Internet w Niemczech

19 maja 2017 22:50 / 3 osobom podoba się ten post
https://www.alditalk.de/simcard/register
20 maja 2017 07:48 / 3 osobom podoba się ten post
ania37

Musisz kartę zarejestrować, można telefonicznie, można internetowo, jak coś to pomogę, Michasiu przemyśl sprawę ze stickiem Aldi bo on sam kosztuje 29,99 € + doładowanie musi być 15€ na cały miesiąc netu 5GB. Czy już na teraz ci to potrzebne,bo do 1 czerwca mamy 11 dni ,a jak doładujesz konto Aldi Talk,to nie ma,że zostanie,to leci przez 30 dni i wtedy się kończy....
Jak coś to ja pomogę z tą rejestracją,ale to nie filozofia.

Dziekuję Aniu, poczekam do środy jak nie zrobią to kupie. całuję i dziekuję.
06 czerwca 2017 21:16 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Dziekuję Aniu, poczekam do środy jak nie zrobią to kupie. całuję i dziekuję.

Michasiu i jak tam z internetem u ciebie ? Co załatwiłaś ?
06 czerwca 2017 22:59 / 2 osobom podoba się ten post
ania37

Michasiu i jak tam z internetem u ciebie ? Co załatwiłaś ?

Tak Aniu mam ale na sticka, Rodzina mi kupiła i powiedzieli spokojnie na 2 miesiące mi starczy /30 GB/ mój wyjazd 26.06/ a stacjonarny bedzie dopiero 11.07.Na przeglądanie stronek łapie internet od nich z domu, a ze stica korzystam w swoim pokoju tam gdzie juz nie łapię.Dziękuje ze pomyślałaś o mnie na czym jadę.Pozdrawiam i spokojnej nocki.
14 czerwca 2017 10:48
ania37

Michasiu i jak tam z internetem u ciebie ? Co załatwiłaś ?

Aniu stick pokazuje tylko baterie tzn juz nic na koncie?teraz mam doładowac jak?
14 czerwca 2017 11:38 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Aniu stick pokazuje tylko baterie tzn juz nic na koncie?teraz mam doładowac jak?

Machasiu te sticki funkcjonują na takiej zasadzie_30 dni kalendarzowych od daty doładowania...Nowy kredyt nic nie da_nowe 15€ doładowania_nie aktywujesz nowego limitu do momentu jak nie minie te 30 dni....ty sobie app ściągnęłaś z google_sklep ?  ALDI TALK _ tam masz możliwość podglądu ile masz jeszcze dni do końca_mein tarif,pokaże ci się okienko z nr tel i ile masz na koncie €....
14 czerwca 2017 14:14
ania37

Machasiu te sticki funkcjonują na takiej zasadzie_30 dni kalendarzowych od daty doładowania...Nowy kredyt nic nie da_nowe 15€ doładowania_nie aktywujesz nowego limitu do momentu jak nie minie te 30 dni....ty sobie app ściągnęłaś z google_sklep ?  ALDI TALK _ tam masz możliwość podglądu ile masz jeszcze dni do końca_mein tarif,pokaże ci się okienko z nr tel i ile masz na koncie €....

Oni przyniesli gotowy z napisem sieci i z kodem i co mam im powiedziec?
14 czerwca 2017 15:13 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Ja w domu mam taki router do internetu, który trzeba podłączyć do prądu. Kiedyś wnuczka pod moją nieobecność wyciągnęła wtyczkę z gniazdka a ja dwa dni siedziałam bez internetu.....jak zadzwoniłam z awantura do tej kablówki to mi pan powiedzial, żebym wtyczkę do gniazdka włożyła.....
Sprawdź Michasiu.....może wystarczy tylko wtyczkę włożyć......:-)

  Dobre !
14 czerwca 2017 17:43 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Oni przyniesli gotowy z napisem sieci i z kodem i co mam im powiedziec?

Napisz co masz za sieć.
14 czerwca 2017 17:45 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

Napisz co masz za sieć.

Własnie była córka zabrała stica i mówi ze był na 50e, to jest timobile, mozliwe zebym wykorzystała? az mi głupio
14 czerwca 2017 17:48 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Własnie była córka zabrała stica i mówi ze był na 50e, to jest timobile, mozliwe zebym wykorzystała? az mi głupio

Możliwe,możliwe,one ciagną jak smok....Jest tu koleżanka moja Hania,może się wypowie,jak wyjdzie z krzaków, ja byłam z nią osobiście w punkcie Tmobile i facet sprawdzał przy nas obu...ciągnie jak smok_jej po 3 tyg pokazywało 0 (zero).
14 czerwca 2017 17:49 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

Możliwe,możliwe,one ciagną jak smok....Jest tu koleżanka moja Hania,może się wypowie,jak wyjdzie z krzaków, ja byłam z nią osobiście w punkcie Tmobile i facet sprawdzał przy nas obu...ciągnie jak smok_jej po 3 tyg pokazywało 0 (zero).

ale ja jeszcze korzystam z sieci córki w dzień i teraz a wieczorem tylko ze sticka
14 czerwca 2017 18:02 / 5 osobom podoba się ten post
Ha ha ha ha ha ha, dobre,Paolo,dobre .
14 czerwca 2017 18:24 / 5 osobom podoba się ten post
Podobno odkurzacz jeszcze mocniej ....aż łzy lecą ...ale to tylko " podobno ".....nie sprawdzałam
14 czerwca 2017 19:38
ania37

Machasiu te sticki funkcjonują na takiej zasadzie_30 dni kalendarzowych od daty doładowania...Nowy kredyt nic nie da_nowe 15€ doładowania_nie aktywujesz nowego limitu do momentu jak nie minie te 30 dni....ty sobie app ściągnęłaś z google_sklep ?  ALDI TALK _ tam masz możliwość podglądu ile masz jeszcze dni do końca_mein tarif,pokaże ci się okienko z nr tel i ile masz na koncie €....

Da Aniu, da  ...... już w większości sieci (nawet w najpopularniejszym Aldiku) jest możliwość zresetowania i odnowienia limitu -za identyczną opłatą/doładowaniem i to co najmniej 2-krotnie.