Na wyjeździe #34

19 czerwca 2016 13:50 / 12 osobom podoba się ten post
Witajcie,weszłam żeby powiedzieć ,że u mnie leje...Mam dość deszczu,spac mi sie chce,nie mogęwyjśc z kijami pobiegac,jest niedziela czyli nudno jak .... Jeszcze tylko 10dni i wracam do kochanej,słonecznej,gorącej Polski :)
19 czerwca 2016 14:12 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Witajcie,weszłam żeby powiedzieć ,że u mnie leje...Mam dość deszczu,spac mi sie chce,nie mogęwyjśc z kijami pobiegac,jest niedziela czyli nudno jak .... Jeszcze tylko 10dni i wracam do kochanej,słonecznej,gorącej Polski :)

U mne co prawda nie leje, ale chmury wiszą tuż nad dachami. Nie nastraja to optymistycznie do spacerów. Popołudniowa kawa będzie więc w domu a nie w kawiarni.
19 czerwca 2016 14:28
izanami

na nudę nie narzekam, broń Boże! w końcu trochę spokoju :), a rodzice to się śmieją że przestaną ode mnie odbierać telefony :)

Witaj Izka.Tak patrzę foto i w profil,mloda opiekunka,28lat.Dlugo juz jezdzisz do opieki?
19 czerwca 2016 17:58 / 8 osobom podoba się ten post
MartaP

Witaj Izka.Tak patrzę foto i w profil,mloda opiekunka,28lat.Dlugo juz jezdzisz do opieki?

już prawie dwa lata, pierwszy raz wyjechałam we wrześniu 2014 roku :), młoda jestem ale to nie przeszkadza :) 
wróciłam już z obiadu i kawy, przejedzona, pani u której byłam pochodzi z Kazachstanu  i powiedziała że oni tak mają, że jak goszczą to na całego, a ja na to że to tak jak w Polsce, fanie spędziłam czas, potem poszłyśmy na cmentarz, weszłyśmy do kaplicy gdzie jest trumna z moją podopieczną, pomodliłyśmy się, zaszłyśmy na grób jej męża, pogadałyśmy, czyli dzisiejsze popołudnie zaliczam do jak najbardziej udanych :)
19 czerwca 2016 18:16 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Widzieliście to? Trochę spóźnione ale dopiero teraz zobaczyłam.

Nie umiem wkleić filmika....buuu.  Może teraz się uda. Obejrzałam to z mieszanymi uczuciami.

19 czerwca 2016 18:50 / 3 osobom podoba się ten post
Alina

Nie umiem wkleić filmika....buuu.  Może teraz się uda. Obejrzałam to z mieszanymi uczuciami.

Ale nie na czasie ten film, bo Podolski już Prinzem dawano nie jest:)
19 czerwca 2016 19:50 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra2

Ale nie na czasie ten film, bo Podolski już Prinzem dawano nie jest:)

To dotyczyło poprzedniego EURO, a przy okazji tego ponownie krąży w internecie. W sumie chyba lepiej . Hejtów przecież i tak jest wystarczająco.
19 czerwca 2016 20:53 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

już prawie dwa lata, pierwszy raz wyjechałam we wrześniu 2014 roku :), młoda jestem ale to nie przeszkadza :) 
wróciłam już z obiadu i kawy, przejedzona, pani u której byłam pochodzi z Kazachstanu  i powiedziała że oni tak mają, że jak goszczą to na całego, a ja na to że to tak jak w Polsce, fanie spędziłam czas, potem poszłyśmy na cmentarz, weszłyśmy do kaplicy gdzie jest trumna z moją podopieczną, pomodliłyśmy się, zaszłyśmy na grób jej męża, pogadałyśmy, czyli dzisiejsze popołudnie zaliczam do jak najbardziej udanych :)

No pewnie,28lat nie przeszkadza.Firmy piszą przeważnie od 25r.ż.,a czasem jeżdza nawet i młodsze dziewczyny.Wiadomo,wiecej wyboru bedzie miała 35cioletnia opiekunka niż 20letnia,ale dla każdej cos sie znajdzie :)
Cieszę się,ze praca Ci się podoba :)
19 czerwca 2016 21:23 / 4 osobom podoba się ten post
Nigdy nie wiadomo jaki wiek jest dobry. Moja babcia właśnie dostała ofertę nowej opiekunki i kręci nosem, bo kobieta ma 50 lat i według babci może mieć menopauzę a to by za dobrze nie było...
19 czerwca 2016 21:41 / 6 osobom podoba się ten post
wichurra2

Nigdy nie wiadomo jaki wiek jest dobry. Moja babcia właśnie dostała ofertę nowej opiekunki i kręci nosem, bo kobieta ma 50 lat i według babci może mieć menopauzę a to by za dobrze nie było...

Dobrze, ze tych z miesiaczka nie odrzuca, bo ofert panienek z podstawowki brakChyba, ze w koncu zainteresuje się chłopcami
19 czerwca 2016 22:20 / 1 osobie podoba się ten post
Alina, nawet nie wiesz jak ja się cieszę, że jesteś
19 czerwca 2016 22:22
kasia63

Swoimi słowami, droga koleżanko:)Swoimi:):):):)

a dlaczego moimi ?  jak Twoje mi sie zawsze podobają  
20 czerwca 2016 16:56 / 3 osobom podoba się ten post
bieta

Alina, nawet nie wiesz jak ja się cieszę, że jesteś

To i ja się cieszę, że Ty się cieszysz.
20 czerwca 2016 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

:-) To i ja się cieszę, że Ty się cieszysz.

Alina co u ciebie,,,,,,,,,,,jak leci ile jeszcze kiedy wakacje nic nie piszesz albo ja nie trafiam na twoje pisanie
20 czerwca 2016 18:04 / 12 osobom podoba się ten post
Babka

Alina co u ciebie,,,,,,,,,,,jak leci ile jeszcze kiedy wakacje nic nie piszesz albo ja nie trafiam na twoje pisanie:chaplin:

Co u mnie już wiesz, napisałam w poskarżyjkach. O wakacjach zacznę myśleć dopiero w przyszłym miesiącu. Jeszcze mam czas. Jestem długodystansowcem więc zbyt często do domu nie zaglądam. Tym razem i tak krótko tutaj ( jak na mnie) będę bo zaledwie cztery miesiące. Poza tym czekam na przyjście na świat mojej wnuczki Julki. Lekarz powiedział, że to może się stać w każdej chwili. Julka jednak za bardzo się nie spieszy. Mój syn marudzi, że nawet piwa nie może się napić bo przecież nie wiadomo kiedy się rozpocznie akcja porodowa. Przeżywa bo to jego pierwsze dziecko. Wczoraj doszedł do wniosku, że w związku  z tak ważnym wydarzeniem musi kupić kamerę aby od samego początku prowadzić rodzinną kronikę filmową.