Pochwalijki #3

25 lipca 2016 06:40 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

A TabaQue duo Black? 


Popaczylam w necie no i to podobne e zigartety do innych popularnych na rynku. Bateria niezbyt pojemna, a i clearomizer ten klejony od dołu-jak coś się będie dzialo to nie rozmontujesz tego.
Jak chcesz coś fajnego i prostego to lepsze jest te urządzenie 

https://e-dym.pl/pl/promocje/2043-joyetech-ego-aio-quick-start-kit-1500mah.html

25 lipca 2016 14:39 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Popaczylam w necie no i to podobne e zigartety do innych popularnych na rynku. Bateria niezbyt pojemna, a i clearomizer ten klejony od dołu-jak coś się będie dzialo to nie rozmontujesz tego.
Jak chcesz coś fajnego i prostego to lepsze jest te urządzenie 

https://e-dym.pl/pl/promocje/2043-joyetech-ego-aio-quick-start-kit-1500mah.html

Dzięki.Muszę kupic bo bez niego odwyk nikotynowy ciężki, a za mną 42 dni nie palenia
25 lipca 2016 15:19 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Dzięki.Muszę kupic bo bez niego odwyk nikotynowy ciężki, a za mną 42 dni nie palenia:tanczy:

To faktycznie jak czujesz, że nie dajesz rady, to sobie spraw takiego cyborga :)
Ja na początku "dopalałam" się zwykłymi fajkami, potem jakoś samo z siebie zaczęłam kurzyć elektryka. Chyba wygodnictwo, bo zimą nigdzie wychodzić nie trzeba, no i nie wciąga się tysięcy trujących substancji powstałych ze spalania tytoniu plus papier i kleje, tylko podgrzane opary gliceryny zmieszanej z glikolem plus nikotyna, a można i bez nikotyny.
U mnie to bardziej nawyk dał się we znaki, określone rytuały związane z papierosem ,niż uzależnienie od nikotyny jako takie.
Szybko zeszłam z wyższych stężeń nikotyny na niskie, a teraz to używam plynu bez nikotyny, rano do kawy to sobie zapodam z zawartością 3 mg/ml. Aby tylko dymiło i jestem szczęśliwa. Odzyskałam węch i kondycja się poprawiła, cera, zęby. Na piaskowanie do dentysty nie muszę już latać- tylko kontrola regularna i to wsio.
25 lipca 2016 19:13 / 3 osobom podoba się ten post
Misia-nawet nie waż się sięgac po "zastępstwo". Z jednego uzaleznienia wpadniesz w drugie-tylko bardziej niebezpieczne!!!Poczytaj na temat e-fajek!
Skoro wytrzymałaś tyle-to dasz rade na zawsze!!! Trzymam kciuki! Ja już 5,5 roku jestem osobą niepalącą-a kurzyłam 2 paczki dziennie! I co? Da się?! Da!!!Tylko nie rezygnuj!!! Proszę Cię!!!
25 lipca 2016 19:23 / 1 osobie podoba się ten post
pytajka

Misia-nawet nie waż się sięgac po "zastępstwo". Z jednego uzaleznienia wpadniesz w drugie-tylko bardziej niebezpieczne!!!Poczytaj na temat e-fajek!
Skoro wytrzymałaś tyle-to dasz rade na zawsze!!! Trzymam kciuki! Ja już 5,5 roku jestem osobą niepalącą-a kurzyłam 2 paczki dziennie! I co? Da się?! Da!!!Tylko nie rezygnuj!!! Proszę Cię!!!

Uważam Pytajko, że powinnaś uzupełnić informacje . E-palenie nie jest bardziej niebezpieczne od zwykłych papierosów, i o wiele mniej szkodliwe. Trzeba zapoznać się z obsługą e-papierosa i uzupełnić wiedzę na temat dawkowania nikotyny. Po to te papierosy powstały, aby pomóc wieloletnim nałogowcom wyjść z tego paskudnego nałogu palenia "śmierdziuchów". Też uważam, że jak Michasia wytrzymała tyle, to może i dalej wytrzyma ale lepiej jest, żeby w chwili zwątpienia sięgnęla po e-papierosa, niż wróciła do zwykłych fajek, gdzie własnie proces spalania owocuje tak wielką ilością substancji toksycznych w dymie.
W e-papierosie gliceryna , czy glikol są pogrzewane, co nie skutkuje obecnością tysięcy trujących substancji w wydychanej parze. 
Między dymem wydzielanym ze zwykłego papierosa, a oparami z e-fajki jest różnica-kolosalna.
25 lipca 2016 20:18 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Dzięki.Muszę kupic bo bez niego odwyk nikotynowy ciężki, a za mną 42 dni nie palenia:tanczy:

