Nasza Perfumeria

03 listopada 2016 09:20 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Witaj Mysiu,znalazłam zdjęcie tych perfum ,które szukam od dłuższego czasu. Może znasz? Dopatrzyłam się nawet nazwy :-)

Nie znam tego zapachu ale...Mam dla Ciebie dobra wiadomosc!

http://skarbymaroka.pl/product-pol-1919-OUD-MUMAYEZ-GOLD-Perfumy-15-ml.html

Wiem,wiem...Jestem kochana,niesamowita oraz w ogole och! oraz ach! 
03 listopada 2016 09:25 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Nie znam tego zapachu ale...Mam dla Ciebie dobra wiadomosc!

http://skarbymaroka.pl/product-pol-1919-OUD-MUMAYEZ-GOLD-Perfumy-15-ml.html

Wiem,wiem...Jestem kochana,niesamowita oraz w ogole och! oraz ach! :lol1:

Jesteś kochana i niesamowita .Jak to zrobiłaś????Ciekawe czy to jest to,ale zobaczę i spróbuję .
03 listopada 2016 10:04 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jesteś kochana i niesamowita .Jak to zrobiłaś????Ciekawe czy to jest to,ale zobaczę i spróbuję .

Wiedzialam gdzie szukac Tam jest od metra orientalnych zapachow. Moze tez sobie sprawie ale to juz do Salazar sie pousmiecham. Musze to obwachac bo jestem ciekawa jak nie wiem co 
03 listopada 2016 11:02 / 1 osobie podoba się ten post
Co sadzisz Fioleciku o Miss Dior - Bouquet! Wiem, wiem oklepane ale mi sie podoba.
Choc jestem obecnie na etapie zmian. Ponoc facetow bierze szczegolnie Wanila, kojarzy sie im z karmieniem piersia... przez matke!!!
Chcialabym zeby ktos-konkretny za mna wariowal, jak na ten przyklad...kot co nawachal sie waleriany.
Jakas fajna mgielka, balsam do ciala z cynamonem i wanilia tez by sie przydal, masz cos takiego w zanadrzu?

Pieknie, ze wrocilas i rad mozesz nam udzielac, prezentowy szal juz nastal.
03 listopada 2016 11:33 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

Co sadzisz Fioleciku o Miss Dior - Bouquet! Wiem, wiem oklepane ale mi sie podoba.
Choc jestem obecnie na etapie zmian. Ponoc facetow bierze szczegolnie Wanila, kojarzy sie im z karmieniem piersia... przez matke!!!
Chcialabym zeby ktos-konkretny za mna wariowal, jak na ten przyklad...kot co nawachal sie waleriany.
Jakas fajna mgielka, balsam do ciala z cynamonem i wanilia tez by sie przydal, masz cos takiego w zanadrzu?

Pieknie, ze wrocilas i rad mozesz nam udzielac, prezentowy szal juz nastal.

Balsam do ciala z cynamonem to nie znam. Balea miala cos limitowanego z cynamonem,pare lat temu,pamietam...Ale nie polecam bo nie jestem zwolenniczka body lotionow tej firmy. Zle sie wchlaniaja i nie nawizaja. Z ciekawych owocowych balsamikow lubie marke Fruttini. W Edece tylko znajduje,na specjalnej,wyeksponowanej polce. Kokosowo - bananowe (slodkie do wypeku ale kocham to!) albo wisniowo czekoladowe;) Maslo do ciala lepsiejsze ale nie zawsze jest. Kneipp czasami ma taki fajny,tez limitowany zel pod prysznic z drzewem sandalowym. Cynamonu w nim niet ale pachnie tak,ze...Wyprobowane  zostalo przez meski nos! Podobno cudnosci na skorze;) Z zapachow perfumeryjnych co cynamon maja to nie przychodzi mi nic ladnego do glowy...Chyba tylko Kenzo Jungle le Tigre. Chcialam sobie kupic niedawno ale poyslalam,ze poczekam na Mikolaja. Moze mi podaruje?  Szczegolnie,ze sie pojawil znowu w sprzedazy wiec spoko..W razie co urodziny w styczniu mam;)))))

Miss Dior  Bouquet? No tu Ci dobrze nie podpowiem...Nie bardzo sie przylozylam do obwachania dokladnego. By to jeden psik na blotterku i tyle. Kwiatowo owocowy...Ja nie wiem ale chyba wanilii tam nie czulam.  Pozniej (wieczorem) skrobne co moglabym polecic z wanilia w tle...Bo teraz musze popracowac. I sie upiekszyc! Na zakupy jade;)))) 

A moze inne dziewczyny cos poleca? Bo kazdy ma swoje ukochane zapachy i fajnie byloby wymienic sie opiniami??
Bardzo o to prosze! Bardzo!
A teraz uciekam...Buuuzi!
03 listopada 2016 14:16 / 1 osobie podoba się ten post
Fioletko;) znalazlam stare opakowanie z odrobina jeszcze mgielki do ciala "z rabarbarem", czyli to nie perfum z rabarbarem byl, o ktorym kiedys pisalam, tylko mgielka do ciala, przez Tchibo GmbH wydana, limitowana seria.
04 listopada 2016 21:35 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Wiedzialam gdzie szukac:-) Tam jest od metra orientalnych zapachow. Moze tez sobie sprawie ale to juz do Salazar sie pousmiecham. Musze to obwachac bo jestem ciekawa jak nie wiem co:-) 

Uśmiechaj się, uśmiechaj, bo bardzo lubię, jak się śmiejesz :D!
Sprawdziłam gdzie ten sklep i daleko jest strasznie :(. Nie wiem, czy dam radę w najbliższy weekend tam dotrzeć, zobaczymy.. Co prawda wyjeżdżam z M. w środę wieczorem i z tego powodu cała jestem happy, ale fryzjerkę mam ugadaną na 12 w czwartek, a to komplikuje plan, bo przecież trzeba pożyć życiem towarzyskim, a w piątek jest święto, wybywam z Krk i wracam w sobotę, a w niedzielę z powrotem do M... No :D! 
Wiem, wiem, cięzko to ogarnąć, ale jeśli nie teraz, to później, obiecuję :)!
04 listopada 2016 21:37 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Jesteś kochana i niesamowita .Jak to zrobiłaś????Ciekawe czy to jest to,ale zobaczę i spróbuję .

