dowcipy i anegdoty #3

11 września 2015 12:50 / 5 osobom podoba się ten post
Mąż do żony.
- Jak nie będziesz jęczała podczas seksu to się rozwiodę.Pamiętaj masz jęczeć.
Następnej nocy uprawiają seks i żona pyta.
-Już mam jęczeć.Nie odpowiada mąż .
- Jak ci powiem ,to wtedy jęcz.
Po chwili mąż mówi:jęcz.
Olaboooga .Dzieci butów na zimę nie mają,ją w starej sukience chodzę,cukier podrożał.
11 września 2015 22:24 / 2 osobom podoba się ten post
Szczęśliwy ojciec biegnie na porodówkę ,gdzie salowa mu oznajmia ,że został ojcem trojaczków.
Tata zadowolony łapie się za przyrodzenie i rzecze" ma się tę rurę" .A no ma się - odpowiada salowa ,tylko trzeba ją przeczyścić ,bo wszystkie dzieci czarne.
11 września 2015 23:16 / 4 osobom podoba się ten post
Tu aparat zgloszeniowy komendy rejonowej. Masz prawo zachowac milczenie. Od tej pory wszystko co powiesz, zostanie nagrane i moze byc uzyte przeciwko tobie.
11 września 2015 23:19 / 8 osobom podoba się ten post
Żona ZOMO-wca (oops, funkcjonariusza służby prewencyjnej) zażyczyla sobie na rocznicę ślubu buty z krokodyla. Więc ten wybrał się do Egiptu. Po powrocie opowiada o zdarzeniu kolegom w pracy:
- Poszedłem nad ten Nil, szukałem, szukałem, szukałem, aż wreszcie znalazłem krokodyla. Wyskoczyłem z krazków, dopadłem gada, pała, gaz, pała, gaz, pała, gaz. Wreszcie krokodyl padł. Odwracam go do góry nogami i...
- No i co?!!!
- Nic. Bez butow był, skur..syn!
12 września 2015 12:07 / 6 osobom podoba się ten post
12 września 2015 13:18 / 6 osobom podoba się ten post
- Niepotrzebnie kręcisz nosem, ten bigos jest całkiem dobry.
- Może i jest dobry, ale wiekszość ludzi bierze do kina popcorn.
12 września 2015 13:32 / 10 osobom podoba się ten post
Bóg stworzył osła i powiedział do niego:- Ty jesteś osłem. Będziesz nieprzerwanie od rana do wieczora pracował i na swoich plecach ciężkie przedmioty nosił. Będziesz jadł trawę i będziesz mało inteligentny. Będziesz żył 50 lat.Na to osioł:- 50 lat tak żyć jest za dużo, daj mi nie więcej jak 30 lat.I tak się stało.Następnie Bóg stworzył psa i tak powiedział do niego:- Ty jesteś psem. Będziesz pilnował ludzkiego dobytku i ludzkim przyjacielem będziesz. Będziesz jadł to, co ci człowiek zostawi, będziesz tak 25 lat żył.Pies na to:- Boże, tak żyć i to przez 25 lat jest za dużo. Daj mi nie więcej jak 10 lat.I tak się stało.Następnie Bóg stworzył małpę i tak powiedział:- Ty jesteś małpa. Będziesz z drzewa na drzewo skakała i się jak idiota zachowywała. Ty musisz być zabawna i tak przez 20 lat żyć.Małpa na to odpowiedziała:- Boże, przez 20 lat żyć jak światowy błazen to o wiele za dużo. Proszę daj mi nie więcej jak 10 lat.I tak się stało.Ostatecznie stworzył Bóg mężczyznę i przemówił do niego:- Ty jesteś mężczyzna, jedyna racjonalna istota żywa, która opanuje ziemie.Będziesz swoja inteligencję używać do podporządkowania sobie innych stworzeń. Będziesz panował na ziemi i 20 lat żył.Na to odpowiedział mężczyzna:- Boże, mężczyzną być tylko przez 20 lat to za mało. Proszę daj mi 20 lat, które osioł odrzucił, te 15 lat psa i te 10 lat małpy.I tak postarał się Bóg, żeby mężczyzna żył jako mężczyzna przez 20 lat, potem się ożenił i następne 20 lat żył jak osioł, który od rana do wieczora pracuje i ciężary dźwiga. Potem ma dzieci i przez 15 lat żyje jak pies, pilnuje domu i je to, co jemu rodzina pozostawi. A potem, na stare lata, żyje przez 10 lat jak małpa, zachowuje się jak idiota i zabawia wnuki.I tak się stało...
12 września 2015 13:43 / 6 osobom podoba się ten post
W pewnej małej angielskiej mieścinie był sobie ksiądz który oprócz obowiązków duszpasterskich oddawał się zajęciom gospodarskim. Szczególnie lubił hodowle drobiu, która szła mu naprawdę nieźle. Któregoś jednak dnia księdzu zaginął kogut. Początkowo ksiądz myślał, że kogut po prostu uciekł, co mu się czasami zdarzało, ale zawsze wracał. Jednak minął jakiś czas, a koguta jak nie ma tak nie ma. Ksiądz zmartwił się i doszedł do wniosku, że mu ukradziono koguta. Z innych źródeł ksiądz wiedział, ze miejscowa ludność organizuje czasami zakazane w tym regionie walki kogutów. Postanowił załatwić sprawę podczas niedzielnej mszy. Po mszy wszyscy wierni zbierali się już do odchodzenia, ale ksiądz ich powstrzymał. Stwierdził: - Mam jeszcze jedną bardzo wstydliwą sprawę do załatwienia. (W tym miejscu należy wyjaśnić, że po angielsku słowo cock znaczy kogut, ale może też oznaczać męskiego członka). - Chciałbym spytać kto z tu obecnych ma koguta (wszyscy mężczyźni wstali). - Nie, nie to nieporozumienie. Może spytam inaczej, kto ostatnio widział koguta (wszystkie kobiety wstały). - Oj, nie, to też nie o to chodzi, może wyrażę się jeszcze jaśniej, kto ostatnio widział koguta, który do niego nie należy (połowa kobiet wstała). - Parafianie - nie rozumiemy się, spytam wprost - kto widział ostatnio mojego koguta (wstał chórek chłopięcy, ministranci, organista i znajdująca się przypadkiem w kościele koza) ...
12 września 2015 22:04 / 5 osobom podoba się ten post
Mężczyzna do kobiety:
- Gdy widzę pani uśmiech mam nadzieję, że złoży mi pani wizytę.
- Podrywacz z pana!
- Nie, dentysta.
12 września 2015 22:06 / 5 osobom podoba się ten post
Idzie dwóch niemalże wykończonych facetów po pustyni.
Napotykają beduina na wielbłądzie:
- Witaj! Czy mógłbyś nam wskazać drogę do najbliższej oazy?
- Ależ oczywiście! To bardzo proste - odpowiada tubylec - Idźcie prosto i w następny wtorek skręćcie w prawo.
12 września 2015 22:12 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

