Na wyjeździe 37

20 czerwca 2017 21:58 / 4 osobom podoba się ten post
W czwartek ma być u nas 32 st. chyba "zejdę". Szkoda, że fontanna w ogródku jest uszkodzona, bo potaplałabym się w niej. Najwyżej żona pdp dostałaby zawału. Kurde taaaka rybka w wodzie
20 czerwca 2017 22:03 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

W czwartek ma być u nas 32 st. chyba "zejdę". Szkoda, że fontanna w ogródku jest uszkodzona, bo potaplałabym się w niej. Najwyżej żona pdp dostałaby zawału. Kurde taaaka rybka w wodzie :smiech2:

Myszoryb:):):)Hi hi hi
20 czerwca 2017 22:06 / 8 osobom podoba się ten post
Mycha

W czwartek ma być u nas 32 st. chyba "zejdę". Szkoda, że fontanna w ogródku jest uszkodzona, bo potaplałabym się w niej. Najwyżej żona pdp dostałaby zawału. Kurde taaaka rybka w wodzie :smiech2:

Przy moich gabarytach cala wode by wysiudalo poza fontanne 
20 czerwca 2017 22:50 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Przy moich gabarytach cala wode by wysiudalo poza fontanne :lol3:

21 czerwca 2017 14:59 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

Przy moich gabarytach cala wode by wysiudalo poza fontanne :lol3:

Trawnik byłby mi wdzięczny chociaż nieee, dziadek go ciągle podlewa. Różyczki zadbane, nawet drzewa podlewa. 
21 czerwca 2017 20:24 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Trawnik byłby mi wdzięczny chociaż nieee, dziadek go ciągle podlewa. Różyczki zadbane, nawet drzewa podlewa. 

Dobry czlowiek z niego,ze o rosliny dba i zazdroszcze widokow tak kocham roze. 
21 czerwca 2017 20:28 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

Przy moich gabarytach cala wode by wysiudalo poza fontanne :lol3:

Eee tam, to jest duża i głęboka fontanna. Zmieścisz się Ty, ja i jeszcze dziadek wejdzie  No wtedy to faktycznie wody wypłynie. 
21 czerwca 2017 20:35 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Eee tam, to jest duża i głęboka fontanna. Zmieścisz się Ty, ja i jeszcze dziadek wejdzie :-) No wtedy to faktycznie wody wypłynie. 

to by mnie przyjaciel dal swiecenie jak ja bym z dziadkiem moja szanowna moczyla hahahhahaha!!!!  Ale jak ty taka fontanne masz to ino pros ich niech naprawia, widac na wode nie szczedza to bys miala dobrze.
21 czerwca 2017 20:40 / 5 osobom podoba się ten post
EwaR65

:smiech3: to by mnie przyjaciel dal swiecenie jak ja bym z dziadkiem moja szanowna moczyla hahahhahaha!!!! :smiech2: Ale jak ty taka fontanne masz to ino pros ich niech naprawia, widac na wode nie szczedza to bys miala dobrze.

Ewa coś Ty taki dzikus ??  Moczyć "swoją szanowną" z dziadkiem to przecież nie to samo co dzielić sie nią z dziadkiem 
21 czerwca 2017 20:48 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Ewa coś Ty taki dzikus ??  Moczyć "swoją szanowną" z dziadkiem to przecież nie to samo co dzielić sie nią z dziadkiem 

Przeca ja sie smieje, by tam i tak sie nie dowiedzial bo jak. Czego oczy nie widza tego sercu nie zal i se historii nie dopowie
21 czerwca 2017 20:49 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Przeca ja sie smieje, by tam i tak sie nie dowiedzial bo jak. Czego oczy nie widza tego sercu nie zal i se historii nie dopowie :-)

No to wszystko ok 
21 czerwca 2017 22:02 / 8 osobom podoba się ten post
Dzisiaj byl ukrop, duszowalam sie 3 razy ino pacze czy pdp nie wola bo tera po szpitalu wola jak szalona co chwila zachcianki. Nie skarze bo wazne,ze kobita zdrowieje i sil nabiera. Wyszlysmy na spacer do parku, posiedziala z 20 minut i nazat do domu. Nie wiem ale smutno jakos i dobrze,ze tutaj trocha sie posmieje. Jutro mam dzien prania, zakupy przywioza lista zrobiona. Przegadalam z kolezanka u niej tyz nie wesolo, tyz w rodzinie choroby. Przyjaciel opowiada,ze pies poklada sie po katach bo gorac i jesc nie chce. Ida kwiaty na parapetach podlac, pdp wyszykowana spi ale wstaje czesto pic i siku. Wpadlam na pomysl to jej dzbanek z woda przy lozku postawilam, nie musi lazic do kuchni. 
22 czerwca 2017 13:33 / 5 osobom podoba się ten post
Żona dziadka pojechała na zakupy. Ja odmówiłam. W taki upał to ja dziękuję. Rolety opuszczone, jest nawet przyjemnie.
22 czerwca 2017 14:31 / 3 osobom podoba się ten post
Amen.Nic dodać, nic ująć.Boże , żeby więcej tych niemieckich dzieciątek miało, takie podejście do sprawy i opiekunek również.
22 czerwca 2017 20:08 / 3 osobom podoba się ten post
Wspolczuje ale te siostry dadza sie rozdzielic? Ta druga bedzie tesknic.