Radź sobie sam

14 lipca 2015 19:35 / 4 osobom podoba się ten post
ania52

oj to prawda Reniu ale dzisiaj rozpadam sie na czesci.nie lubie takiego nastroju....

co kropelka sklei sklei żadna siła nie rozklei
14 lipca 2015 19:36 / 1 osobie podoba się ten post
leni

magdzie, mam styk z _ blaude- kosztuje 25 eu na miesiac, sciaga dobrze i nie ma limitu. Teraz mam caly czas stacjonarny ale styk w razie czegos

Mam miec podobno stacjonarny ,tylko nie wiem kiedy,bozze czuje sie jak w latach 90 tych (((z tym netem 
14 lipca 2015 19:37
leni

Ania, to mnie jest chyba lepiej, bo mnie nigdzie zbytnio nie ciagnie ale Cie dobrze rozumiem, chcialam cie pocieszyc:)))))

dzieki kochana....lapnelam dola niemieckiego....
14 lipca 2015 19:38 / 3 osobom podoba się ten post
Michalinka

ORIM zrób jakąś rozpierduchę:-)

ja ???? Ja niesamowicie spokojny jestem.Mnie na jezyk mozna nadepnac
14 lipca 2015 19:38
ORIM

co kropelka sklei sklei żadna siła nie rozklei:-)

o to chodzi za kropelki niet......za granica pozostala...
14 lipca 2015 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

dzieki kochana....lapnelam dola niemieckiego....

Aniu od jutra będzie lepiej, słoneczko zaświeci i będzie git:)
14 lipca 2015 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
ania52

dzieki kochana....lapnelam dola niemieckiego....

ja tam sie na tych niemieckich stopniach nie rozeznaje,ale jak co lapnelas to nos to z duma
14 lipca 2015 19:40 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

co kropelka sklei sklei żadna siła nie rozklei:-)

Michalinka, zadnych szans na ORIMOWA rozpierduche, on skleja wszystko kropelka:) kiedys tez chcialam kropelka skleic ramke do obrazka, no i do kciuka przykleila mi sie buteleczka, bardzo rowniutko a ze czas byl ostatni na autobus, bo mialam sprawy urzedowe do zalatwienia, najpierw probowalam te tubke obciac nozyczkami i dopasowac do wymiarow palca, zeby zbatnio nie odstawalo , ale pomyslalam , ze troche glupio wyglada, wiec pozbylam sie linii papilarnych naq lewym kciuku, nie ma sily , ze policja mnie namierzy:)))) ramka oczywiscie sie nie skleila
14 lipca 2015 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
Michalinka

ORIM zrób jakąś rozpierduchę:-)

Nie zrobi,bo nie kupil Metaxy ((, i nie bedzie sponiewierany  
14 lipca 2015 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
leni

Michalinka, zadnych szans na ORIMOWA rozpierduche, on skleja wszystko kropelka:) kiedys tez chcialam kropelka skleic ramke do obrazka, no i do kciuka przykleila mi sie buteleczka, bardzo rowniutko a ze czas byl ostatni na autobus, bo mialam sprawy urzedowe do zalatwienia, najpierw probowalam te tubke obciac nozyczkami i dopasowac do wymiarow palca, zeby zbatnio nie odstawalo , ale pomyslalam , ze troche glupio wyglada, wiec pozbylam sie linii papilarnych naq lewym kciuku, nie ma sily , ze policja mnie namierzy:)))) ramka oczywiscie sie nie skleila

orginal z ciebie  strach ci cos do reki dac
14 lipca 2015 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

ja tam sie na tych niemieckich stopniach nie rozeznaje,ale jak co lapnelas to nos to z duma:-)

oj Orim..niemieckiego dola z duma?jam patriotka z krwi kosci i z urodzenia...
14 lipca 2015 19:43 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Nie zrobi,bo nie kupil Metaxy ((, i nie bedzie sponiewierany :-) :-) :-) 

Zapraszam do piwnicy moich "dziadków" żywy nie wyjdzie a i o balsamie na wątrobę niech pomyśli.
14 lipca 2015 19:43
magdzie

O to mnie pocieszylas,bo mam to samo (((, jeszcze siec mi ucieka,internet w ponad 80% juz wykorzystalam a gdzie jeszcze 2 tygodnie chyba mnie cos trafi,zostaja mi tylko filmy do obejrzenia,dobre i to:-) 

Ja mam stacjonarny i wszystkie inne strony wchodzą mi dobrze
14 lipca 2015 19:45 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

oj Orim..niemieckiego dola z duma?jam patriotka z krwi kosci i z urodzenia...

jak patriotka to nie łap co popadnie
14 lipca 2015 19:45 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ja mam stacjonarny i wszystkie inne strony wchodzą mi dobrze :-)

Prawda, tylko opiekunki ślimaczą, od czasu putzingu.