W domu # 6

01 marca 2016 20:26 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

Kliknęłam , ale musiałam sporo poczekać, aż zaskoczyła.......ciekawe jak u ciebie.....litery to jakieś niewidoczne wyszły..........

Chyba napisałaś "sympatycznym atramentem"
Trzeba się dobrze wpatrzyć,żeby przeczytać.
01 marca 2016 20:28
anerik

ale co.....ja go widzę a ty nie?
 wzięłam dodaj zdjęcie i przeglądaj.......

Widzę, widzę, ale najpierw mi całą stronę "rozjechało". Moje fotki staram się do100 - 150 kB zmniejszać. Na innym Forum można tylko do 100 kB wstawiać.
01 marca 2016 20:31 / 2 osobom podoba się ten post
anerik

Kliknęłam , ale musiałam sporo poczekać, aż zaskoczyła.......ciekawe jak u ciebie.....litery to jakieś niewidoczne wyszły..........

a jaki macie program do zmniejszania zdjęć ? Juz wiem dlaczego są problemy tak przypuszczam .
01 marca 2016 20:34
Malgi

Widzę, widzę, ale najpierw mi całą stronę "rozjechało". Moje fotki staram się do100 - 150 kB zmniejszać. Na innym Forum można tylko do 100 kB wstawiać.

A jak je zmniejszać...jeszcze przed kliknięciem dodaj zdjęcie?????
01 marca 2016 20:35 / 2 osobom podoba się ten post
01 marca 2016 20:38 / 2 osobom podoba się ten post
Są zmiany wprowadzone .  Najlepiej gdyby Geronimo wytłumaczył . probowałam starym rozmiarem wstawic przyszedł komunikat ze za duże zdjęcie.
Zmniejszyłam i poszlo szybko tym razem.
01 marca 2016 20:38
01 marca 2016 20:40
mleczko1

Piękne...to twoje w domu???
01 marca 2016 20:41 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

A jak je zmniejszać...jeszcze przed kliknięciem dodaj zdjęcie?????

Ja zmniejszam umieszczam w bibliotece i pobieram z bibioteki nie wiem czy to fachowo, ale ja jestem Dobromir sama cos kombinuje zawsze
01 marca 2016 20:41 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

A jak je zmniejszać...jeszcze przed kliknięciem dodaj zdjęcie?????

Tak, ja zmniejszam sobie programem Irfanview, albo przesyłajac na inne strony gdzie automatycznie zmniejszają rozmiar. Zostawiam "luzem" na pulpicie - wtedy szybko umiem go znaleźć. Potem dodaję zdjęcie i wysyłam posta.
01 marca 2016 20:42
Malgi

Nie mam niestety dostępu do Twojego konta i maila. Mój adres mailowy w profilu.

Malgi jest dostep do mojego konta prosze napisz cos o tym zlocie jak bedziesz miala czas
01 marca 2016 20:43 / 2 osobom podoba się ten post
anerik

Piękne...to twoje w domu???

Nie , nie . To z muzeum przyrody w ktoym byłam jakies dwa tygodnie temu. To ryby tropikalne . Mam w domu akwarium, ale tylko glonojady teraz sa i neonki.
01 marca 2016 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Są zmiany wprowadzone .  Najlepiej gdyby Geronimo wytłumaczył . probowałam starym rozmiarem wstawic przyszedł komunikat ze za duże zdjęcie.
Zmniejszyłam i poszlo szybko tym razem.

Mam zainstalowany program FastStone Image Viewer.
To program do upiększania zdjęc, do zmiany rozmarów, do'' przechowywania'' zdjęc, że tak powiem
Są tam zdjęcia ';; moje obrazy, oraz pobieranie,  Klikam na wybrane zdjęcie, pojawi mi się owo zdjęcie na czarnym ekranie, kursorem przejezdzam
na lewą stronę i wyskakuje mi ''tabelka''  z napisame' zaraz zamieszczę zdjęcie tego programi, zrobiłam telefonem przez chwileczką
01 marca 2016 21:32
W domu, a dokładniej w ogrodzie przydomowym posadzę kwiatuszka Heleborus nieger, którego przewiozę, tak jak wcześniej inne w walizce samolotowej.Moja córka ma z tego ubaw, ale ja wim swoje.
01 marca 2016 21:33 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Mam zainstalowany program FastStone Image Viewer.
To program do upiększania zdjęc, do zmiany rozmarów, do'' przechowywania'' zdjęc, że tak powiem
Są tam zdjęcia ';; moje obrazy, oraz pobieranie,  Klikam na wybrane zdjęcie, pojawi mi się owo zdjęcie na czarnym ekranie, kursorem przejezdzam
na lewą stronę i wyskakuje mi ''tabelka''  z napisame' zaraz zamieszczę zdjęcie tego programi, zrobiłam telefonem przez chwileczką

Zmieniam,  zmniejszam  hi, hii   zdjęcia 600x800 i zapisuje to zdjęcie, ,,,,, mam nadzieję, że pomogłam