Na wyjeździe #36

26 stycznia 2017 07:59 / 3 osobom podoba się ten post
muszelka

Kochani,jutro wyjazd do domu:taniec2:Byliście dla mnie jak "telefon do przyjaciela"Często nie zabierałam "głosu"na forum,coś tam klikałam,dużo czytałam uśmiechając się:-) ale był nieraz smutek:-(Opiekunkowo to nie tylko forum pełne słów i czytadło dla podglądaczy "zza krzaka"To nasz "dom"na wygnaniu,pełen serca i mądrości życiowych,każdy może znaleść w nim to,czego potrzebuje,rady,wsparcia,uśmiechu,postawienia do pionu...Wielu z nas chodzi w tych samych lub podobnych butach.Życzę Wam "wygodnych butów",prostych dróg życiowych i wiele szczęścia po drodze,spokojnch szteli i szybkich, bezpiecznych powrotów do domu.Podsumowanie mojej pracy;pdp zadbana,często się uśmiechająca (jej oczy są pięknoniebieskie) przybrała na wadze 2kg,nauczyła się jeść dużo owoców,odparzenia wyleczone.Długo w pamięci pozostanie mi obraz,kiedy zapina mi guziki przy moim sweterku.Demencja jest  pełna bólu i tajemnic.Rodzina pdp wdzięczna,doceniająca moją pracę,oczekująca mojego powrotu.Opiekunka"muszelka"trochę zmęczona,ma już swoje pierwsze referencje,konto finansowe zasilone:-) nauka języka trochę "zawalona":gwizdanie:nie miałam jak i z kim...Wszystko chyba ok,tylko ja ucichłam gdzieś w środku.Duży bagaż przemyśleń zabieram do domu,a tam mi jeszcze dołożą:boks2: Dalsza praca "muszelki"-?Nie jestem jeszcze dobrym saperem,boję się min.Mam jednak nadzieję,że jeszcze się wproszę na jakąś opiekunkową imprezkę(Paolo ma tam być:strzela z bicza:).Zostawiam Wam złotą rybkę,żeby spełniała Wasze marzenia.Dbajcie o siebie i innych.Odezwę się:-)

Szerokiej drogi Cudownego urlopuA reszta sama przyje jestes wspaniała osoba wiec wszystko sobie poukładasz jak nalezy,no tak jak ty sama to widzisz!!
26 stycznia 2017 08:10 / 3 osobom podoba się ten post
muszelka

Kochani,jutro wyjazd do domu:taniec2:Byliście dla mnie jak "telefon do przyjaciela"Często nie zabierałam "głosu"na forum,coś tam klikałam,dużo czytałam uśmiechając się:-) ale był nieraz smutek:-(Opiekunkowo to nie tylko forum pełne słów i czytadło dla podglądaczy "zza krzaka"To nasz "dom"na wygnaniu,pełen serca i mądrości życiowych,każdy może znaleść w nim to,czego potrzebuje,rady,wsparcia,uśmiechu,postawienia do pionu...Wielu z nas chodzi w tych samych lub podobnych butach.Życzę Wam "wygodnych butów",prostych dróg życiowych i wiele szczęścia po drodze,spokojnch szteli i szybkich, bezpiecznych powrotów do domu.Podsumowanie mojej pracy;pdp zadbana,często się uśmiechająca (jej oczy są pięknoniebieskie) przybrała na wadze 2kg,nauczyła się jeść dużo owoców,odparzenia wyleczone.Długo w pamięci pozostanie mi obraz,kiedy zapina mi guziki przy moim sweterku.Demencja jest  pełna bólu i tajemnic.Rodzina pdp wdzięczna,doceniająca moją pracę,oczekująca mojego powrotu.Opiekunka"muszelka"trochę zmęczona,ma już swoje pierwsze referencje,konto finansowe zasilone:-) nauka języka trochę "zawalona":gwizdanie:nie miałam jak i z kim...Wszystko chyba ok,tylko ja ucichłam gdzieś w środku.Duży bagaż przemyśleń zabieram do domu,a tam mi jeszcze dołożą:boks2: Dalsza praca "muszelki"-?Nie jestem jeszcze dobrym saperem,boję się min.Mam jednak nadzieję,że jeszcze się wproszę na jakąś opiekunkową imprezkę(Paolo ma tam być:strzela z bicza:).Zostawiam Wam złotą rybkę,żeby spełniała Wasze marzenia.Dbajcie o siebie i innych.Odezwę się:-)

