Radź sobie sam

16 marca 2016 18:20 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Berdi !! po czym Ty faceta oceniasz !! :lol1: Niech Twoje oczeta powędruja we właściwym kierunku, tzn. niekoniecznie na twarz. A tak poważnie to nie słyszałaś, że mężczyzna powinien być trochę ładniejszy od diabła ?? Po co Ci ładny ??

Berdi ma racje ... Po co, na co jej chłop, którego żadna inna nie chciała ...   No i powinien być ładniejszy od diabła, a nie tak samo ładny jak diabel
16 marca 2016 18:55 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Berdi ma racje ... :-) Po co, na co jej chłop, którego żadna inna nie chciała ... :lol3:  No i powinien być ładniejszy od diabła, a nie tak samo ładny jak diabel :lol3:

Danuto, widziałaś diabła? Widziałaś stolarza Berdi? :D
16 marca 2016 19:20
:D Propozycja nie do odrzucenia :D
Już nie wiem, co bardziej kusi, stolarz, czy zupa (piwna?) :D.
Lepiej wróc do Monachium, wiosna się robi, ogródki wkrótce otworzą swoje podwoje :D :*.
16 marca 2016 19:27
Wiola ma zamiar na stałe tu zamieszkać (trzymam kciuki :)), więc myśl, myśl :D!
16 marca 2016 20:05 / 7 osobom podoba się ten post
salazar

Danuto, widziałaś diabła? Widziałaś stolarza Berdi? :D

Ostatnio taki "wypisz - wymaluj" podrywał mnie na ewangielickim cmentarzu... A wygladał jakby świerzo wstal z grobu  Ja od razu - 'ich spreche kein Deutsch " I tak mi sie cos widzi, że ten stolarz Berdii równie piękny...
16 marca 2016 20:17 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ostatnio taki "wypisz - wymaluj" podrywał mnie na ewangielickim cmentarzu... A wygladał jakby świerzo wstal z grobu  :lol3: Ja od razu - 'ich spreche kein Deutsch " :lol3: I tak mi sie cos widzi, że ten stolarz Berdii równie piękny... :lol3:

Nie przesadzaj przecież nie o szprechanie tu chodzi
16 marca 2016 20:24 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ostatnio taki "wypisz - wymaluj" podrywał mnie na ewangielickim cmentarzu... A wygladał jakby świerzo wstal z grobu  :lol3: Ja od razu - 'ich spreche kein Deutsch " :lol3: I tak mi sie cos widzi, że ten stolarz Berdii równie piękny... :lol3:

A to przystojniacha musiał być :)))
16 marca 2016 20:37 / 5 osobom podoba się ten post
Michalinka

Nie przesadzaj :-) przecież nie o szprechanie tu chodzi :tanczy:

Wiadomo, że nie o szprechanie tu chodzi,,, Ale na początek ze dwa słowa trzeba zamienić... Zresztą sama byś tak mówila, albo od razu uciekała Ja nie brdzo wiedziałam czy mam do czynienia z ząbi czy z jeszcze żywym człowiekiem,,,
16 marca 2016 20:39 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

A to przystojniacha musiał być :)))

Oni ogólnie rzadko "grzeszą urodą" ,a ten od tego grzechu był bardzo daleko ...
16 marca 2016 20:41 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Wiadomo, że nie o szprechanie tu chodzi,,, :lol2: Ale na początek ze dwa słowa trzeba zamienić...:lol2: Zresztą sama byś tak mówila, albo od razu uciekała :lol3: Ja nie brdzo wiedziałam czy mam do czynienia z ząbi czy z jeszcze żywym człowiekiem,,,:lol3:

Ale moze mial wnetrze bogate ,a moze szukal zabki aby pocalowac  
16 marca 2016 20:46 / 7 osobom podoba się ten post
magdzie

Ale moze mial wnetrze bogate:-) ,a moze szukal zabki aby pocalowac :-) 

Ja niby zaprawiona w boju, ale tak mocnych nerwow żeby to sprawdzac to nie mam ...
16 marca 2016 20:59 / 5 osobom podoba się ten post
przy takim to zabka w ropuche sie moze zmienic
16 marca 2016 21:35 / 6 osobom podoba się ten post
magdzie

Ale moze mial wnetrze bogate:-) ,a moze szukal zabki aby pocalowac :-) 

od razu pocałować żabkę .....a fujjjjjj ...najpierw to może by  za żabkę złapał , pogłaskał , opiescił a nie tak hop siup i za całowanie ....może jeszcze z języczkiem ? 
16 marca 2016 21:46 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Oni ogólnie rzadko "grzeszą urodą" ,a ten od tego grzechu był bardzo daleko ...:lol3:

To mi w zeszłym roku na szteli to się urodzaj trafił :)
Pdp miała synów sztuk 4, a każdy niczego sobie i do tego dobrze wychowani :)

Tylko ta jej córka jakaś taka ;))))
16 marca 2016 21:47 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

od razu pocałować żabkę .....a fujjjjjj :-)...najpierw to może by  za żabkę złapał , pogłaskał , opiescił a nie tak hop siup i za całowanie ....może jeszcze z języczkiem ? :blee:

Ja niedługo dołączę do tych na wygnaniu, to jak mnie weźmie, to wspomogę w aluzjach i żaluzjach i sugestiach na "TE " tematy :))).