Wyłowione z sieci 2

15 września 2015 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Gdyby tak ciągle reagował to dziewczyny nie upuściłyby sobie "pary". A co to policjant forumowy ?? Nie, lepiej same się uczmy reagować. Jednych lubi innych nie, trupem nie jest, emocje tez chyba jakieś ma.

Ale wazelina !!!!

Nooooooooooooooooo, M się zacieszy jak poczyta:)
15 września 2015 22:13 / 2 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Staram się nie być stronniczy - różnie to bywa odbierane.

Bo w tak szerokim, kobiecym gronie bezstronność nie może być rozumiana jednotorowo. Tzn. encyklopedycznie. Zawsze znajdą się jakieś interpretacje a potem interpretacje od interpretacji.
15 września 2015 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ale to jest nośne! Nie na darmo prasa jest nazywana trzecią władzą? PO Fb chodzą takie mądre wierszyki o prezydencie, żehoho.

Chyba czwarta wladza. czwarta.
Ustawodawcza, sadownicza i wykonawcza. To sa juz trzy.
15 września 2015 22:24 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Chyba czwarta wladza. czwarta.
Ustawodawcza, sadownicza i wykonawcza. To sa juz trzy.

Dziękuję, teraz już wiem:)
15 września 2015 22:26 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Bo w tak szerokim, kobiecym gronie bezstronność nie może być rozumiana jednotorowo. Tzn. encyklopedycznie. Zawsze znajdą się jakieś interpretacje a potem interpretacje od interpretacji.

Jeszcze dojdzie co autor miał na myśli:)
15 września 2015 22:29 / 1 osobie podoba się ten post
Pomoc forum1

Dajcie spokój z polityką proszę.

Moderatorze. dlaczego nie wolno ( tak sie domyślam ) pisać o polityce ? To ważna sfera naszego życia. To jest dla mnie niepojęte. O religii można ? O seksie ? O pierdułkach?
A o polityce- nie.
No, litości !
15 września 2015 22:30 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Moderatorze. dlaczego nie wolno ( tak sie domyślam ) pisać o polityce ? To ważna sfera naszego życia. To jest dla mnie niepojęte. O religii można ? O seksie ? O pierdułkach?
A o polityce- nie.
No, litości !

Dlatego że nie chcę kolejnej rozpier...wy na forum. A tak się zawsze kończą "polityczne debaty" na każdym forum.
15 września 2015 22:48 / 2 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Dlatego że nie chcę kolejnej rozpier...wy na forum. A tak się zawsze kończą "polityczne debaty" na każdym forum.

W rodzinie tez lepiej dyskusje o polityce pozostawic w spokoju. Tylko klotnie i niesnaski po tym sa.Tak jakby to jaki wplyw na polityk€ mialo. ))
15 września 2015 22:56 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja to najchętniej bym podusiła polityków. Rozpasało się towarzystwo okrutnie.

To może niezgodne z prawem, ale sprawdzi się jako alternatywą dla emerytury. Wikt i opierunek na koszt podatnika jak już nas do opieki nie będą chcieli. A wdzięczność narodu gratis  Bo na ZUS chyba nie ma co liczyć 
16 września 2015 08:50 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

To może niezgodne z prawem, ale sprawdzi się jako alternatywą dla emerytury. Wikt i opierunek na koszt podatnika jak już nas do opieki nie będą chcieli. A wdzięczność narodu gratis :tanczy: Bo na ZUS chyba nie ma co liczyć :lol2:

Trzeba się o swój przyszły wikt postarać. Wdzięcznością nie pogardzę tym bardziej, że w takim dużym pakiecie.

A odnośnie ZUSu to PO miała ostatnio jakieś pomysły ze zniesieniem go. Chyba kasa pusta. Nasze państwo miałoby się zająć wypłacaniem emerytur. No to ja juz nie wiem co o tym myśleć. Gdyby to było w normalnym państwie to tak ale w naszym ???
23 września 2015 14:08
dorotee

Etyka, morale. Ale o tym nie wolno tutaj:moderator1: czuwa:)

i Emilia
23 września 2015 14:11 / 1 osobie podoba się ten post
bogusia717

i Emilia

Na szczęście
23 września 2015 18:16
04 października 2015 22:55