W domu # 6

29 lutego 2016 08:50 / 8 osobom podoba się ten post
Lili

Siedzę dziś w domu ku mojemu wielkiemu rozżaleniu. Pogoda nie nastraja na spacery, a przydałoby mi się dotlenienie...
Zaczyna mnie dopadać stres z którym walczę na różne sposoby, nie pomaga ani muzyka, ani książka, ani żaden film, nawet moje ulubione komedie dziś nie mają sensu... Muszę jakoś dotrwać do jutra. Przydałby mi się już dziś "głupi jaś"...
Wiem że to durne ale jedyne co mi pomaga to rozmowa i żarty z chłopakami i z Andrzejem. Skype włączony na okrągło, tylko od czasu do czasu któreś z nas ruszy się na chwilę gdzieś w głąb mieszkania.
Torba z rzeczami do szpitala stoi spakowana, czeka do jutra.
W dołki wprawdzie nie popadam, ale chciałabym żeby już było po wszystkim... :-(

Trzymaj się mała, ja już jestem "prawie" sprawna. Dziś rano nawet kawę sobie sama do łóżka przyniosłam. Z dwoma laskami to był nie lada wyczyn!
Pozwoliłam się mojemu ANIOŁOWI dzisiaj wyspać, bo mam go zamiar dziś wykorzystać jako szofera. Zachciało mi się dziś do Łeby nad morze pojechać, trochę JODU nawdychać.
29 lutego 2016 10:28 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich. U mnie szaro i ponuro, pogoda łóżkowa ale nie da się za długo byczyć. Może jakieś ciasto upiekę ?? Dawno nie piekłam. Chyba dzisiaj będę miała leniwy dzień, poczekam na słoneczko. Ono potrafi skutecznie zachęcić do wszystkiego. Jeszcze trochę i będzie wiosna
01 marca 2016 08:46 / 11 osobom podoba się ten post
Wczoraj pojechałam z koleżanką opiekunką na poszukiwanie wiosny w okolice Łeby. Pogoda dopisała, a przy okazji odwiedziłyśmy miejsce tegorocznego wrześniowego Zlotu Grzybiarzy w Kopalinie(niedaleko Łeby). I tam były już pierwsze oznaki wiosny.

01 marca 2016 18:15 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Wczoraj pojechałam z koleżanką opiekunką na poszukiwanie wiosny w okolice Łeby. Pogoda dopisała, a przy okazji odwiedziłyśmy miejsce tegorocznego wrześniowego Zlotu Grzybiarzy w Kopalinie(niedaleko Łeby). I tam były już pierwsze oznaki wiosny.

Cudownie.......uwielbiam plaże w Lebie......są najpiękniejsze........co roku tam bywam.........w tym roku też.....lipiec pewnie.......
Jak  wstawiasz zdjęcia ?????
01 marca 2016 19:02 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

Cudownie.......uwielbiam plaże w Lebie......są najpiękniejsze........co roku tam bywam.........w tym roku też.....lipiec pewnie.......
Jak  wstawiasz zdjęcia ?????

Klikam: "Dodaj zdjęcie" i wstawiam prosto z komputera.
Ja osobiście wolę plażę w Dębinie koło Rowów - jest bardziej "dzika" i można tam znaleźć kawałek swojego morza
01 marca 2016 19:06
Malgi

Klikam: "Dodaj zdjęcie" i wstawiam prosto z komputera.
Ja osobiście wolę plażę w Dębinie koło Rowów - jest bardziej "dzika" i można tam znaleźć kawałek swojego morza :-)

To znaczy nie wstawiasz ze źródła zewnętrzego?
A jak wstawiasz bezpośrednio  z komputera?
01 marca 2016 19:08
Malgi

Wczoraj pojechałam z koleżanką opiekunką na poszukiwanie wiosny w okolice Łeby. Pogoda dopisała, a przy okazji odwiedziłyśmy miejsce tegorocznego wrześniowego Zlotu Grzybiarzy w Kopalinie(niedaleko Łeby). I tam były już pierwsze oznaki wiosny.

Malgi napisz mi proszę na maila cos o tym zlocie grzybiarzy nie wiedzialam ze takowy jest
01 marca 2016 19:33
andaluzja55

Malgi napisz mi proszę na maila cos o tym zlocie grzybiarzy nie wiedzialam ze takowy jest

Nie mam niestety dostępu do Twojego konta i maila. Mój adres mailowy w profilu.
01 marca 2016 19:41
Malgi

Nie mam niestety dostępu do Twojego konta i maila. Mój adres mailowy w profilu.

Malgi, prosze, odpowiedz na mojego powyższego posta . :)
01 marca 2016 20:10
Lawenda

To znaczy nie wstawiasz ze źródła zewnętrzego?
A jak wstawiasz bezpośrednio  z komputera?

Klikam "dodaj zdjęcie" i potem "przeglądaj" i klikam na fotkę, którą mam na pulpicie
01 marca 2016 20:21 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Malgi, prosze, odpowiedz na mojego powyższego posta . :)

Patrz wyżej.
Ale musisz zmniejszyć fotke do około 100kB, bo większe (ok 1MB) nie wchodzą.
01 marca 2016 20:23
Malgi

Klikam "dodaj zdjęcie" i potem "przeglądaj" i klikam na fotkę, którą mam na pulpicie

Kliknęłam , ale musiałam sporo poczekać, aż zaskoczyła.......ciekawe jak u ciebie.....litery to jakieś niewidoczne wyszły..........
01 marca 2016 20:26
Malgi

Chyba za duże to zdjęcie?

ale co.....ja go widzę a ty nie?
 wzięłam dodaj zdjęcie i przeglądaj.......