Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #8

03 września 2016 09:16 / 3 osobom podoba się ten post
Kotlety mielone + ziemniaki (być może puree ze świeżą zieleninką z ogródka) + jakieś warzywka (jeśli zdążę, to buraczki na ciepło, bo mam straszną ochotę :pomponiara:, a jak nie zdążę, to będzie coś innego....) Popitka b/z.
Obiad wg życzenia Pdp
03 września 2016 09:44 / 1 osobie podoba się ten post
Zupa ogórkowa
03 września 2016 10:21 / 3 osobom podoba się ten post
witam...nie należe do osób co dużo jedzą ,ale dzisiaj robie zapiekanke gołąbkową ,czy znacie to?mój PDP  wszystko je i z tym nie mam problemu.
03 września 2016 11:17 / 5 osobom podoba się ten post
Kapusta kiszona obgotowana ,boczek z cebulką i szpecle.
03 września 2016 11:39
wejdz na internet i napisz zapiekanka gołąbkowa  ja zwsze robie z głowy   ,ale nim wiecej tak jak mówi przepis--smacznego !
03 września 2016 11:45
już siedzi w piekarniku
03 września 2016 14:45 / 7 osobom podoba się ten post
Zrobiam dzisiaj taką potrawkę: makaron z kurkami i cukinią wymieszane z sosem śmietanowo-jejecznko-serowym. Wyszło mi bardzo smaczne jedzonko.
04 września 2016 13:16 / 4 osobom podoba się ten post
Sznycel/ wcześniej moczony w mleku z cebulką/, surówka z sałaty,pomidora, papryki i ogórka, kartofelki.jogurt.
04 września 2016 13:36 / 5 osobom podoba się ten post
Mięso z szynki duszone z cebulą, fasola szparagowa, ziemniaki.
04 września 2016 13:42 / 2 osobom podoba się ten post
Dla POD  łosoś  z maslem,ziołami,gruszką ,jabłkiem i ppmarańczą(zapiekany w folii),ziemniaki w mundurkach,mieszanka warzyw( Provence) na ciepło.
Ja krewetki tygrysie ,sos coctailowy i czosnkowy,salłaty i pomidorki coctailowe.
Ciasto z  mirabelkami .kawa ,śmietana one lactose.
04 września 2016 13:42 / 1 osobie podoba się ten post
Dla POD  łosoś  z maslem,ziołami,gruszką ,jabłkiem i ppmarańczą(zapiekany w folii),ziemniaki w mundurkach,mieszanka warzyw( Provence) na ciepło.
Ja krewetki tygrysie ,sos coctailowy i czosnkowy,salłaty i pomidorki coctailowe.
Ciasto z  mirabelkami .kawa ,śmietana one lactose.
04 września 2016 13:52 / 2 osobom podoba się ten post
Żeberka (dla mnie pierś kurczakowa) fasolka z ułeczką ,marchwewa z jabłuszkiem, ziemniaczki, arbuz
04 września 2016 13:57 / 3 osobom podoba się ten post
Nic....od piątku jemy gołąbki jarskie gdyż okazało się ,że nasi goście nie jedzą ryżu,kapusty,pieczarek,cebuli...:):):):)Na szczęście my gołąbki lubimy:)he he he.Miałam tylko info ,że nie jedzą mięcha.....
04 września 2016 14:04 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Nic....od piątku jemy gołąbki jarskie gdyż okazało się ,że nasi goście nie jedzą ryżu,kapusty,pieczarek,cebuli...:):):):)Na szczęście my gołąbki lubimy:)he he he.Miałam tylko info ,że nie jedzą mięcha.....

Może rasowi weganie- pilnuj ogródka, bo tylko siatki nie zjedzą 

U mienia kluski półfrancuskie z kurczakiem w sosie węgierskim- wsio w wersji dietetycznej, ale za to z kalafiorem pojechałam po bandzie. Miał być tylko ugotowany na parze, to z rozpędu zapiekłam go z serem 
04 września 2016 17:15 / 6 osobom podoba się ten post
Na dzisiaj zrobiłam roladki wołowe, pyzy i surówkę z kwaszonej kapusty