Michasiu !!! bój się Boga !!  jak TY 42 dni wytrzymałaś bez palenia, to zamiast szukać zamienników papierosów zacznij np. ( głupi przykład ) paznokcie obgryzać albo marchewki chrupać !!!
Tyle dni chcesz zmarnować !! 
26 lipca 2016 00:24 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Michasiu !!! bój się Boga !!  jak TY 42 dni wytrzymałaś bez palenia, to zamiast szukać zamienników papierosów zacznij np. ( głupi przykład :lol1: ) paznokcie obgryzać albo marchewki chrupać !!!
Tyle dni chcesz zmarnować !! 

Paznokcci nie ruszę , marchewkę tak ale zastanawiam się jak ja wytrzymuję???
26 lipca 2016 18:40 / 6 osobom podoba się ten post
A ja się pochwalam że w ciągu tygodnia czasu córka Pdp załatwiła mi wizytę u ortopedy która dziś się odbyła.
Od piątku zaczynam zabiegi rehabilitacyjne na kolano,od dziś tabletki na stan zapalny.
18 08 ide na rezonans i z wynikiem do lekarza.
27 lipca 2016 10:42 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Paznokcci nie ruszę , marchewkę tak ale zastanawiam się jak ja wytrzymuję???

Ciesz się, że Ci się udało tyle wytrzymać. Nie wiem co możesz robić, hipnotyzuj się albo paciorki odmawiaj ale nie wracaj do nałogu. Jeszcze troszkę i dasz radę. A jaka radocha potem !!  Wiem, bo sama kiedyś rzucałam a koleżanki mi w tym nie pomagały, wręcz odwrotnie. Zawsze słyszałam - noo zapal sobie. To ja Ci mówię - rzuc to świństwo Michasiu !!! Fuj fuj.
27 lipca 2016 10:48 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Paznokcci nie ruszę , marchewkę tak ale zastanawiam się jak ja wytrzymuję???

Nie pal Michasia.Ja zaczęłam popalać i jest mi głupio.Trzy lata nie paliłam.K asy szkoda,o zdrowia nie wspomnę.
Słonecznik polecam do skubania.
27 lipca 2016 11:54 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Paznokcci nie ruszę , marchewkę tak ale zastanawiam się jak ja wytrzymuję???

Ale wytrzymujesz :) Przy wyjściu z nałogu pomaga jogging i to bardzo. Zużyjesz kumulującą się energię i kilogramów nie przybędzie. Albo marszobieg na początek i zmęcz się porządnie :)

Marchewka też zawiera kalorie ze względu na dośc wysoką zawartość cukru, więc gdzieś to musisz spalić  Uuups :)
27 lipca 2016 14:46 / 5 osobom podoba się ten post
No!!!
W końcu dolało,
(Dziękuję Tym, które takie życzenia mi przysłały)
W piątek po pracy na grzyby.
Już słyszę jak tam trzeszczy w lesie -
-to prawdziwki z pod ściółki wychodzą :)
27 lipca 2016 15:43 / 2 osobom podoba się ten post
darekr

No!!!
W końcu dolało,
(Dziękuję Tym, które takie życzenia mi przysłały)
W piątek po pracy na grzyby.
Już słyszę jak tam trzeszczy w lesie -
-to prawdziwki z pod ściółki wychodzą :)

Jak trzeszczy tzn. że krasnoludki wciągają prawdziwki z powrotem w głąb:)Nie ciesz sie tak na zapas:):):)W lasach sucho jak cholera...Ale mimo wszystko ,powodzenia:)
27 lipca 2016 22:02 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jak trzeszczy tzn. że krasnoludki wciągają prawdziwki z powrotem w głąb:)Nie ciesz sie tak na zapas:):):)W lasach sucho jak cholera...Ale mimo wszystko ,powodzenia:)

Ty nie wiesz, że ja mam "sztame" z kieleckimi krasnoludkami :)
Oni wciągają pod ściółkę przed innymi,
a jak ja idę - to wypychają do góry :)
27 lipca 2016 22:09 / 1 osobie podoba się ten post
darekr

Ty nie wiesz, że ja mam "sztame" z kieleckimi krasnoludkami :)
Oni wciągają pod ściółkę przed innymi,
a jak ja idę - to wypychają do góry :)

Dokumentacji fotograficznej z dzis nie widzę:)