Ivanilko, rozumiem, że Tobie też mam kupić :)?
O ile dotrę tam za tydzień w ogóle, off course..
04 listopada 2016 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
Głupek ze mnie ;(. Za pobraniem przecież mogę kupić, napiszcie tylko ile towaru chcecie, w De sama rozprowadzę :D.
04 listopada 2016 21:46 / 3 osobom podoba się ten post
salazar

Uśmiechaj się, uśmiechaj, bo bardzo lubię, jak się śmiejesz :D!
Sprawdziłam gdzie ten sklep i daleko jest strasznie :(. Nie wiem, czy dam radę w najbliższy weekend tam dotrzeć, zobaczymy.. Co prawda wyjeżdżam z M. w środę wieczorem i z tego powodu cała jestem happy, ale fryzjerkę mam ugadaną na 12 w czwartek, a to komplikuje plan, bo przecież trzeba pożyć życiem towarzyskim, a w piątek jest święto, wybywam z Krk i wracam w sobotę, a w niedzielę z powrotem do M... No :D! 
Wiem, wiem, cięzko to ogarnąć, ale jeśli nie teraz, to później, obiecuję :)!

Ja bardzo bym byla dzwieczna! Z ciekawosci chce to sobie przetestowac. Jak znajdziesz czas oczywiscie! O fryzjerce nic nie powiem! Wczoraj kolezanka opiekunka grzywke mi ciachnela...A zeby mnie pokrecilo gdy wpadlam na ten pomysl! Juz zlego slowa nigdy na niemieckie fryzjerki nie powiem. Jestem zalamana!! Przez tydzien nikomu nie pokaze sie na skype...Bo bede pociagnieta do odpowiedzialnosci karnej...Gdyz osoba ogladajaca mnie zapewne wylewu dostanie
04 listopada 2016 21:48 / 2 osobom podoba się ten post
salazar

Głupek ze mnie ;(. Za pobraniem przecież mogę kupić, napiszcie tylko ile towaru chcecie, w De sama rozprowadzę :D.

Ja bym chciala 15 ml,na probe...Jak sie spodoba to wymolestuje wiecej
05 listopada 2016 09:21 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Ivanilko, rozumiem, że Tobie też mam kupić :)?
O ile dotrę tam za tydzień w ogóle, off course..

Salazarku,bardzo dziękuje ,że pamiętasz o mnie ale chciałam zrobić również zakupy na prezenty ,dlatego musze się zastanowic jakie i ile .Kupię sama,niemniej jednak dzięki za dobre chęci.
05 listopada 2016 15:40 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ja bardzo bym byla dzwieczna! Z ciekawosci chce to sobie przetestowac. Jak znajdziesz czas oczywiscie! O fryzjerce nic nie powiem! Wczoraj kolezanka opiekunka grzywke mi ciachnela...A zeby mnie pokrecilo gdy wpadlam na ten pomysl! Juz zlego slowa nigdy na niemieckie fryzjerki nie powiem. Jestem zalamana!! Przez tydzien nikomu nie pokaze sie na skype...Bo bede pociagnieta do odpowiedzialnosci karnej...Gdyz osoba ogladajaca mnie zapewne wylewu dostanie:lol1:

Myszko nie przesadzaj z tymi włosami. Musiałabyś widzieć jak ja sama swoje włosy traktuję. Odstaje coś - no to ciach !! Wolę już tak niz tutaj do fryzjera iść  Jakoś w lustrze nie zauważam mankamentów, toć ja cudna jestem. Nawet oskubana  Ty niejako rodzina jesteś, to musi !! być tak samo.
05 listopada 2016 15:45 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Myszko nie przesadzaj z tymi włosami. Musiałabyś widzieć jak ja sama swoje włosy traktuję. Odstaje coś - no to ciach !! Wolę już tak niz tutaj do fryzjera iść :lol2: Jakoś w lustrze nie zauważam mankamentów, toć ja cudna jestem. Nawet oskubana :-) Ty niejako rodzina jesteś, to musi !! być tak samo.

...ale czytałaś, że Fiolecik szoruje włosy?! Może przetarła???  a tak poważnie, to nawet jeśli ta koleżanka w poprzek ścięłaby, to i tak będzie cudnie wyglądać!!!!!! 
05 listopada 2016 16:45 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Myszko nie przesadzaj z tymi włosami. Musiałabyś widzieć jak ja sama swoje włosy traktuję. Odstaje coś - no to ciach !! Wolę już tak niz tutaj do fryzjera iść :lol2: Jakoś w lustrze nie zauważam mankamentów, toć ja cudna jestem. Nawet oskubana :-) Ty niejako rodzina jesteś, to musi !! być tak samo.

Nie przesadzam,powaznie...Musialabys mnie zobaczyc. Ale to na wlasna odpowiedzialnosc. Wybuchy smiechu doprowadzajace do mokrych portek - GWARANTOWANE!!