Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #6

27 listopada 2015 15:45 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Nadmiar białka przyśpiesza dzielenie sie komórek i przyśpiesza starzenie. 

jeśli to nawet prawda to nie dla wszystkich.......ja też bez miesa raczej nie mogę...owszem mogę nie jeść........ale wtedy chudnę.......zanam też osoby które jedzą prawie samo mięso i wyglądają młodo.........najważniejsze jest zdrowie...........
Jedna z modelek opowiadała jak tyła z wody........piła 2 l dziennie........
27 listopada 2015 15:46
Benita

Za to my "pościmy" codziennie. Tylko na czas wizytacji - raz na 2 tygodnie jakaś odrobina mięsa się pojawia. I pdp i mi to bardzo pasuje.

A co to za nowa moda jakaś?:( Mi nie pasuje ;( Lepiej mi menu rozpisz......
27 listopada 2015 16:41
kasia63

A co to za nowa moda jakaś?:( Mi nie pasuje ;( Lepiej mi menu rozpisz......

Jak zmielisz, to pdp wszystko zje, co zrobisz.
28 listopada 2015 11:55
Łazanki
28 listopada 2015 12:12 / 1 osobie podoba się ten post
Ziemniaki smażone ,kiełbaska cieniutka (nie wiem jak się poprawnie nazywa) i kapusta kiszona.
28 listopada 2015 12:57 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

:gotowanie:Ziemniaki smażone ,kiełbaska cieniutka (nie wiem jak się poprawnie nazywa) i kapusta kiszona.

Jak cieniutka jak Twoja Pdp
28 listopada 2015 12:59
Ja dzisiaj robię za lenia. Gulaszz rezerwy, knedle z rezerwy, kapusta czerwona z rezerwy. Budyń toffi z z czekoladą. woda.
28 listopada 2015 13:43
basiam-boooooskie!
28 listopada 2015 20:00 / 3 osobom podoba się ten post
Właśnie oglądam "Galileo" na temat makaronu,
"żeby sprawdzić czy jest dobrze ugotowany, trzeba rzucić nim o ścianę,
jeśli się nie przyklei - to znaczy, że jest aldente"
28 listopada 2015 20:06 / 1 osobie podoba się ten post
Tak zrobię 
28 listopada 2015 21:58 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Jak cieniutka:-) jak Twoja Pdp:gotowanie:

Jeszcze cieńsza.Tu jest taka dieta ,że po żadnym specyfiku tak nie wysmuklałam ,jak teraz.Jest takie jej codziennie powiedzenie .Nie wazne ,że jeszcze nie widzi ,a już mówi ,ze za dużo.Dziś ,znów mnie namawiała ,żebyśmy strajkowały i nic nie jadły .Nie  dałam się namówić na ten strajk.Dobra i cieniutka kiełbaska niż nic.
28 listopada 2015 22:02 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Jeszcze cieńsza.Tu jest taka dieta ,że po żadnym specyfiku tak nie wysmuklałam ,jak teraz.Jest takie jej codziennie powiedzenie .Nie wazne ,że jeszcze nie widzi ,a już mówi ,ze za dużo.Dziś ,znów mnie namawiała ,żebyśmy strajkowały i nic nie jadły .Nie  dałam się namówić na ten strajk.Dobra i cieniutka kiełbaska niż nic.

Ostatniego dnia kup sobie ogromiasto porcje jedzenia i wciągnij to przy Niej, powiedz że na podróż musisz mieć zapas.Ja bym Jej kazała strajkować a sama bym jadła Już masz krótko, dasz radę, a w domku 
28 listopada 2015 22:05
No tak w domku to będzie co tylko mi się zachce ,a póki co to zawsze można precel kupić.
29 listopada 2015 09:20
Robię dzisiaj surówkę z surowej marchewki co dodajecie ,żeby ją ulepszyć? michasia , Basia48 - pytam też  ekspertek w ulepszaniu.
29 listopada 2015 10:16 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Robię dzisiaj surówkę z surowej marchewki co dodajecie ,żeby ją ulepszyć? michasia , Basia48 - pytam też  ekspertek w ulepszaniu. :-):-)

Ja dodaję jabłuszko i trochę jogurtu. Koniecznie skropić marchewkę cytryną i szczypta cukru - ale niekoniecznie. Ekspertka nie jestem.
Ja dzisiaj  robie brattkartofle i jajco. Miał być sznycel ale tłuczka do mięsa nie znalazłam. No jakżeby inaczej !!!