Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #5

03 listopada 2015 09:37 / 1 osobie podoba się ten post
Dzis luzik Wyciagam z lodowki to co zmiennik i syn Pdp przygotowali - mielone ziemniaki i surowka
03 listopada 2015 10:10 / 3 osobom podoba się ten post
Ziemniaczki smazone,jajko na szynce i szpinak. :) smacznego wszystkim :)
03 listopada 2015 10:21 / 5 osobom podoba się ten post
Ja dzis gotuje rosol z lubczykiem,zapach juz sie roznosi po calym domu:)
03 listopada 2015 10:30 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ja dzis gotuje rosol z lubczykiem,zapach juz sie roznosi po calym domu:)

jak w domu
03 listopada 2015 12:37 / 3 osobom podoba się ten post
Mix duszonych warzyw w sosie pomidorowym ( cóż uwielbiam warzywka to i dziadek musiał pokochać ) kiełbaski Nürnberger pięknie podsmażone ziemniaki,na deser jogurt.
No to idziemy jeść
03 listopada 2015 12:45 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ja dzis gotuje rosol z lubczykiem,zapach juz sie roznosi po calym domu:)

z lubczykiem ???? to znaczy ze pdp jeszcze calkiem calkiem
03 listopada 2015 12:48 / 3 osobom podoba się ten post
Ja dzisiaj boeuf strogonow i budyń czekoladowy. woda.
03 listopada 2015 12:49 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Ja dzis gotuje rosol z lubczykiem,zapach juz sie roznosi po calym domu:)

Wygląda apetycznie! Wystarczy na zdjęcie popatrzeć, by poczuć zapach.
03 listopada 2015 18:35 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

z lubczykiem ???? to znaczy ze pdp jeszcze calkiem calkiem :gotowanie::-)

Orim,ja mam podopieczna,Frau,bardziej pod siebie ten lubczyk,na swieta jade na urlop do meza,hihi:)
03 listopada 2015 18:36 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

jak w domu:-)

Aniu PDP zachwycone moim rosolem,zawsze jest dokladka,wiesz jakie buliony tu jedza ze sloika.
03 listopada 2015 18:40 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Aniu PDP zachwycone moim rosolem,zawsze jest dokladka,wiesz jakie buliony tu jedza ze sloika.

Tu wogóle Basiu jedza
03 listopada 2015 18:54 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Orim,ja mam podopieczna,Frau,bardziej pod siebie ten lubczyk,na swieta jade na urlop do meza,hihi:)

nie wazna plec -wazne uczucie
to juz sie chlop (Twoj) tego powrotu powinien bac jak przez 6 tygodni lubczyk bedziesz jadla
03 listopada 2015 18:57 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Aniu PDP zachwycone moim rosolem,zawsze jest dokladka,wiesz jakie buliony tu jedza ze sloika.

Ze sloika nie jadlam,ale czeka mnie w czwartek zjedzenie rosolu ,ktory przyniesie synowa Uwielbiam rosol ale ten co ona gotuje ( inne potrawy sa extra ) nie smakuje nie tylko mnieMakaron i te podroby w nim ,chyba niezszumowany.Siedze i mysle co powiedziec,zeby go nie zjesc,podsunieto mi pomysl,ze zle sie czuje i wypije tylko herbatje ziolowa.
03 listopada 2015 22:24 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

nie wazna plec -wazne uczucie :lol3:
to juz sie chlop (Twoj) tego powrotu powinien bac:-) jak przez 6 tygodni lubczyk bedziesz jadla:-)

ORIM ja sobie zapodaje ten   lubczyk od lipca jak tylko wrocilam z urlopu , cobym sie nie zakochala w jakim niemcu
03 listopada 2015 23:00 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Ze sloika nie jadlam,ale czeka mnie w czwartek zjedzenie rosolu ,ktory przyniesie synowa :-(Uwielbiam rosol ale ten co ona gotuje ( inne potrawy sa extra ) nie smakuje nie tylko mnie:-(Makaron i te podroby w nim ,chyba niezszumowany.Siedze i mysle co powiedziec,zeby go nie zjesc,podsunieto mi pomysl,ze zle sie czuje i wypije tylko herbatje ziolowa.

Magdzie mialam na mysli bulion w proszku,w zeszlym roku mialam PDP ktorej przynosili obiady z cateringu a ja dla siebie gotowalam normalne.zawsze pytala co dobrego gotuje.Nie powiem,bo jak mi sie nie chcialo dla siebie gotowac to zawsze dzielila sie obiadem na pol,chociaz nie chcialam(dlatego wiem jak smakuje ich rosol).Ale dlaczgo podroby????????????????? w rosole,pierwszy raz slysze