Radź sobie sam

17 marca 2016 13:11 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

To mi w zeszłym roku na szteli to się urodzaj trafił :)
Pdp miała synów sztuk 4, a każdy niczego sobie i do tego dobrze wychowani :)

Tylko ta jej córka jakaś taka ;))))

Ja to jak widzę przystojnych Niemców to od razy podejrzewam, że tam tez inna krew jest... Sami z siebie (jak już powiedziałam) to oni nie grzesza urodą, dlatego nie dziwię się im, że mieszają się z kim tylko mogą
17 marca 2016 13:28 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Wiadomo, że nie o szprechanie tu chodzi,,, :lol2: Ale na początek ze dwa słowa trzeba zamienić...:lol2: Zresztą sama byś tak mówila, albo od razu uciekała :lol3: Ja nie brdzo wiedziałam czy mam do czynienia z ząbi czy z jeszcze żywym człowiekiem,,,:lol3:

Akurat 2 razy miałam tu branie i po zamianie kilku zdań  2 razy musiałam uciekać chociaż wcale nie chciałam
17 marca 2016 14:14 / 5 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ja to jak widzę przystojnych Niemców to od razy podejrzewam, że tam tez inna krew jest... :lol2: Sami z siebie (jak już powiedziałam) to oni nie grzesza urodą, dlatego nie dziwię się im, że mieszają się z kim tylko mogą :lol2:

Ło matko, to na tych Niemców trzeba jak na Muzułmanów uważać :)
17 marca 2016 20:30 / 2 osobom podoba się ten post
A u mnie ostatnio było takie "ciacho" o zniewalającym uśmiechu że też z niedowierzaniem przyglądałam się czy to napewno n.. ..c.
18 marca 2016 11:53
wiki10

A u mnie ostatnio było takie "ciacho" o zniewalającym uśmiechu że też z niedowierzaniem przyglądałam się czy to napewno n.. ..c.

A co to Niemcy to tylko ci szpetni są? Tak jak u nas ,róznie . A czy uroda to wielka wartość ? obecnie można sobie buzie poprawić przecież. U nas w Polsce najprzystojniesi panowie to na zachodzie kraju i tam tez najładniejsze panie. To efekt wymieszania sie tych z za Buga z tymi co pozostali po II wojnie. We Wrocławiu oczu od dziewczyn oderwac nie mozna ( tak mówi moj mąż ) a ja mowie , że chlopakom też nic juz dodawac nie trzeba.
18 marca 2016 12:00 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

A co to Niemcy to tylko ci szpetni :-) są? Tak jak u nas ,róznie . A czy uroda to wielka wartość ? obecnie można sobie buzie poprawić przecież. U nas w Polsce najprzystojniesi panowie to na zachodzie kraju i tam tez najładniejsze panie. To efekt wymieszania sie tych z za Buga z tymi co pozostali po II wojnie. We Wrocławiu oczu od dziewczyn oderwac nie mozna ( tak mówi moj mąż ) a ja mowie , że chlopakom też nic juz dodawac nie trzeba.

Dziękuję, ja też na zachodzie (może dlatego i pan mi się uważnie przyglądał)  ;-)
18 marca 2016 12:14
cos sie dzieje z moim lapiem . Sam wysyła wpisy he he . Do fachowca musze z nim iść .
10 października 2023 09:26 / 1 osobie podoba się ten post
Ten wątek też założyłam , ale bardzo mocno obcięty