Wypieki #2

24 maja 2016 18:40 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

Michasieńko a jaka to blacha ma być na taka ilosc jak podałas w recepcie ? :-)

Ja piekę 28cm na 28 cm 
24 maja 2016 19:12 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Ja piekę 28cm na 28 cm :-)

Ok. upieklam juz ale na biszkopcie z truskawkami. Za dużo ludzi w domu . Mojej pdp sie wzięło i poprawiło* , to corki przyjechały. Nie lubie jak  duzo ludzi w domu sie kreci. Lubie spokojnie i w samotnosci pracowac. Za instrukcje bardzo dziekuje jak moje ciasto juz ostygnie i kot sąsiada nie zje , bo stoi na tarasie to wkleję fotkę. Michasiu takiego lenia jak ja zmobilizowałas z Basią48 do pieczenie ciasta, to cud istny cud. Ja zawsze strudla pieklam mało kaloryczny,
smaczny i mało roboty. A w Edece tez dobrego cukiernika maja

W domu pieke, ale na wyjeździe nie bardzo
24 maja 2016 20:39 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

Ok. upieklam juz ale na biszkopcie z truskawkami. Za dużo ludzi w domu . Mojej pdp sie wzięło i poprawiło* , to corki przyjechały. Nie lubie jak  duzo ludzi w domu sie kreci. Lubie spokojnie i w samotnosci pracowac. Za instrukcje bardzo dziekuje jak moje ciasto juz ostygnie i kot sąsiada nie zje , bo stoi na tarasie to wkleję fotkę. Michasiu takiego lenia jak ja zmobilizowałas z Basią48 do pieczenie ciasta, to cud istny cud. Ja zawsze strudla pieklam mało kaloryczny,
smaczny i mało roboty. A w Edece tez dobrego cukiernika maja :-)

W domu pieke, ale na wyjeździe nie bardzo :-)

Cieszę się że chociaż troszkę pożytku ze mnie
24 maja 2016 20:46 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Cieszę się że chociaż troszkę pożytku ze mnie :tanczy::zaklopotanie:

Michasiu 
24 maja 2016 20:55 / 2 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

Ok. upieklam juz ale na biszkopcie z truskawkami. Za dużo ludzi w domu . Mojej pdp sie wzięło i poprawiło* , to corki przyjechały. Nie lubie jak  duzo ludzi w domu sie kreci. Lubie spokojnie i w samotnosci pracowac. Za instrukcje bardzo dziekuje jak moje ciasto juz ostygnie i kot sąsiada nie zje , bo stoi na tarasie to wkleję fotkę. Michasiu takiego lenia jak ja zmobilizowałas z Basią48 do pieczenie ciasta, to cud istny cud. Ja zawsze strudla pieklam mało kaloryczny,
smaczny i mało roboty. A w Edece tez dobrego cukiernika maja :-)

W domu pieke, ale na wyjeździe nie bardzo :-)

a oto i ono   jeszcze nie zastygło na fest
24 maja 2016 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

a oto i ono  :-) jeszcze nie zastygło na fest :-)

Jak już umiesz ciasto piec, to możesz się żenić tak mój Dziadziuś powiadał:):)
24 maja 2016 21:30 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

:brawo1:Jak już umiesz ciasto piec, to możesz się żenić:calus w reke: tak mój Dziadziuś powiadał:):)

nie prowokuj chyba ze chcesz tego torta  weselnego piec )
24 maja 2016 21:37 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

nie prowokuj :-) chyba ze chcesz tego torta  weselnego piec :-))

No faktycznie zapomniałamnie nie to niech zostanie tak jak jestwiem że umiesz piec:)
24 maja 2016 21:37 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

nie prowokuj :-) chyba ze chcesz tego torta  weselnego piec :-))

No faktycznie zapomniałamnie nie to niech zostanie tak jak jestwiem że umiesz piec:)
25 maja 2016 09:49 / 2 osobom podoba się ten post
Kurcze !!! Ja protestuję, zabraniam wstawiania jakichkolwiek zdjęć w tym wątku. Trzeba serca nie mieć !!!
25 maja 2016 11:03
JAK wgrywacie zdjecia????
kurde, chciałam się pochwalić ciachem a tu dupka
25 maja 2016 11:10 / 7 osobom podoba się ten post
hostingno
se poradziłam :) Ucierane z rabarbarem i truskawkami pod kruszonką. Niech no wystygnie.... 
 
 
 
 
 
25 maja 2016 17:05 / 10 osobom podoba się ten post
dodane na zapodaj.netdodane na zapodaj.netdodane na zapodaj.netUpieczone,zapakowane a jutro wyląduje na stole sasiada:)Posmakuje co mi wyszło:)
25 maja 2016 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

hostingno
se poradziłam :) Ucierane z rabarbarem i truskawkami pod kruszonką. Niech no wystygnie.... 
 
 
 
 
 

Najlepsze ciepłe:) z lodami mniam, mniam:)super")
25 maja 2016 17:12 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

dodane na zapodaj.netdodane na zapodaj.netdodane na zapodaj.netUpieczone,zapakowane a jutro wyląduje na stole sasiada:)Posmakuje co mi wyszło:)

Bardzo ładny prezent :) na pewno będzie smakować :) zazdroszczę zdolności:) pozdrawiam serdecznie:)