Na wyjeździe 37

22 czerwca 2017 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
Pachnie u mnie deszczem ale burza mnie ominęła. Poszła sobie bokiem. Gdzieś blisko musiało padać. Aaa no tak, u Basi48
23 czerwca 2017 11:42 / 5 osobom podoba się ten post
Dzisiaj jedziemy z pdp na wizyte kontrolna, pindoli sie od rana se ja zostawilam niech se ubiera co kce bo mnie glowa juz od tych fatalachow boli, ila mozna miec ubran w szafie!!?? Pozniej musza to prac i dobrze,ze ma suszarke do ubran to czy pogoda, czy niepogoda pranie mam wysuszone ino skladam i na polki segreguje.
23 czerwca 2017 20:15 / 2 osobom podoba się ten post
Bez snu przecie czlowiek jest rozdrazniony. Nikomu nie zycza zarywania nocek. Odpoczywajta. 
24 czerwca 2017 09:38 / 7 osobom podoba się ten post
Wczoraj byłem odwiedzić rodzinę  Siostra troszkę nerwowa  Dom troszkę zapuszczony Ale za to jaka okolica 
24 czerwca 2017 10:31 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Wczoraj byłem odwiedzić rodzinę  Siostra troszkę nerwowa  Dom troszkę zapuszczony Ale za to jaka okolica 

Wszelki Duch pana Boga chwali! Czyżby hrabia Dracula czy zwykły utopiec? 
No Ty to masz rozrywkę! Pozazdrościć.
Dyskusja = https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2905/cos-na-poprawe-humoru/forumowe-figle---dzial-dla-doroslych-18---6/page/83
24 czerwca 2017 13:58 / 6 osobom podoba się ten post
Dzisiejsza przejażdżka dziadka skończyła się upadkiem. Wjechała na niego nagle, zza zakrętu młoda dziewczyna. Dziadkowi nic się nie stało. Upadek stłumił rower dziewczyny, bo to na nią w sumie wszystko poszło. Dziadek porwał rękaw koszuli i to wszystko. A dziewczyna była tak wystraszona, że to bardziej ją trzeba było ratować niż dziadka. Suma sumarum wzięliśmy się za uspakajanie jej bo to też jej wina była. A dziadek się cieszy, że incydent miał.
24 czerwca 2017 15:50 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Dzisiejsza przejażdżka dziadka skończyła się upadkiem. Wjechała na niego nagle, zza zakrętu młoda dziewczyna. Dziadkowi nic się nie stało. Upadek stłumił rower dziewczyny, bo to na nią w sumie wszystko poszło. Dziadek porwał rękaw koszuli i to wszystko. A dziewczyna była tak wystraszona, że to bardziej ją trzeba było ratować niż dziadka. Suma sumarum wzięliśmy się za uspakajanie jej :-) bo to też jej wina była. A dziadek się cieszy, że incydent miał.

Szalony dziadunio:)Jak się nic nie stało to gluck:)A cieszy się pewno, bo zawsze to jakaś rozrywka taka "czołówka":):):)I będzie o czym gadać z sąsiadami:)
24 czerwca 2017 17:23 / 8 osobom podoba się ten post
A ja sobie upiekłam dzis ciasto i moja dietę szlag  pip pip... 
24 czerwca 2017 17:47 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Dzisiejsza przejażdżka dziadka skończyła się upadkiem. Wjechała na niego nagle, zza zakrętu młoda dziewczyna. Dziadkowi nic się nie stało. Upadek stłumił rower dziewczyny, bo to na nią w sumie wszystko poszło. Dziadek porwał rękaw koszuli i to wszystko. A dziewczyna była tak wystraszona, że to bardziej ją trzeba było ratować niż dziadka. Suma sumarum wzięliśmy się za uspakajanie jej :-) bo to też jej wina była. A dziadek się cieszy, że incydent miał.

No patrz Mysiu jak niewiele do szczęścia dziaduniom brakuje,ciekawe czy gdyby to był chłopak ,to dziadziuś też tak chętnie by go pocieszał? 
24 czerwca 2017 19:33 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No patrz Mysiu jak niewiele do szczęścia dziaduniom brakuje,ciekawe czy gdyby to był chłopak ,to dziadziuś też tak chętnie by go pocieszał? :hihi:

Pewnie nie  Kobiety jednak sa "wdzięczniejsze" dla oczu i serca. Ale pochwalił się żonie i córkom  Koszula poszła do kosza, bo rozdarta na łokciu. Ale dziadzio cały 
24 czerwca 2017 19:38 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Pewnie nie :-) Kobiety jednak sa "wdzięczniejsze" dla oczu i serca. Ale pochwalił się żonie i córkom :-) Koszula poszła do kosza, bo rozdarta na łokciu. Ale dziadzio cały :-)

Miał rozrywkę wreszcie jakąś...
24 czerwca 2017 19:39 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Pewnie nie :-) Kobiety jednak sa "wdzięczniejsze" dla oczu i serca. Ale pochwalił się żonie i córkom :-) Koszula poszła do kosza, bo rozdarta na łokciu. Ale dziadzio cały :-)

A tam! Gadanie! Mnie oczy lataja za meska plcia. Za kobietami tylko wtedy jak ma jakies dzinsy fajne,albo pachnie perfumami,ktorych nie znam
24 czerwca 2017 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Miał rozrywkę wreszcie jakąś...:hihi:

No fakt, nudzi się. Ja nie siedzę przy nim ciągle. Dziadzio podlewa za to co się da. Nawet sąsiadowi drzewka podlewa. Stać go to podlewa  Żony ciągle nie ma a jak wpadnie to jak wicher. No to cicho w domciu mamy  Dziadek na parterze a ja na drugim pietrze. 
24 czerwca 2017 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

No fakt, nudzi się. Ja nie siedzę przy nim ciągle. Dziadzio podlewa za to co się da. Nawet sąsiadowi drzewka podlewa. Stać go to podlewa :lol1: Żony ciągle nie ma a jak wpadnie to jak wicher. No to cicho w domciu mamy :-) Dziadek na parterze a ja na drugim pietrze. 

Mysiu,następnym razem niech dziadek celuje w jakiegoś przystojniaka,będziesz miala okazję go ratować...
24 czerwca 2017 19:43 / 3 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

A ja sobie upiekłam dzis ciasto i moja dietę szlag  pip pip...:je babeczke: 

Kruszynko nie załamuj się  Ja też dzisiaj sobie pozwoliłam. Diety nie ma, jest zmiana sposobu odżywiania się  a czemus takiemu szaleństwo od czasu do czasu nie zaszkodzi.