armani code. Ale juz Poison jakos inaczej,,,i Jadore tez nie tak do konca byl prawdziwy? Odlewki jakos mi ostatnio szybko uciekaly ze skory...dlatego zasugerowalam,ze przeterminowane ale mozliwe ,ze jakos rozcienczone? Sama nie wiem. Ale nos mam raczej dobry jesli o zapachy chodzi a cos mi zgrzyta...

dodane na zapodaj.netOstatnio te Jej przyszły i bardzo jest zadowolona;)
05 czerwca 2016 21:38 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

dodane na zapodaj.netOstatnio te Jej przyszły i bardzo jest zadowolona;)

No to moze warto kupowac cale butelki ale odlewek nie polecam z calym przekonaniem;)
05 czerwca 2016 21:52 / 1 osobie podoba się ten post
Do butelki, to cięzko cos domieszać, ale testery tez sporo taniej sprzedają.

No tu, Oud Royal Armaniego taniocha,800 zł zaledwie ;), ale zamówię Rodriquesa dla chłopa i zobaczę, czy czymś się będą perfumy z tej stronki od oryginału różnić.
05 czerwca 2016 22:00
tina 100%

Do butelki, to cięzko cos domieszać, ale testery tez sporo taniej sprzedają.

No tu, Oud Royal Armaniego taniocha,800 zł zaledwie ;), ale zamówię Rodriquesa dla chłopa i zobaczę, czy czymś się będą perfumy z tej stronki od oryginału różnić.

Kup jakas odlewke zapachu ,ktory masz juz w domu i porownaj...i napisz co sadzisz. Moje kumpele chwala ale ja sie zrazilam odrobine. Mnie te odlewki naprawde niepokoja...szczegolnie trwalosc sie rozni od oryginalu.
05 czerwca 2016 22:12
A co to są te odlewki?
05 czerwca 2016 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Kup jakas odlewke zapachu ,ktory masz juz w domu i porownaj...i napisz co sadzisz. Moje kumpele chwala ale ja sie zrazilam odrobine. Mnie te odlewki naprawde niepokoja...szczegolnie trwalosc sie rozni od oryginalu.

Z tej strony internetowej, z której ja kupuję, to są na bank oryginalne i mają też Gucciego Envy, których już w sprzedaży nie mozna dostać. 
Zobaczę, może faktycznie lepiej z iperfum najpierw próbkę zamówić, jak mają opcję dostarczania za granicę, to kto wie, może to już zrobię, bo mnie ciekawośc zżera :)
05 czerwca 2016 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

A co to są te odlewki?

Odlewają z butelki ileś tam ml. perfum, wg życzenia.
05 czerwca 2016 22:17
Uhum. Ale na iperfumy nie widziałam takiej opcji.