Pochwalijki #3

23 lipca 2016 22:23
Dzisiejsze popołudnie miło spędziłam u wnuczki PDP.Siedziałyśmy na tarasie przy kawce i małym co nieco .
24 lipca 2016 17:56 / 5 osobom podoba się ten post
Komp rano strajkował,potem czasu nie było ,więc się tu przywitam wczesno wieczorna pora i pochwale ,ze poznałam dziś osobiście naszą forumową Scarlet:)Odwiedziła mnie,ma to szczęście ,ze zmotoryzowana jest i niedaleko:)Spędziłyśmy fajne 3 godzinki:)Kto miał czkawkę???hi hi hi
24 lipca 2016 18:22 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Komp rano strajkował,potem czasu nie było ,więc się tu przywitam wczesno wieczorna pora i pochwale ,ze poznałam dziś osobiście naszą forumową Scarlet:)Odwiedziła mnie,ma to szczęście ,ze zmotoryzowana jest i niedaleko:)Spędziłyśmy fajne 3 godzinki:)Kto miał czkawkę???hi hi hi

Ja miałam czkawką i już wiem ,wszystko rozumiem.
Pozdrawiam i Jole  i Kasię 
24 lipca 2016 18:29
tina 100%

Pochwalę się , że panowie majstry z jednego z waperskich forów, pomogli mnie w wymianie sprzętu do e-palenia.Korzystając z ich porad zamówiłam maszynerię, która nie tylko ładnie wygląda, ale i pięknie chmurzy :) Tak, że na luzie się przesiadłam na płynu nikotynowego, na taki z zerową zawartością nikotyny.Inhaluję go od wczoraj, nie zrobiłam się nerwowa, tylko szyby w moim pokoju wieczorem są trochę zaparowane :-)

Mogła byś dać jakieś bliższe namiary,
albo na tą "maszynerię" albo na to foru?
24 lipca 2016 18:36 / 1 osobie podoba się ten post
darekr

Mogła byś dać jakieś bliższe namiary,
albo na tą "maszynerię" albo na to foru?

Nie wiem czy tu można podawać linki do innych forów, ale wpisz w googla frazę-e-papierosy forum i tam masz wszystkie informacje począwszy od liquidów skonczywszy na sprzęcie.Ja zamówiłam na ebayu , bo jestem w DE, ale w Poslce też dostaniesz ten sam sprzęthttps://e-dym.pl/pl/promocje/2129-75w-eleaf-istick-pico-tc-mod-full-kit-wo.html  Ten też mam-jest ok dla , ze tak powiem amatorow, bo tam na tym forum to sporo pasjonatów i kolekcjnerów jest  https://e-dym.pl/pl/zestawy-i-baterie/1443-eleaf-istick-tc60w-melo2.html
 
24 lipca 2016 18:52 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Komp rano strajkował,potem czasu nie było ,więc się tu przywitam wczesno wieczorna pora i pochwale ,ze poznałam dziś osobiście naszą forumową Scarlet:)Odwiedziła mnie,ma to szczęście ,ze zmotoryzowana jest i niedaleko:)Spędziłyśmy fajne 3 godzinki:)Kto miał czkawkę???hi hi hi

Już obie ' mata cacy " ! ....żeby człowiek ( to ja ! ) malo co a się od czkania nie udusił ????
24 lipca 2016 19:17
tina 100%

Nie wiem czy tu można podawać linki do innych forów, ale wpisz w googla frazę-e-papierosy forum i tam masz wszystkie informacje począwszy od liquidów skonczywszy na sprzęcie.Ja zamówiłam na ebayu , bo jestem w DE, ale w Poslce też dostaniesz ten sam sprzęthttps://e-dym.pl/pl/promocje/2129-75w-eleaf-istick-pico-tc-mod-full-kit-wo.html  Ten też mam-jest ok dla , ze tak powiem amatorow, bo tam na tym forum to sporo pasjonatów i kolekcjnerów jest  https://e-dym.pl/pl/zestawy-i-baterie/1443-eleaf-istick-tc60w-melo2.html
 

