Przepisy kulinarne

25 lutego 2017 21:07 / 3 osobom podoba się ten post
Benita

Każdy dojrzewa w swoim tempie.
5 lat na wyjazdach tęsknię do kiszonej kapusty - tyle mi zajęło, abym obczaiła, że mogę sama to zrobić !
Próbując, czy jest już dobre - właśnie zeżarłam cały słoik kapusty. Za każdym "próbowaniem" jest lepsza. Chyba w poniedziałek pójdę po następną kapustę, bo tej, co zrobiłam nie dam się ukisić.
Na zdrowie :-)))

Gdy byłem koło Dortmundu na wsi, pokazałem im jak w Polsce robi się kapustę kiszona...póxniej, gdy ją jedli, to orzekli, że już nigdy nie kupią jej w sklepie z puszki... 
25 lutego 2017 21:30 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Gdy byłem koło Dortmundu na wsi, pokazałem im jak w Polsce robi się kapustę kiszona...póxniej, gdy ją jedli, to orzekli, że już nigdy nie kupią jej w sklepie z puszki... :yo:

Nie strasz....że czeka mnie kapustorobienie często i dużo....
25 lutego 2017 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Nie strasz....że czeka mnie kapustorobienie często i dużo....

Nie martw się...zazwyczaj bigosu nie lubią...a tam kapusty najwięcej potrzeba... 
26 lutego 2017 14:09 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

Nie strasz....że czeka mnie kapustorobienie często i dużo....

Aj tam, aj tam. Zrobisz tylko raz - całą beczkę i będziesz miała spokój. Tylko raz 
26 lutego 2017 14:11 / 3 osobom podoba się ten post
Benita

Każdy dojrzewa w swoim tempie.
5 lat na wyjazdach tęsknię do kiszonej kapusty - tyle mi zajęło, abym obczaiła, że mogę sama to zrobić !
Próbując, czy jest już dobre - właśnie zeżarłam cały słoik kapusty. Za każdym "próbowaniem" jest lepsza. Chyba w poniedziałek pójdę po następną kapustę, bo tej, co zrobiłam nie dam się ukisić.
Na zdrowie :-)))

Zrób sobie czerwoną, też pycha ale dłużej musi postać. 
26 lutego 2017 16:06 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Aj tam, aj tam. Zrobisz tylko raz - całą beczkę i będziesz miała spokój. Tylko raz :lol1:

Raz na sezon chyba... 
26 lutego 2017 21:20 / 1 osobie podoba się ten post
Ostatnio Niemiec mnie zaskoczył... pokazał mi jak zrobić bardzo dobrą zupę rybną w pół godziny... Nie wierzyłem, ale przekonałem się, że nie przesadzał... w domu już też samodzielnie zrobiłem...pycha...
26 lutego 2017 22:38 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Ostatnio Niemiec mnie zaskoczył... pokazał mi jak zrobić bardzo dobrą zupę rybną w pół godziny... Nie wierzyłem, ale przekonałem się, że nie przesadzał... w domu już też samodzielnie zrobiłem...pycha...

No i ?
Przecie to dział przepisy a nie pochwalijki.
Dawaj przepis, kiedy taki dobry.
26 lutego 2017 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Nie martw się...zazwyczaj bigosu nie lubią...a tam kapusty najwięcej potrzeba... :yo:

Moja pdp lubi bardzo.
27 lutego 2017 08:17 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

No i ?
Przecie to dział przepisy a nie pochwalijki.
Dawaj przepis, kiedy taki dobry.

Ty to tak zaraz dawaj... Jak do kobiety... Ja mam zamiar na tą zupę umówić się z miłą Pania...a potem podać przepis...Jak zasmakuje... 
27 lutego 2017 08:19 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Moja pdp lubi bardzo.

To rzadkość...moi podopieczni owszem zjedzą...ale nie przepadają za bigosem... wolą białą kiełbasę z kartofelsalat... 
27 lutego 2017 19:54 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Ty to tak zaraz dawaj... Jak do kobiety... Ja mam zamiar na tą zupę umówić się z miłą Pania...a potem podać przepis...Jak zasmakuje... :-)

Ja do kobiety nie mówię dawaj. Taki głupi to ja nie jestem, tak długo czekam aż sama zacznie no tego....
27 lutego 2017 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Moja pdp lubi bardzo.

Wszedzie gdzie pracowalam Niemcy lubili bigos. Mlaskali z zachytu i wzdychali z zadowolenia. Pychota
27 lutego 2017 22:03
fioletowa.mysz

Wszedzie gdzie pracowalam Niemcy lubili bigos. Mlaskali z zachytu i wzdychali z zadowolenia. Pychota:mniam:

Gratuluję, ja, mimo, że bardzo dobrze gotuję, byłem w 18 miejscach z tego w jednym domu lubili bigos w Hamburgu... 
27 lutego 2017 22:24 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Gratuluję, ja, mimo, że bardzo dobrze gotuję, byłem w 18 miejscach z tego w jednym domu lubili bigos w Hamburgu... 

Widocznie robie lepszy ;)