Radź sobie sam

14 lipca 2015 19:47 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

jak patriotka to nie łap co popadnie:-)

samo wlazlo...i wygnac trudno ....boszszeeee...dlaczego nie urodzilam sie ksiezniczka...
14 lipca 2015 19:48 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

Zapraszam do piwnicy moich "dziadków" :-) żywy nie wyjdzie a i o balsamie na wątrobę niech pomyśli.

a po co wychodzic jak fajna ? watrobe sie kupi nowa w Aldi On_Lisa cos tam pisala ze jedna pani drugiej pani mowila ze ta trzecia pani krzyzem w piwnicy lezala wiec spoko da sie zyc w tej piwniczce twoich dziadkow
14 lipca 2015 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

samo wlazlo...i wygnac trudno ....boszszeeee...dlaczego nie urodzilam sie ksiezniczka...

wszystkie zamki juz byly zajete  zostal sie ino jeden - ten od drzwi
14 lipca 2015 19:50
Michalinka

Prawda, tylko opiekunki ślimaczą, od czasu putzingu.

Nie wiadomo czy to był putzing, może jakiegoś keyloggera zainstalowali?
14 lipca 2015 19:50
leni

magdzie, mam styk z _ blaude- kosztuje 25 eu na miesiac, sciaga dobrze i nie ma limitu. Teraz mam caly czas stacjonarny ale styk w razie czegos

Lena co to za Blaude ? Nie znam. Gdzie kupilas go w jakim sklepie? Jezeli dobrze smiga..i nie ma limitu to kupie go.
14 lipca 2015 19:52 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

wszystkie zamki juz byly zajete:-)  zostal sie ino jeden - ten od drzwi:-)

dupa tam z zamkami...pracowac bym nie musiala...
14 lipca 2015 19:52 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

a po co wychodzic jak fajna ? :-) watrobe sie kupi nowa w Aldi:-) On_Lisa cos tam pisala ze jedna pani drugiej pani mowila ze ta trzecia pani krzyzem w piwnicy lezala:-) wiec spoko da sie zyc w tej piwniczce twoich dziadkow

Nie masz pojęcia jak bardzo, 2 lodówy wypchane, wygodne łózko, nawet komp dod stoi a i jakąś lalkę w rogu widziałam, ale nie pytałam czy to manekin , bom wstydliwa jest
14 lipca 2015 19:55
ania52

dupa tam z zamkami...pracowac bym nie musiala...

to se z glowy wybij
14 lipca 2015 19:56
ORIM

orginal z ciebie :-) strach ci cos do reki dac:-)

oj tam, oj tam ORIM, jestem zaradna i nie zawsze rece mi potrzebne:)))
14 lipca 2015 19:58 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

Nie masz pojęcia jak bardzo, 2 lodówy wypchane, wygodne łózko, nawet komp dod stoi a i jakąś lalkę w rogu widziałam, ale nie pytałam czy to manekin , bom wstydliwa jest:czerwieni sie::-)

to dawaj adres zrobimy zlot  a ze z roboty wyleja  znajdzie sie inna
14 lipca 2015 19:59 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ja mam stacjonarny i wszystkie inne strony wchodzą mi dobrze :-)

Mary to kara dla nas , ktorzy pozostali na placu boju!!!!!:) u mnie tez wszystko sprawnie dziala oprocz tej strony i mam chec porzydnie kooopnac w to z....e koleczko z jednym oczkiem
14 lipca 2015 20:01 / 1 osobie podoba się ten post
leni

oj tam, oj tam ORIM, jestem zaradna i nie zawsze rece mi potrzebne:)))

az strach pomyslec co bys sie inna czescia przykleila to juz nie tylko lini papilarnych bedzie brak
14 lipca 2015 20:01 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Lena co to za Blaude ? Nie znam. Gdzie kupilas go w jakim sklepie? Jezeli dobrze smiga..i nie ma limitu to kupie go.

ona-lisa w oddziale - blaude- podpisujesz i masz, czas nieokreslony na 5 GB. mi dzialala nawet na zabitej dechami wsi i w pl ja tez mialam , tam przejmuje ja plus
14 lipca 2015 20:03
ORIM

az strach pomyslec co bys sie inna czescia przykleila:-) to juz nie tylko lini papilarnych bedzie brak:-(

myslisz, ze calosc bylaby stracona???? oj ch.... r musze uwazac:)
14 lipca 2015 20:04 / 1 osobie podoba się ten post
leni

ona-lisa w oddziale - blaude- podpisujesz i masz, czas nieokreslony na 5 GB. mi dzialala nawet na zabitej dechami wsi i w pl ja tez mialam , tam przejmuje ja plus

co to jest oddzial blude ? i co podpisuje ?