No dzięki Ci bardzo.
Rozwaliłem ostatnio dwa stare CE5,
ale jednak zdecydowałem się na bardziej tradycyjny,
zakupiłem właśnie na allegro dwa CE10 i jeden CE8
24 lipca 2016 19:33 / 1 osobie podoba się ten post
darekr

No dzięki Ci bardzo.
Rozwaliłem ostatnio dwa stare CE5,
ale jednak zdecydowałem się na bardziej tradycyjny,
zakupiłem właśnie na allegro dwa CE10 i jeden CE8

Darku, jak chcesz faktycznie rzucić analogi, to ta chmura musi być porządna. Teraz mam porównanie. Bo niedawna używałam podobnych parowników do twoich i baterii ego-T Joytecha, ale na modzie z tankiem wrażenia są silniejsze i liquid, który np. wapujesz na tradycyjnym wydaje się 2 razy mocniejszy. 

Acha, jezeli zdecydowałeś się jednak zostać przy tradycyjnych bateriach, to volimizer daje sporą chmurę , ale to i tak nic w porównaniu do tanka.
Dobrym sprzętem, na pewno lepszym od Volisha jest jeszcze ten-moze znajdziesz na allegro
https://e-dym.pl/pl/zestawy-i-baterie/2465-zestaw-eleaf-ijust-2-z-dodatkowa-bateria.html
24 lipca 2016 19:37 / 3 osobom podoba się ten post
ivetta

Ja miałam czkawką i już wiem ,wszystko rozumiem.
Pozdrawiam i Jole  i Kasię 

Ojej,wybacz,Ty nie powinnas mieć:)Ale nastepna razą nadrobimy ze Scarlet to skandaliczne niedopatrzenie:):):):) hi hi hi
24 lipca 2016 19:40 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Ojej,wybacz,Ty nie powinnas mieć:)Ale nastepna razą nadrobimy ze Scarlet to skandaliczne niedopatrzenie:):):):) hi hi hi

Jak powiedział niejaki Henryk Kwinto w " Vabank " : nie będzie następnej razy
24 lipca 2016 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jak powiedział niejaki Henryk Kwinto w " Vabank " : nie będzie następnej razy :-):-):-)

Oczywiscie,że będzie:)Dlaczego ma nie być?:)Dzis czkawkę na wyrost miałaś:)
24 lipca 2016 19:44 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Oczywiscie,że będzie:)Dlaczego ma nie być?:)Dzis czkawkę na wyrost miałaś:)

No i jak Cię nie ubić ? czyli niegodnam zainteresowania waszego ??? 
24 lipca 2016 19:44 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Komp rano strajkował,potem czasu nie było ,więc się tu przywitam wczesno wieczorna pora i pochwale ,ze poznałam dziś osobiście naszą forumową Scarlet:)Odwiedziła mnie,ma to szczęście ,ze zmotoryzowana jest i niedaleko:)Spędziłyśmy fajne 3 godzinki:)Kto miał czkawkę???hi hi hi

A to może ja przez Was dzisiaj taka słaba byłam No żebym padła w połowie dnia to rzadkość u mnie. Na kogo by tu winę zrzucić ??
24 lipca 2016 19:45 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No i jak Cię nie ubić ? czyli niegodnam zainteresowania waszego ??? :lol1:

Czasu za mało było:):):)Na Ciebie jedną trzy godziny to mało,ha ha ha:):):):)
25 lipca 2016 00:16
tina 100%

Darku, jak chcesz faktycznie rzucić analogi, to ta chmura musi być porządna. Teraz mam porównanie. Bo niedawna używałam podobnych parowników do twoich i baterii ego-T Joytecha, ale na modzie z tankiem wrażenia są silniejsze i liquid, który np. wapujesz na tradycyjnym wydaje się 2 razy mocniejszy. 

Acha, jezeli zdecydowałeś się jednak zostać przy tradycyjnych bateriach, to volimizer daje sporą chmurę , ale to i tak nic w porównaniu do tanka.
Dobrym sprzętem, na pewno lepszym od Volisha jest jeszcze ten-moze znajdziesz na allegro
https://e-dym.pl/pl/zestawy-i-baterie/2465-zestaw-eleaf-ijust-2-z-dodatkowa-bateria.html

A TabaQue duo Black?