Brexit

25 czerwca 2016 11:41 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Ami a może Espany?

Jak zwał,tak zwał.Pisząc o nas pisał o sobie.Z głową coś nie tak?
Jak mogę narzekać na pracę ,która mi chleb daje.?Przecież to nie roboty przymusowe.Tamte czasy minęły.I dziękować ,że mamy tę możliwość.
25 czerwca 2016 18:45 / 6 osobom podoba się ten post
hawana

Ami a może Espany?

Publicznie przepraszam kolegę(espana69), na którego rzuciłam podejrzenie o napisanie obelżywych postówKolega pozdrawia forum i cieszy się ze zwycięstwa Polaków
25 czerwca 2016 19:05
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-brytyjskie-referendum/aktualnosci/news-merkel-w-brytania-nie-moze-przeciagac-brexitu-w-nieskonczono,nId,2225406
25 czerwca 2016 19:09 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Publicznie przepraszam kolegę(espana69), na którego rzuciłam podejrzenie o napisanie obelżywych postów:modlmy sie:Kolega pozdrawia forum i cieszy się ze zwycięstwa Polaków:niech zyje:

Pozdrawiam kolegę Espane, ja też jestem szczęśliwa że wygrali:)
25 czerwca 2016 19:22 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj u nas €  4,40 -  Anglicy pomagaja nam jak mogą he he . Zeby tylko sami nie wyszli jak Zabłocki ......
25 czerwca 2016 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
Ja tam się o Brytyjczyków nie martwię. Poradzą sobie.
25 czerwca 2016 21:55 / 1 osobie podoba się ten post
Właśnie słyszałam, że może referendum będzie powtórzone. Zebrano 1,5 mln podpisów pod petycją o powtórzenie i teraz będą myśleć, co z nią zrobić.
26 czerwca 2016 23:08 / 1 osobie podoba się ten post
na FB zdjęcie "wodza" i podpis:"Brexit- Sreksit!!!Smoleńsk,q....a,Smoleńsk......"

Oczywiście wrzucić fotki nie umiem:)Nietechniczna jestem:)Ha ha
26 czerwca 2016 23:33
MeryKy

Hahah a niektorzy już spakowani!

No dom trudno zapakować. I jeszcze ogród do tego cały....
26 czerwca 2016 23:36 / 3 osobom podoba się ten post
Alina

Nie wytrzymałam:-)

Ja byłem w dzieciństwie źle traktowany, ba nawet zahaczyło o młodość jeszcze. 
Ale czy to jest powód, żeby wyżywać sie na kimkolwiek ))))
26 czerwca 2016 23:47 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Anglia zawsze paskudziła wspólną politykę. Kością niezgody było rolnictwo, potem wspólna waluta. Wyjście z unii wcale mnie nie dziwi. Na temat skutków możemy spekulować, ale poznamy je dopiero w przyszłości.

Tak, nawet kierownice mają po prawej. Wszystko tam na opak.
26 czerwca 2016 23:49 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Dziecko (Anglia) pobawiło sę we wspólnej piaskownicy, a później obraziło się i wycofało sie ze wspólnej zabawy...  I bardzo nie lubię humoru angielskiego - wcale mnie nie śmieszy.... I rozróżniam korzysci od kombinacji... ))))

i angielskich ciasteczek, i pogody angielskiej też nie lubię.
26 czerwca 2016 23:51 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Polaków w Anglii czeka pewnie izolacja...Albo powrót do Polski. Martwić się będziemy, jak Niemcy podążą w tym samym kierunku...

Nie podążą. Mają zbyt dużo władzy w tym związku.
26 czerwca 2016 23:57 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

No sorry, ale muszę tu stanąć w gorącej obronie angielskiego humoru. Jest cudowny i absolutnie wyjątkowy. Chowałam się na Monthy Pythonie i innych.
Jest to niesamowicie subtelny dowcip, często" a rebours" ,no sorry nowadanuta, ale będę z mieczem w dłoni bronić honoru angielskiego humoru. :)
Jak trzeba będzie, pójdę naprawdę na noże. :-)
Na koniec mój ulubiony dowcip z angielskiego filmu, do dziś się śmieję, jak go sobie przypomnę, a to juz ładnych parę latek:
"Po czym poznać,że słoń był w lodówce?
Po śladach na maśle. "



a ja jestem za wyjściem "po angielsku" z niewygodnej imprezy.