Mam problem

15 lipca 2016 21:53 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

napisałbym tak:
Ich bin in der Kirche auf einer Messe, ich werde um die Stunde zurückkehren 11.30

Nie jestem germanistka ale wydaje mi sie,ze  Niemcy raczej uzywaja czasownikow: wiederkommen, zurückkommen, wtedy gdy mówią o powrocie do domu. Lub tez po prostu - Ich bin wieder um 11.30 Uhr da (potocznie). Natomiast czasownik zurückkehren uzywaja w momencie, gdy nastepuje powrot do czegos z przeszlosci. Jestem w bledzie? ;))
15 lipca 2016 22:49 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

napisałbym tak:
Ich bin in der Kirche auf einer Messe, ich werde um die Stunde zurückkehren 11.30

Ich habe noch eine Frage...Hast Du einen Stand auf der Messe? :))))  
Taki zarcik 
15 lipca 2016 23:22 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ich habe noch eine Frage...Hast Du einen Stand auf der Messe? :))))  
Taki zarcik :-)

Neugier ist der erste Schritt zur Holle. Und keine Messen werden hier nicht helfen
15 lipca 2016 23:30 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Neugier ist der erste Schritt zur Holle. Und keine Messen werden hier nicht helfen:kocha nie kocha:

Ich bin nicht neugierig. Du hast nicht verstanden was ich geschrieben habe. 

Dobra Knorr,dosyc na dzisiaj bo spac mi sie chce;))) Fioletowych snow!
15 lipca 2016 23:37 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ich bin nicht neugierig. Du hast nicht verstanden was ich geschrieben habe.:lol1: 

Dobra Knorr,dosyc na dzisiaj bo spac mi sie chce;))) Fioletowych snow!

ich verstehe, lediglich kein erfassen ich kann.
Śnij miło o wakacjach.
16 lipca 2016 08:10 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

ich verstehe, lediglich kein erfassen ich kann.
Śnij miło o wakacjach.

Kein Problem. Wir beenden das Thema. 
Snilam...o lesie gdzie zbieralam grzyby. Tyz piknie! ;)))
16 lipca 2016 08:28 / 2 osobom podoba się ten post
16 lipca 2016 23:07
A tak w ogóle to internet na lebarze jest bez ograniczeń? Bo na razie nie widzę żeby mi coś pobierało ? Mogę oglądać youtube bez limitu ?
17 lipca 2016 03:36 / 1 osobie podoba się ten post
Oliwia

A tak w ogóle to internet na lebarze jest bez ograniczeń? Bo na razie nie widzę żeby mi coś pobierało ? Mogę oglądać youtube bez limitu ?

Olivia jesli chodzi o   Internet to nie bardzo moge pomoc. Wiem tylko ze byl za slaby zeby rozmawiac przez skaypa. Ja sobie wykupilam w pierwszym miesiacu i nie moglam rozmawiac ,wtedy corka Pdp sie zdenerwowala ze ja nie mam kontaktu z rodzina i zaraz zalozyla mi Internet stacjonarny. 
17 lipca 2016 09:54 / 2 osobom podoba się ten post
Oliwia

A tak w ogóle to internet na lebarze jest bez ograniczeń? Bo na razie nie widzę żeby mi coś pobierało ? Mogę oglądać youtube bez limitu ?

Oliwio, nie ma mobilnego neta bez limitu.Zawsze są jakieś ograniczenia. Owszem w reklamach kuszą ,że net bez limitu jest, ale trzeba dobrze przeczytać ofertę. Tam jest wyszczególnione co jest limitowane, a co nie-drobnym drukiem :)
17 lipca 2016 10:03 / 1 osobie podoba się ten post
Oliwia

A tak w ogóle to internet na lebarze jest bez ograniczeń? Bo na razie nie widzę żeby mi coś pobierało ? Mogę oglądać youtube bez limitu ?

Nie. Najlepiej bedzie jk sama sobie poczytasz o co chodzi z Lebara. I przypominam,ze na terenie Polski Lebary nie bedzie mozna doladowac. To znaczy tak ale nie kupisz w Polsce prepeida tego operatora,bedzie trzeba przez internet chyba. Rozmowy w sprawie powrtu Lebary ´do Polski trwaja ale kiedy sie zakoncza nie wie nikt. Prosze,tu masz linka do pakietow ;)

http://www.lebara.de/internet-pakete
17 lipca 2016 11:17
fioletowa.mysz

Nie. Najlepiej bedzie jk sama sobie poczytasz o co chodzi z Lebara. I przypominam,ze na terenie Polski Lebary nie bedzie mozna doladowac. To znaczy tak ale nie kupisz w Polsce prepeida tego operatora,bedzie trzeba przez internet chyba. Rozmowy w sprawie powrtu Lebary ´do Polski trwaja ale kiedy sie zakoncza nie wie nikt. Prosze,tu masz linka do pakietow ;)

http://www.lebara.de/internet-pakete

Dziękuję Tino za info ;)
17 lipca 2016 11:18 / 1 osobie podoba się ten post
Oliwia

Dziękuję Tino za info ;)

A pomyleczka, tutaj Fioletowa Mysz  Ale prosze bardzo ;)
17 lipca 2016 11:21 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Oliwio, nie ma mobilnego neta bez limitu.Zawsze są jakieś ograniczenia. Owszem w reklamach kuszą ,że net bez limitu jest, ale trzeba dobrze przeczytać ofertę. Tam jest wyszczególnione co jest limitowane, a co nie-drobnym drukiem :)

Pomyliły mi się osoby , ale to nic ;) szkoda ze rynek nie jest ujednolicony w całej Europie. Tak żeby można było z jednym telefonem i jedna kartą jeździć po całej Europie i aby wszędzie działało tak samo 
17 lipca 2016 11:22
fioletowa.mysz

Nie. Najlepiej bedzie jk sama sobie poczytasz o co chodzi z Lebara. I przypominam,ze na terenie Polski Lebary nie bedzie mozna doladowac. To znaczy tak ale nie kupisz w Polsce prepeida tego operatora,bedzie trzeba przez internet chyba. Rozmowy w sprawie powrtu Lebary ´do Polski trwaja ale kiedy sie zakoncza nie wie nikt. Prosze,tu masz linka do pakietow ;)

http://www.lebara.de/internet-pakete

Dziękuję