Pochwalijki #3

11 lipca 2016 14:39 / 7 osobom podoba się ten post
teresadd

No.Ile byśmy nie miały lat mamusia zadba.
Fajna mama ,jak rozrywkowo do życia podchodzi.
To kiedy na imprezę się jakąś wybierasz?Mamusi nie można kitu wciskać.he.he.

Tereniu, daj mi trochę odsapnć. W sobotę byłam w niemieckiej dyskotece w centrum. Był występ na żywo, takiego jakiegośThomy Fischer ( spiewał covery), a póżniej discjocker. Muza zawalista, można było się zatracić w tym wszystkim i w moim przypadku, mało do tego nie doszło, ech... życie jest piękne jak jest taki czas. Korzystam z tego ile wlezie :pomponiara:.
12 lipca 2016 00:27 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Tereniu, daj mi trochę odsapnć:kropla potu:. W sobotę byłam w niemieckiej dyskotece w centrum. Był występ na żywo, takiego jakiegośThomy Fischer ( spiewał covery), a póżniej discjocker. Muza zawalista, można było się zatracić w tym wszystkim i w moim przypadku, mało do tego nie doszło, ech... życie jest piękne jak jest taki czas. Korzystam z tego ile wlezie :pomponiara:.

Zapomniałam jeszcze dodać, że w niedzielę, jak zwykle, były tańce w towarzystwie generacji mojej Pdp. W pobliskiej restauracji są organizowane co niedzieli od 15  do 18 potańcówki dla starszych.Jest bardzo miła atmosfera, prawie wszyscy się znamy, a moja Pdp jest w swoim żywiole- tańczymy non stop.
12 lipca 2016 04:01 / 4 osobom podoba się ten post
No kaczerbicha poszla w zapomnienie............pieknie strona wyglada i tym sie pochwale oby juz nigdy wiecej ale coz dzis tyle dopalaczy pewno se powachal i kobite umiescil na nasza zgube.........THE END
12 lipca 2016 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
Pochwalę jeszcze Interkadrę, zwlaszcza pania koordynator z Monachium.
17 lipca 2016 22:16 / 8 osobom podoba się ten post
Na poczatek poskarzam sie bo sie naszukalam tych "Pochwalijek" troche dlugo ;)) A pochwalic sie chcialam bo jest czym! Mam zmienniczke!!! Ona jeszcze o tym nie wie ale ja juz wiem! Corka pdp przyniosla papiery,pokazala mi je i zapytala czy taka osoba mi odpowiada. Oczwiscie,ze tak - odpowiedzialam uradowana i ciesze sie do teraz! Bo powoli zaczynalam sie denerwowac,ze wyjazd mi sie opozni,a jednak szczesciara ze mnie !!
19 lipca 2016 13:04 / 8 osobom podoba się ten post
Wyjątkowo się pochwalę: kupiłam dzisiaj w sklepie rosyjskim ser biały, taki jak polski twarogowy ! I wiem gdzie jest targ ze świeżymi warzywami, owocami, mięsem i rybami - tych ostatnich akurat dzisiaj nie było wcale, ale wiem gdzie powinny być !
Jak niewiele mi do szczęścia potrzeba.....:pomponiara:
19 lipca 2016 15:53 / 4 osobom podoba się ten post
Chwalę ,sie ze wreszcie jest upalnie ,jak na lato przystało .Az miło jak słoneczko grzeje,bo myślałam ,ze sie tu nie doczekam.Cały miesiąc było zimno i mokro.
19 lipca 2016 20:59 / 6 osobom podoba się ten post
...kolejny dzień bez słodyczy!!!
19 lipca 2016 21:14 / 6 osobom podoba się ten post
pytajka

...kolejny dzień bez słodyczy!!!

Kiedyś z moją kumpelą odstawiłyśmy słodycze i kawę, i przeszłyśmy na monogamię napojową ... czyli piłyśmy tylko herbatę słodzoną i to tylko jeden rodzaj Earl Grey ... Taka "dietę" trzymałyśmy długo... być może koło roku... Pierwsze swoje ciacho po tym wyplułam, a były to Delicje - miałam poczucie takiego zasłodzenia w buzi, że nie mogłam tego przełknąć i na pewno nigdy już po Delicje nie sięgnę... Ale najdziwniejsze jest to, że wzmocniły mi się receptory (?) odpowiedzialne za poczucie słone "niesłone"... Od tego czasu na pewno solę minimum 50 procent mniej...))))
20 lipca 2016 10:27 / 6 osobom podoba się ten post
Dzis ja sie pochwale,odwiedzi dzis mnie ziec,i moj kochany wnuk ANTOS
20 lipca 2016 10:41 / 8 osobom podoba się ten post
Przepłynęłam wczoraj cztery długości basenu ,tu w Nałęczowie jest basen o rozsądnej głębokości nie budzącej mojej paniki Dziś spróbuje pobić rekord
20 lipca 2016 11:22 / 1 osobie podoba się ten post
Nadziejo - to super ! Martuś powodzenia !
20 lipca 2016 12:55 / 9 osobom podoba się ten post
No i ja sie pochwale poznałam nasz formułowa Malgi i bardzo sie dziesze takie spodkanie udało nam sie nad morzem!Malgi była w Dziwnowku a ja zrobiłam  krutki wypad do Dziwnowa:)Jaka jestem dumna ze chociaz jedna osobe mogłam poznac!Malgi dziekuje za spodkanie:))
20 lipca 2016 18:45 / 4 osobom podoba się ten post
Marta

Przepłynęłam wczoraj cztery długości basenu ,tu w Nałęczowie jest basen o rozsądnej głębokości nie budzącej mojej paniki:-) Dziś spróbuje pobić rekord:-)

Marta-podziwiam,bo: w Nałęczowie jest mikroklimat dla sercowców-czyli niskie ciśnienie atm.Któregoś roku podczas odwiedzin tego pięknego kurortu-mało nie posneliśmy /z całą famułą/ w parku zdrojowym na ławce.Poszliśmy do jakiejs kafejki na kawę z alkoholem bo nie mielismy "styku"w mózgu.A Ty masz kobieto siłę pływać?!No,no!!!
23 lipca 2016 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
Pochwalę się , że panowie majstry z jednego z waperskich forów, pomogli mnie w wymianie sprzętu do e-palenia.Korzystając z ich porad zamówiłam maszynerię, która nie tylko ładnie wygląda, ale i pięknie chmurzy :) Tak, że na luzie się przesiadłam na płynu nikotynowego, na taki z zerową zawartością nikotyny.Inhaluję go od wczoraj, nie zrobiłam się nerwowa, tylko szyby w moim pokoju wieczorem są trochę zaparowane