Mężczyzna do kobiety:
- Gdy widzę pani uśmiech mam nadzieję, że złoży mi pani wizytę.
- Podrywacz z pana!
- Nie, dentysta.

Jestes kochana jak porche
mam taka zgrabna sylwetke ?
Nie ! Tak sie lekko prowadzisz
12 września 2015 22:13 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Jestes kochana jak porche
mam taka zgrabna sylwetke ?
Nie ! Tak sie lekko prowadzisz

Jedzie dwóch Arabów samochodem, nagle jeden mówi do drugiego:
- Wysadź mnie pod ambasadą!
12 września 2015 22:19 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Jestes kochana jak porche
mam taka zgrabna sylwetke ?
Nie ! Tak sie lekko prowadzisz

Dlaczego kobiety tak kochają buty?
- Bo bez względu na to ile kobieta przytyje, to buty i tak będą pasować.
12 września 2015 22:22 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Dlaczego kobiety tak kochają buty?
- Bo bez względu na to ile kobieta przytyje, to buty i tak będą pasować.

Tu się zgadzam z Tobą Ja i cała moja kolekcja butów. Co prawda jeszcze nie tyję ale myślę przyszłościowo
12 września 2015 22:23 / 2 osobom podoba się ten post
WSTENGA

Tu się zgadzam z Tobą :-) Ja i cała moja kolekcja butów. Co prawda jeszcze nie tyję ale myślę przyszłościowo :lol2:

Kochanie, poszłabyś ze mną na siłownię?
- Myślisz, że jestem gruba?!
- OK, jak nie chcesz...
- I do tego leniwa?!!
- Uspokój się.
- Wmawiasz mi hiserię?!!!
- Wiesz, że nie o to chodzi!
- Teraz twierdzisz, że przeinaczam prawdę?!
- Nie! Po prostu nie musisz ze mną nigdzie iść!!!
- A dlaczego tak Ci zależy, żeby iść samemu...?