Muszelko, jedz szczesliwie i zaglądaj do nas w wolnych chwilach. Ty tez podarowalas nam dobra garść uśmiechu życzę Ci, aby Twoje sprawy potoczyly sie jak najlepiej dla Ciebie!
26 stycznia 2017 08:10 / 3 osobom podoba się ten post
muszelka

Muszelko dziękuję .Ładnie napisałaś.Dobrego odpoczynku.Zaglądaj do nas z domu.
26 stycznia 2017 08:16 / 1 osobie podoba się ten post
muszelka

Kochani,jutro wyjazd do domu:taniec2:Byliście dla mnie jak "telefon do przyjaciela"Często nie zabierałam "głosu"na forum,coś tam klikałam,dużo czytałam uśmiechając się:-) ale był nieraz smutek:-(Opiekunkowo to nie tylko forum pełne słów i czytadło dla podglądaczy "zza krzaka"To nasz "dom"na wygnaniu,pełen serca i mądrości życiowych,każdy może znaleść w nim to,czego potrzebuje,rady,wsparcia,uśmiechu,postawienia do pionu...Wielu z nas chodzi w tych samych lub podobnych butach.Życzę Wam "wygodnych butów",prostych dróg życiowych i wiele szczęścia po drodze,spokojnch szteli i szybkich, bezpiecznych powrotów do domu.Podsumowanie mojej pracy;pdp zadbana,często się uśmiechająca (jej oczy są pięknoniebieskie) przybrała na wadze 2kg,nauczyła się jeść dużo owoców,odparzenia wyleczone.Długo w pamięci pozostanie mi obraz,kiedy zapina mi guziki przy moim sweterku.Demencja jest  pełna bólu i tajemnic.Rodzina pdp wdzięczna,doceniająca moją pracę,oczekująca mojego powrotu.Opiekunka"muszelka"trochę zmęczona,ma już swoje pierwsze referencje,konto finansowe zasilone:-) nauka języka trochę "zawalona":gwizdanie:nie miałam jak i z kim...Wszystko chyba ok,tylko ja ucichłam gdzieś w środku.Duży bagaż przemyśleń zabieram do domu,a tam mi jeszcze dołożą:boks2: Dalsza praca "muszelki"-?Nie jestem jeszcze dobrym saperem,boję się min.Mam jednak nadzieję,że jeszcze się wproszę na jakąś opiekunkową imprezkę(Paolo ma tam być:strzela z bicza:).Zostawiam Wam złotą rybkę,żeby spełniała Wasze marzenia.Dbajcie o siebie i innych.Odezwę się:-)

Bezpiecznej i szybkiej podróżyNo i samych dobrych dni w domu i duuuuuuuużo odpoczynku
26 stycznia 2017 09:57 / 2 osobom podoba się ten post
muszelka

Kochani,jutro wyjazd do domu:taniec2:Byliście dla mnie jak "telefon do przyjaciela"Często nie zabierałam "głosu"na forum,coś tam klikałam,dużo czytałam uśmiechając się:-) ale był nieraz smutek:-(Opiekunkowo to nie tylko forum pełne słów i czytadło dla podglądaczy "zza krzaka"To nasz "dom"na wygnaniu,pełen serca i mądrości życiowych,każdy może znaleść w nim to,czego potrzebuje,rady,wsparcia,uśmiechu,postawienia do pionu...Wielu z nas chodzi w tych samych lub podobnych butach.Życzę Wam "wygodnych butów",prostych dróg życiowych i wiele szczęścia po drodze,spokojnch szteli i szybkich, bezpiecznych powrotów do domu.Podsumowanie mojej pracy;pdp zadbana,często się uśmiechająca (jej oczy są pięknoniebieskie) przybrała na wadze 2kg,nauczyła się jeść dużo owoców,odparzenia wyleczone.Długo w pamięci pozostanie mi obraz,kiedy zapina mi guziki przy moim sweterku.Demencja jest  pełna bólu i tajemnic.Rodzina pdp wdzięczna,doceniająca moją pracę,oczekująca mojego powrotu.Opiekunka"muszelka"trochę zmęczona,ma już swoje pierwsze referencje,konto finansowe zasilone:-) nauka języka trochę "zawalona":gwizdanie:nie miałam jak i z kim...Wszystko chyba ok,tylko ja ucichłam gdzieś w środku.Duży bagaż przemyśleń zabieram do domu,a tam mi jeszcze dołożą:boks2: Dalsza praca "muszelki"-?Nie jestem jeszcze dobrym saperem,boję się min.Mam jednak nadzieję,że jeszcze się wproszę na jakąś opiekunkową imprezkę(Paolo ma tam być:strzela z bicza:).Zostawiam Wam złotą rybkę,żeby spełniała Wasze marzenia.Dbajcie o siebie i innych.Odezwę się:-)

