Internet w Niemczech

03 lutego 2017 18:22
mozna karte z aldi przez interet zamowic
03 lutego 2017 18:57
kubek123

wiec tak karta aldi talk musisz ja zarejstowac i wtedy internet 5giga i jest

Oj, nie tak łatwo i prosto 
Po pierwsze: 5 GB na 30 dni to jest Flatrate XL za 14,99e ..... a na startówce masz do dyspozycji 10e.
Trzena najpierw doładować konto, potem zabukować opcję XL, poczekać na jej aktywancję ..... to wszystko bez wchodzenia do neta!
03 lutego 2017 19:00 / 1 osobie podoba się ten post
ok :)
03 lutego 2017 19:01
Gabrysia

Oj, nie tak łatwo i prosto :-)
Po pierwsze: 5 GB na 30 dni to jest Flatrate XL za 14,99e ..... a na startówce masz do dyspozycji 10e.
Trzena najpierw doładować konto, potem zabukować opcję XL, poczekać na jej aktywancję ..... to wszystko bez wchodzenia do neta!

a rejestracja karty jak? 
03 lutego 2017 19:03
kubek123

a rejestracja karty jak? 

1) przez internet (inny  ),
2) telefonicznie
3) listownie 
03 lutego 2017 19:05
to wole internet pozdrawiam miłego wieczoru
26 marca 2017 16:33
witam. mam internet z Mobilka . potrzebuję doładować za 5-10 euro . doładowanie z sieci e plus . gdzie mogę kupić doładowanie na taką kwotę ? byłem na poczcie - tam babka mówiła ,że minimalnie u niej ,to za 15 euro .
26 marca 2017 16:59
andrzej61263

witam. mam internet z Mobilka . potrzebuję doładować za 5-10 euro . doładowanie z sieci e plus . gdzie mogę kupić doładowanie na taką kwotę ? byłem na poczcie - tam babka mówiła ,że minimalnie u niej ,to za 15 euro .

Sprawdź w DM,oraz w Rewe. 
Tam tez mają karty na doładowania do e-plus.
W ubiegłym roku sama z nich musiałam korzystać. Tyle, że ja potrzebowałam dołdowan za 20 Euro.
28 marca 2017 19:58
Potrzebuję informacji nt telefonu na kartę z ALDI.Moja zmienniczka ma taki i jakoś koszmarnie drogo płaci za rozmowy.Usiłowałam cos znależć ,ale jest tylko info o taryfach na net oraz na rozmowy na terenia D.
28 marca 2017 21:13 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Potrzebuję informacji nt telefonu na kartę z ALDI.Moja zmienniczka ma taki i jakoś koszmarnie drogo płaci za rozmowy.Usiłowałam cos znależć ,ale jest tylko info o taryfach na net oraz na rozmowy na terenia D.

Nie pamietam dokladnie jak to bylo,ale trzeba sobie ustawiac pakiet. Jak sie tego nie zrobi to rozmowy sa okropnie drogie.

https://www.alditalk.de/smartphone-tarif-optionen-prepaid

Pakiet 600 wyglada interesujaco;)
13 maja 2017 21:56
Moze ktos mi pomoże?.Ściagam internet od córki z domu ale tylko w kuchni, wieczorami nie ma mowy siedziec. Córka zamówiła router przyszedł i dzisiaj powiedziała że z telekomunikacji dzwonili ze dopiero w czercu zamontuja /juz mnie tu nie bedzie? kto moze to zrobic czy musi byc ktos z telekom?
13 maja 2017 22:12
michasia

Moze ktos mi pomoże?.Ściagam internet od córki z domu ale tylko w kuchni, wieczorami nie ma mowy siedziec. Córka zamówiła router przyszedł i dzisiaj powiedziała że z telekomunikacji dzwonili ze dopiero w czercu zamontuja /juz mnie tu nie bedzie? kto moze to zrobic czy musi byc ktos z telekom?:-(

Michasiu, nic nie będą montować, nikt nie przyjdzie, po prostu trzeba czekać na wolną 'skrzynkę' miejsce_linię , u mnie tak było,ale oczekiwanie było 2 tyg od momentu zamówienia internetu... Wszystkie dane przychodzą pocztą, gruba koperta z danymi i prowadzi krok po kroku jak zainstalować router i zrobić połączenie z laptopem. 
13 maja 2017 22:20 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

Michasiu, nic nie będą montować, nikt nie przyjdzie, po prostu trzeba czekać na wolną 'skrzynkę' miejsce_linię , u mnie tak było,ale oczekiwanie było 2 tyg od momentu zamówienia internetu... Wszystkie dane przychodzą pocztą, gruba koperta z danymi i prowadzi krok po kroku jak zainstalować router i zrobić połączenie z laptopem. 

dzięki bardzo.pozdrawiam
13 maja 2017 22:22 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Moze ktos mi pomoże?.Ściagam internet od córki z domu ale tylko w kuchni, wieczorami nie ma mowy siedziec. Córka zamówiła router przyszedł i dzisiaj powiedziała że z telekomunikacji dzwonili ze dopiero w czercu zamontuja /juz mnie tu nie bedzie? kto moze to zrobic czy musi byc ktos z telekom?:-(

Ja czekałam na internet ponad dwa tygodnie. Ale nie wiem dokładnie, kiedy zamówili.Router przysłali pocztą, potem przyszedł pan z Telekomu, sygnał znalazł, a potem syn Pdp wszystko (telefon stacjonarny też) ogarnął i już. Ale trochę to trwa.
13 maja 2017 22:47 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

Michasiu, nic nie będą montować, nikt nie przyjdzie, po prostu trzeba czekać na wolną 'skrzynkę' miejsce_linię , u mnie tak było,ale oczekiwanie było 2 tyg od momentu zamówienia internetu... Wszystkie dane przychodzą pocztą, gruba koperta z danymi i prowadzi krok po kroku jak zainstalować router i zrobić połączenie z laptopem. 

Na ostatniej szteli przyszedł pan z telekomu i zainstalował. A instalowanie to chyba zależy od tego kiedy rodzina się określi z potrzebą. Pewnie zdecydowali się od 1 czerwca.

Ps dzięki za polecenie firmy przewozowej. Jechałam z Juzwą