Na wyjeździe #27

01 sierpnia 2015 17:14 / 4 osobom podoba się ten post
Nie moge pisać wielkimi literami, bo ja przestrzegam regulamin, ale ogolnie ogłaszam,że dzisiaj usprawnilam sobie laptop i teraz widzę wszystkich piszących i moderatora tez widzę.Wyłączcie kamerki.No cuda techniczne sie zdarzaja Nie do wiary
01 sierpnia 2015 17:16 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

amelka - zlituj sie, mam zajady:-)

bierz codziennie Rutinoscorbin a zajadów sie pozbedziesz:)codziennie po 2
01 sierpnia 2015 17:17 / 3 osobom podoba się ten post

A ja Moderatora nie widze dzisiaj. Co prawda tylko jedno oko Jego , ale nie ma Go. Wolne ma. Dzisiaj hi hii


 


Moderator nigdy nie ma wolnego Moderator

01 sierpnia 2015 17:19 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

A ja Moderatora nie widze dzisiaj. Co prawda tylko jedno oko Jego , ale nie ma Go. Wolne ma. Dzisiaj hi hii


 


Moderator nigdy nie ma wolnego :-) Moderator

jest, jest.Własnie poskarzyjki przeglada
01 sierpnia 2015 17:20 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

jest, jest.Własnie poskarzyjki przeglada:-)

Upss..
:))
01 sierpnia 2015 17:22 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Nie moge pisać wielkimi literami, bo ja przestrzegam regulamin, ale ogolnie ogłaszam,że dzisiaj usprawnilam sobie laptop i teraz widzę wszystkich piszących:-) i moderatora tez widzę:-).Wyłączcie kamerki.No cuda techniczne sie zdarzaja:-):-):-):-) Nie do wiary:-):-)

Oj jakie " nie do wiary"- to jest możliwe :). Podeślij mi " aplikację" .
01 sierpnia 2015 17:23
tina 100%

Oj jakie " nie do wiary"- to jest możliwe :). Podeślij mi " aplikację" :-).

Musze pogrzebać mam dwie jedna z moderem druga bez.Ktora chcesz?
01 sierpnia 2015 17:26 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Musze pogrzebać mam dwie jedna z moderem druga bez.Ktora chcesz?

W zasadzie mnie bez róznicy, i tak go podejrzę, ale dawaj z Moderem, przynajmniej mi się nie pomyli
01 sierpnia 2015 17:27 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

W zasadzie mnie bez róznicy, i tak go podejrzę, ale dawaj z Moderem, przynajmniej mi się nie pomyli

ok.Juz działam. Ktoś jeszcze chce?
01 sierpnia 2015 17:30 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

ok.Juz działam. Ktoś jeszcze chce?:-)

Dzięki , mam już :). Instaluje się trochę długo, ale to kilka Mb, nic dziwnego :) Nooo, to zaraz test :).
01 sierpnia 2015 17:36 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dzięki , mam już :). Instaluje się trochę długo, ale to kilka Mb, nic dziwnego :) Nooo, to zaraz test :).

Wysłałam też margolci ona cos ze skypem ma nie hallo, to se teraz usprawnimy:)
01 sierpnia 2015 17:40 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Wysłałam też margolci ona cos ze skypem ma nie hallo, to se teraz usprawnimy:)

Kurcze, fajne to jest , lokalizator ma i nie zamula . Audio i video dobrej jakości 
01 sierpnia 2015 19:11 / 4 osobom podoba się ten post
Jolek

A u mnie ok :D Reka mniej boli po zaaplikowaniu voltarenu i bandazu i ketonalu. Jedynie przykrosc mi wczoraj dziadek zrobil, bo powiedzial, ze ja zapominam ze do chorych ludzi jezdze. Bo babcia o 8 na wieczor chciala sie polzyc ale nie w lozku tylko na sofie, wiec wozek-foea, pozniej sofa-wozek,wozek-kibel, kibel-woze, wozek-lozko. Powiedzialam, ze na jeden raz to za duzo dla mnie i dla niej. I takie slowa uslyszalam od dziadka. I znazlam na niego sposob. On pyskuje, jemu tez trzeba pysknac, bo stopuje wtedy. Powiedzialam, ze on zapomina ze ja jestem opiekunka, nie winda, i jak mu nie pasi, to moge jechac, i ze nikt nie przyjdzie do takiej roboty, bo jestesmy ludzmi a nie dzwigami. Strzelilam focha, krotko po 21 poszlam sie spytac, kiedy chca do lozka, powiedzial swiety dziadek ze jeszcze wczesnie i jak jego zona bedzie chciala, wiec ja po raz kolejny foch, wyszlam zapalic, wracam. Slysze Joooooolaaaa. Moja zona chce do lozka. No i tym sposobem przed 22 bylam wolna, ale ale powiem wam, ze normalnie rece opadaja, jak tak mozna po chamsku sie odezwac. ehhh

Ja już też do takich wniosków doszłam, że czasami trzeba strzelić focha. Ja teraz to się nawet pakowałam ...i pomogło. A miejsce mam nieporównywalne do Twojego. Żadnego dzwigania, po 20 jestem wolna, ale "bonus" do Pdp czasami dawał popalić swoimi pomysłami. I pomimo ogólnie dobrych warunkłów chciałam uciekać. Na początu bałam się przeciwstawiać mężowi Pdp, ale teraz widzę, że czasami trzeba, bo oni po prostu nie zauważają, że małżonkowie to już nie całkiem "fit"są.

Aha i nie wolno się przyznawać, że musimy wytrwać bo kredyt, coś tam, coś tam. Oni wtedy stają się dużo pewniejsi. Ja mówię. że potrzebuję pracy, ale w Niemczech jej nie brakuje. Jak nie tu to gdzie indziej. Jestem miła i grzeczna, ale nie potulna. Tu się trzymam, bo moja Pdp i mąż byli nauczycielami i mimo drobnych niedogodności mam bezpłatną naukę niemieckiego. Oboje mówią piękną niemczyzną i do tego bardzo wyraźnie. Poprawiają też moje błędy, a że uczyłam się sama to robię ich niestety sporo. Trzymaj się.
01 sierpnia 2015 19:14 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Amelka! Czy zaglądasz czasem na swojego meila?

01 sierpnia 2015 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

:-)

Cieszę się ze się usmiechasz


A tak serio?