Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #5

06 sierpnia 2015 21:37
Mazury

Karkowka z cebula i pieczarkami

To na jutro?
06 sierpnia 2015 21:40
mleczko1

To na jutro?:-)

Tak na jutro ale jesli chcesz to juz teraz mozesz dostac:):):)
06 sierpnia 2015 21:42
Mazury

Tak na jutro ale jesli chcesz to juz teraz mozesz dostac:):):)

A za co? za zapytanie?
06 sierpnia 2015 21:44
mleczko1

A za co? za zapytanie?:-):-)

Za nic. Tak poprostu:):):)
07 sierpnia 2015 09:19 / 1 osobie podoba się ten post
Rybka w sosie koperkowym zapiekana ziemiaczki,budyn,woda do picia
07 sierpnia 2015 10:52
Sałatka ziemniaczana z jajkiem, szynką szczypiorkiem, jogurtem do tego ryba smażona plus woda mineralna, sok jabłkowy a na deser arbuz.
07 sierpnia 2015 10:55
Ryba po grecku, ryż z curry....deser jeszcze muszę wykombinować:)
07 sierpnia 2015 10:59 / 2 osobom podoba się ten post
Pierogi ruskie przeze mnie robione ,a na deser lody czekoladowe.
07 sierpnia 2015 11:35 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś piątek więc tradycyjnie "ryba" czyli bitki wieprzowe ,ziemniaki i kapusta na krótko.
07 sierpnia 2015 12:09
Dziś expresowy obiad: Maultaschen w rosole. Na deser trochę lodów dla ochłody.
07 sierpnia 2015 12:17
Mielone, mizzeria, gotowana marchewka, ziemniaki
07 sierpnia 2015 12:23 / 1 osobie podoba się ten post
didusia

Dziś piątek więc tradycyjnie "ryba" :-)czyli bitki wieprzowe ,ziemniaki i kapusta na krótko.

Didusia podaj prosze
Przepis na kapuste na krotko
07 sierpnia 2015 12:54 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Didusia podaj prosze
Przepis na kapuste na krotko

Prosisz ,masz-- kapusta biała (poszatkowana) , woda( nie za dużo ,żeby zupa z tego nie wyszła), wegeta lub bulion,łyzka masła, trochę cukru-gotujemy do miękkości -dodajemy 1-2 pomidory bez skórki i pestek do zakwaszenia. Można zakwasić octem -wolę pomidory. Jeśli chcesz to jeszcze zaciągasz ale ja nie robię -na koniec świeży koperek.  Wiele osób dodaje jeszcze "szpek" podsmażany ale Ja nie. Smacznego. Pdp zjadła i bardzo jej smakowało. 
07 sierpnia 2015 17:25
didusia

Prosisz ,masz-- kapusta biała (poszatkowana) , woda( nie za dużo ,żeby zupa z tego nie wyszła), wegeta lub bulion,łyzka masła, trochę cukru-gotujemy do miękkości -dodajemy 1-2 pomidory bez skórki i pestek do zakwaszenia. Można zakwasić octem -wolę pomidory. Jeśli chcesz to jeszcze zaciągasz ale ja nie robię -na koniec świeży koperek.  Wiele osób dodaje jeszcze "szpek" podsmażany ale Ja nie. Smacznego. Pdp zjadła i bardzo jej smakowało. 

Robię podobnie, naturalnie że bez octu, ale szatkuję na grubych okach marchew i dodaję.Poza tym na koniec wlewam odrobinę śmietany.A i jeszcze jak mnie się chce, to i groszek zielony też. Swiezy.Bardzo jest smaczna.A dzisiaj na obiad: -krewetki w cieście smażone, - bordowa sałata z sokiem cytryny, oliwą i cukrem i solą.SOK Z malin do popicia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
07 sierpnia 2015 17:39 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

Robię podobnie, naturalnie że bez octu, ale szatkuję na grubych okach marchew i dodaję.Poza tym na koniec wlewam odrobinę śmietany.A i jeszcze jak mnie się chce, to i groszek zielony też. Swiezy.Bardzo jest smaczna.A dzisiaj na obiad: -krewetki w cieście smażone, - bordowa sałata z sokiem cytryny, oliwą i cukrem i solą.SOK Z malin do popicia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zobaczę Twój przepis jak wyjdzie w smaku a tymi krewetkami to mnie nie denerwujTutaj ,gdzie jestem raz w tygodniu przyjeżdża samochód z rybami i min. są krewetki panierowane super -te z Edeki lub Lidla nie kupuję bo już sie kilka razy naciełam-skończyło się bólem i niestrawnością. Jest jeszcze jedno miejsce ,gdzie są super krewetki -Gdańsk restauracja przy kinie Krewetka"Zapraszam