Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #8

30 sierpnia 2016 07:17 / 1 osobie podoba się ten post
Dzis ziemniaczki ,szpinak ,sos koperkowy,rybka w panierce,kompot,owoc
30 sierpnia 2016 10:45
Ryż, warzywa i jakieś mięso (czekam na inspirację od Was).
30 sierpnia 2016 11:19 / 1 osobie podoba się ten post
Watrobka cieleca z jablkiem I cebulka do tego ziemniaki I salatka z burakow
30 sierpnia 2016 12:16 / 3 osobom podoba się ten post
Gołąbki z kiszonej kapusty z kaszą gryczaną. Sos pieczarkowy.
30 sierpnia 2016 12:32
tina 100%

Gołąbki z kiszonej kapusty z kaszą gryczaną. Sos pieczarkowy.

Znaczy się kiszona kapusta z kaszą to nadzienie jest ??? Czy kiszone liście i kasza w środku ??
30 sierpnia 2016 12:37 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Znaczy się kiszona kapusta z kaszą to nadzienie jest ??? Czy kiszone liście i kasza w środku ??

Kiszone liście- można samemu zakisić specjalnie do gołąbków.
Nadzienie z kaszy gryczanej z mięsem, z kaszy jęczmiennej też robią-tu w zasadzie to już kwestia fantazji i upodobań.
30 sierpnia 2016 12:50
Dziś mam lenia, więc na obiad paluszki rybne, ziemniaki i surówka z czerwonej kapusty.
30 sierpnia 2016 12:52 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Gołąbki z kiszonej kapusty z kaszą gryczaną. Sos pieczarkowy.

A co to w Polsce mróz , że czapke uszanke załozyłaś. Chyba od mleczko1 pozyczyłaś  , ale chyba nie, twoja jakaś szlachetnie wyglągająca.

Przywołałas wspomnienia z dzieciństwa  z ta kiszoną kapustą. Jak jestem w domu kiszę całe głowki razem z posiekaną i dodaje jabłka w całości z ogonkami Fajny wpis , bardzo miły . Poprawił mi humor na cały dzień. Dzieki Tina
30 sierpnia 2016 13:15 / 5 osobom podoba się ten post
Jadę do mamy z wielkim kalafiorem.Tarta bułka z masłem do niego,lepszego obiadu nie mogę sobie wyobrazić
30 sierpnia 2016 13:23 / 2 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

A co to w Polsce mróz , że czapke uszanke załozyłaś. Chyba od mleczko1 pozyczyłaś  , ale chyba nie, twoja jakaś szlachetnie wyglągająca.

Przywołałas wspomnienia z dzieciństwa  z ta kiszoną kapustą. Jak jestem w domu kiszę całe głowki razem z posiekaną i dodaje jabłka w całości z ogonkami :-) Fajny wpis , bardzo miły . Poprawił mi humor na cały dzień. Dzieki Tina :-)

Letnie sexy fotki w sunglasach i z rozwianym włosem zostały w lapku, który się zhajcował 2 dni temu- bardziej po nim płakałam niż po lodówce. Ale syn już zamówił części, może "wstanie. Czapka mało szlachetna- z butiku H&M  .
Kapustę to zakisiłam w garze kamionkowym zaraz po przyjeździe z Niemiec- rzadko robię te gołąbki, są dość pracochłonne, ale warto.
30 sierpnia 2016 13:29
Marta

Jadę do mamy z wielkim kalafiorem.Tarta bułka z masłem do niego,lepszego obiadu nie mogę sobie wyobrazić:-)

Taki w cieście naleśnikowym smażony na głębokim tłuszczu jest super jako przekąska-jako danie obiadowe też by się sprawdził.
Swego czasu, karmiłam takim kalafiorem kolegów moich synów z piaskownicy i kryjówek, które sobie klecili gdzieś po kątach :)
30 sierpnia 2016 13:33 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Dziś mam lenia, więc na obiad paluszki rybne, ziemniaki i surówka z czerwonej kapusty.

tak podane --- pierwsza klasa !!! nawet nie widac , że kupne !!!
30 sierpnia 2016 13:35 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Gołąbki z kiszonej kapusty z kaszą gryczaną. Sos pieczarkowy.

a jak się robi gołąbki z kiszonej kapusty ? bo ja znam tylko kiszoną - szatkowaną ?
30 sierpnia 2016 13:38 / 1 osobie podoba się ten post
Gotowane filety z kurczaka, ryż, surówka z marchewki.
30 sierpnia 2016 13:53 / 3 osobom podoba się ten post
lolowa

a jak się robi gołąbki z kiszonej kapusty ? bo ja znam tylko kiszoną - szatkowaną ?

Z szatkowanej to Chuck Norris robi