Radź sobie sam

14 lipca 2015 19:03 / 5 osobom podoba się ten post
Jest mi bardzo przykro, ze sie tak cichu tutaj zrobilo:( Nie ma poskarzyjek !!!!!! a wiec dodaje nowy temat, gdzie mozna gadac co sie chce. Moze Modus to usunie, bo po zadanym przeze mnie pytaniu sie zmyl po angielsku, ale nic to, przezyje. JOLEK, mozesz tu sie skarzyc ile wlezie i sie chwalic tez:))) inni tez to samo moga. Nudzi mi sie i chce z ludzmi poklikac;(
14 lipca 2015 19:22
chce do domuuuuuuuuu....
14 lipca 2015 19:24
ania52

chce do domuuuuuuuuu....

ania, ile jeszcze ci tej niewoli zostalo???
14 lipca 2015 19:25
ania52

chce do domuuuuuuuuu....

oj Aniu:) już niedługo pojedziesz....
14 lipca 2015 19:25 / 1 osobie podoba się ten post
leni

Jest mi bardzo przykro, ze sie tak cichu tutaj zrobilo:( Nie ma poskarzyjek !!!!!! a wiec dodaje nowy temat, gdzie mozna gadac co sie chce. Moze Modus to usunie, bo po zadanym przeze mnie pytaniu sie zmyl po angielsku, ale nic to, przezyje. JOLEK, mozesz tu sie skarzyc ile wlezie i sie chwalic tez:))) inni tez to samo moga. Nudzi mi sie i chce z ludzmi poklikac;(

Leni ale dzisiaj opiekunkowo chodzi jak krew z nosa. Wiec nie za bardzo jest jak poklikać? Zanim sie strona zaladuje to można w tym czasie wyjść na spacer alebo cusik innego robić ??? :sex:
14 lipca 2015 19:27
Renie

oj Aniu:) już niedługo pojedziesz....

Ania, pomysl tylko, ze Leni nie ma domu i nie moze do niego pojechac. Moze bedzie Ci troszke lepiej na serduchu:)
14 lipca 2015 19:28 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Leni ale dzisiaj opiekunkowo chodzi jak krew z nosa. Wiec nie za bardzo jest jak poklikać? Zanim sie strona zaladuje to można w tym czasie wyjść na spacer alebo cusik innego robić ??? :sex:

Mery, mam ten sam problem , ale pociskam to zas...e koleczko i leci:))
14 lipca 2015 19:29
leni

Ania, pomysl tylko, ze Leni nie ma domu i nie moze do niego pojechac. Moze bedzie Ci troszke lepiej na serduchu:)

oj Leni:) przecież nie chodzi o to żeby komuś było gorzej niż nam...
14 lipca 2015 19:29 / 3 osobom podoba się ten post
leni

Ania, pomysl tylko, ze Leni nie ma domu i nie moze do niego pojechac. Moze bedzie Ci troszke lepiej na serduchu:)

no co ty...ma mi byc lepiej bo ty masz gorzej?no troche to dupa ze nie masz domu w PL...ale wszystko przed toba...
14 lipca 2015 19:30
MeryKy

Leni ale dzisiaj opiekunkowo chodzi jak krew z nosa. Wiec nie za bardzo jest jak poklikać? Zanim sie strona zaladuje to można w tym czasie wyjść na spacer alebo cusik innego robić ??? :sex:

O to mnie pocieszylas,bo mam to samo (((, jeszcze siec mi ucieka,internet w ponad 80% juz wykorzystalam a gdzie jeszcze 2 tygodnie chyba mnie cos trafi,zostaja mi tylko filmy do obejrzenia,dobre i to 
14 lipca 2015 19:31
Renie

oj Aniu:) już niedługo pojedziesz....

oj to prawda Reniu ale dzisiaj rozpadam sie na czesci.nie lubie takiego nastroju....
14 lipca 2015 19:31 / 2 osobom podoba się ten post
ania52

chce do domuuuuuuuuu....

to musisz jechac na wschod
14 lipca 2015 19:32
magdzie

O to mnie pocieszylas,bo mam to samo (((, jeszcze siec mi ucieka,internet w ponad 80% juz wykorzystalam a gdzie jeszcze 2 tygodnie chyba mnie cos trafi,zostaja mi tylko filmy do obejrzenia,dobre i to:-) 

magdzie, mam styk z _ blaude- kosztuje 25 eu na miesiac, sciaga dobrze i nie ma limitu. Teraz mam caly czas stacjonarny ale styk w razie czegos
14 lipca 2015 19:33 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM zrób jakąś rozpierduchę
14 lipca 2015 19:35
Renie

oj Leni:) przecież nie chodzi o to żeby komuś było gorzej niż nam...

Ania, to mnie jest chyba lepiej, bo mnie nigdzie zbytnio nie ciagnie ale Cie dobrze rozumiem, chcialam cie pocieszyc:)))))