Bardzo ładnie to napisałaś.....tak cieplo, że lżej się na serduchu robi.......
Szerokiej drogi Muszelko i nie zapomnij o nas w ferworze domowych obowiązków......
27 stycznia 2017 04:25 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie...muszelko jedz bezpiecznie odsapnij u siebie......naladuj akumulatory a my se tu poczekamy widac ze masz glebokie serce pelne ufnosci i dobra spioszki zycze Wam milutkiego dnia ja jeszcze wypoczywam w zaciszu domowym pelnym wrzawy pieknej rodzinnej.... ta praca nauczyla mnie cieszyc sie chwila bo wiadomo czas wyjazdu niedaleki ale zeby zyc pracowac trzeba zeby rozdawac musowo zarobic.......zycze Wam najlepszego a muszelce szczescia.....
27 stycznia 2017 06:27 / 1 osobie podoba się ten post
Muszelko szczesliwej podrozy i miłych chwil spedzonych z Rodzinka..
27 stycznia 2017 14:30
Barabasiu Niepowtarzalna ty już pewnie w busiku,bezpiecznej drogi.Czekamy na ciebie przybywaj
27 stycznia 2017 22:21 / 3 osobom podoba się ten post
nusia2302

ja jestem na pierwszym wyjeżdzie zawodowym, nie wiedziałam co zabrać to wziełam więcej rzeczy na wszelki wypadek a i tak mam tylko jedną walizkę,  ale widziałam inne opiekunki z dwoma wielgachnymi walizami w busie, zawsze sie zastanawiałąm czy biorą ciuchy na cały pobyt i nie piorą czy o co to chodzi,  chociaż będąc tu, już mam w głowie że następnym razem przywiozę sobie słoik miodu do mojego użytku bo nie słodze cukrem,

Ja mam zawsze dwie duże walizki
W jednej ubrania,w drugiej kosmetyki,leki,papierosy i smakołyki dla mnie:)
Inaczej się da-PZU :)
27 stycznia 2017 22:23 / 2 osobom podoba się ten post
To ta nocka minie Ci błyskawicznie. Pozegnania, powitania... i tylko jako przerywnik krótkie spacerki do klo z którąś z sióstr.
Baw sie dobrze, Andrejko.
28 stycznia 2017 06:52
Andrejko i jak było? 
Niepowtarzalna odpoczywa ?
28 stycznia 2017 07:06 / 1 osobie podoba się ten post
Dawno nie używałam proszku Omo...
Jest w promocji w Netto, zastanawiam się nad kupnem.
28 stycznia 2017 09:54 / 9 osobom podoba się ten post
Pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny


28 stycznia 2017 10:09 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Dawno nie używałam proszku Omo...
Jest w promocji w Netto, zastanawiam się nad kupnem.

Ja też bardzo dawno nie używałam bo ostatnio kupuje tylko weiser rieser w granulkach i uważam, że jest bardzo dobry.
28 stycznia 2017 10:30 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Ja też bardzo dawno nie używałam bo ostatnio kupuje tylko weiser rieser w granulkach i uważam, że jest bardzo dobry.

Ja ostatnio Persil i Ariel kupowałam, zależy co było w promocji.
Wczoraj w Netto zauważyłam własnie Omo 130 prań za 9,99€