Wypieki #2

24 maja 2016 13:45 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

dodane na zapodaj.netDrożdzóweczki jeszcze ciepdodane na zapodaj.netłe :)

No nie, Ty jestes szalona, juz widzialam na Fb i sie uslinilam, przepis skopiowalam, buzka :)
24 maja 2016 13:46 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

W imieniu Marty :-)

Marta, brawo Ty! 
24 maja 2016 13:50 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

Daleko mam do sklepu. Ale cóz, pójde........... :-)

Ja mam pralkę w piwnicy i lekko mi nie jest....
24 maja 2016 13:50 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

6 jaj, 6 łyżek cukru, 5 łyżek mąki pszennej , 1 łyżka mąki ziemniaczanej, 1 łyżka oleju. Jaja z cukrem ubijać na parze do momentu aż zrobią się ciepłe ale nie gorące, następnie przestać podgrzewać i ubić na puszystą masę , dodać mąkę i olej, dobrze wymieszać i wyłożyć na blachę wyłożoną papierem do pieczenia. Piec kilka minut w 200 stopniach . Po upieczeniu wyłożyć na papier do pieczenia przykryć wilgotną ściereczką i po 2-3 minutach zwinąć w rulon. Przełożyć po wystudzeniu :)

Dziękuję Basiu za przepis :) pozdrawiam :)
24 maja 2016 13:56 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

No nie, Ty jestes szalona, juz widzialam na Fb i sie uslinilam, przepis skopiowalam, buzka :)

Jak Wszystkie Baśki nikogo nie obrażając,
24 maja 2016 14:05 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Może  może :)czekam na fotkę:gotowanie:

Michasieńko a jaka to blacha ma być na taka ilosc jak podałas w recepcie ?
24 maja 2016 15:10 / 4 osobom podoba się ten post
Ja zrobiłam w standartowej tortownicy.Nie tarłam na tarce jak widać,bo mi sie nie chciało czekać aż ciasto sie zmrozi.Dół wylepiłam ,na górę porwałam na kawałeczki.Budynie dałam wanilowe a kwaśny rabarbar fajnie się z nimi komponuje.
Ale i tak hitem tego wypieku jest kruche ciasto ,juz nigdy inaczej kruchego nie zrobię jak wlasnie tak- z pięcioma żółtkami cukrem pudrem i masłem.

Tym razem na szteli " trzymam dietę" i ćwiczę ale ciasto Michasiowe to jedyne odstępstwo.No bo w końcu cos mi sie od życia należy
24 maja 2016 15:28 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

dodane na zapodaj.netDrożdzóweczki jeszcze ciepdodane na zapodaj.netłe :)

Michasia, CUDO , piękności
24 maja 2016 15:42 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Ja zrobiłam w standartowej tortownicy.Nie tarłam na tarce jak widać,bo mi sie nie chciało czekać aż ciasto sie zmrozi.Dół wylepiłam ,na górę porwałam na kawałeczki.Budynie dałam wanilowe a kwaśny rabarbar fajnie się z nimi komponuje.
Ale i tak hitem tego wypieku jest kruche ciasto ,juz nigdy inaczej kruchego nie zrobię jak wlasnie tak- z pięcioma żółtkami cukrem pudrem i masłem.

Tym razem na szteli " trzymam dietę" i ćwiczę ale ciasto Michasiowe to jedyne odstępstwo.No bo w końcu cos mi sie od życia należy:-)

Zrobiła byś coś takiego w domu!!!!
24 maja 2016 16:30 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Ja zrobiłam w standartowej tortownicy.Nie tarłam na tarce jak widać,bo mi sie nie chciało czekać aż ciasto sie zmrozi.Dół wylepiłam ,na górę porwałam na kawałeczki.Budynie dałam wanilowe a kwaśny rabarbar fajnie się z nimi komponuje.
Ale i tak hitem tego wypieku jest kruche ciasto ,juz nigdy inaczej kruchego nie zrobię jak wlasnie tak- z pięcioma żółtkami cukrem pudrem i masłem.

Tym razem na szteli " trzymam dietę" i ćwiczę ale ciasto Michasiowe to jedyne odstępstwo.No bo w końcu cos mi sie od życia należy:-)

A dlaczego Ty dietę trzymasz? Przecież Ty szczuplutka jesteś !
24 maja 2016 16:30
Iii tam ,w domu to nie ma czasu
No dobra,w październiku na urodziny upiekę dla ciebie.A ty w pracy tu nie zaglądaj bo jeszcze bardziej głodny będziesz.
24 maja 2016 16:33 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

A dlaczego Ty dietę trzymasz? Przecież Ty szczuplutka jesteś !

Nie mam nadwagi Benitko ale mięśnie sobie buduję a co A to też wymaga odpowiedniej diety
Ha ha bede wyglądać jak sąsiadka Orima ,ta a'la Schwarzeneger...
Darek sie ucieszy
24 maja 2016 16:37 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

dodane na zapodaj.netDrożdzóweczki jeszcze ciepdodane na zapodaj.netłe :)

Michasiu, kolejne cudo!
24 maja 2016 18:04 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Michasiu, kolejne cudo! :-)

dziękuję
24 maja 2016 18:08 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Michasia, CUDO , piękności :taniec2:

dodane na zapodaj.net