Dobre rady - domowe sposoby na wszystko

27 sierpnia 2013 16:12 / 2 osobom podoba się ten post
No cóż Andrea - Ty to młoda i żeśka jeszcze jesteś ... , przed Tobą jeszcze nie jedno zaskoczenie ... może nie dziś ... Ja dzięki temu miodkowi skręcam się ze śmiechu, a przecież jeszcze wczoraj ryczałam ... hihihihi)))))
02 września 2013 07:41
Mojego fachowca ktoś mi upchał gdzie indziej... Ale żeby mi ten wątek nie zwiał - na przyklejoną gumę do żucia najlepszy jest zmywacz do paznokci....)))) ania37 - jak pomieszam sodę z wodą to zrobie roztwór, czy zawiesinę ? czy jedno i drugie jednocześnie...)))))
02 września 2013 09:26 / 2 osobom podoba się ten post
Sól pomoże pozbyć się brzydkiego zapachu ryby, czosnku lub cebuli z rąk.
Przed umyciem rąk mydłem przetrzyj lekko dłonie solą.
02 września 2013 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
Wystarczy umyć ręce pod zimną wodą pocierając nimi o cokolwiek ze stali nierdzewnej, np. łyżkę. Można też kupić specjalne "mydełka" ze stali nierdzewnej.
02 września 2013 10:18
Takie "mydełka" są od dzisiaj w polskim LIDL-u.
http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=vZlm4G
02 września 2013 13:24 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Andrea - moj się nie nadaje .... muszę się zacząć rozglądać za jakimś nie moim i nie cudzym zarazem To znaczy muszę znależć nowego niczyjego....)))) hihihi

Na worki pod oczami seks wcale nie pomaga, niestety.... Po intensywnym  są jeszcze większe - pogłębione z niewyspania, hi, hi...Ta przypadłość ma raczej związek z nienajlepszą pracą nerek, może Tina się odezwie, bo ona sporo wie o chorobach i ich leczeniu. 
Ale seks jest dobry na ładną cerę, to mogę potwierdzić!
02 września 2013 13:45
romana

Na worki pod oczami seks wcale nie pomaga, niestety.... Po intensywnym  są jeszcze większe - pogłębione z niewyspania, hi, hi...Ta przypadłość ma raczej związek z nienajlepszą pracą nerek, może Tina się odezwie, bo ona sporo wie o chorobach i ich leczeniu. 
Ale seks jest dobry na ładną cerę, to mogę potwierdzić!

Z facetami to jest tak, że jak może być to on jest cudzy, a ja za cudzymi się nie rozglądam.... za kalesonami też nie .... z tąd moze moje kłopoty z cerą...hihihi O pochodzeniu worków pod oczami (skąd mogą sie wziążć) wiem wszystko... Ponieważ jakby nic tu nie pasuje.. szukam sposobów zewnętrznych ... puki co - jak coś innego nie wymyślę... hihihi)))))
02 września 2013 13:47 / 3 osobom podoba się ten post
Romana,nie chowaj pieniedzy w te worki pod oczami.Znajdz Sobie inne miejsce,ha,ha.
02 września 2013 13:52
Ja też miałam pralkę Franie, ale tez korzystałam z tary....Ile ta Twoja babcia ma lat ? aż się boję zapytać...hihihi bo wygląda jakby była w moim wieku....hihihi)))))
02 września 2013 13:56 / 1 osobie podoba się ten post
BEA

Romana,nie chowaj pieniedzy w te worki pod oczami.Znajdz Sobie inne miejsce,ha,ha.

Bea, cudna jesteś! Ale się uśmiałam! Za dużo w te moje worki by nie weszło, niestety...
. Ale postanowiłam, że jak wrócę do Wrocka, to zrobię sobie drenaż limfatyczny, podobno jest najbardziej skuteczny. Mam fajną, zapaloną do zawodu kosmetyczkę, to mi coś dobrego doradzi. Podobno skuteczna jest też mezoterapia, lecz drenaż lepszy.
02 września 2013 13:58
Jak by co, to mogę podrenować :-DDD.
02 września 2013 14:00
romana

Bea, cudna jesteś! Ale się uśmiałam! Za dużo w te moje worki by nie weszło, niestety...
. Ale postanowiłam, że jak wrócę do Wrocka, to zrobię sobie drenaż limfatyczny, podobno jest najbardziej skuteczny. Mam fajną, zapaloną do zawodu kosmetyczkę, to mi coś dobrego doradzi. Podobno skuteczna jest też mezoterapia, lecz drenaż lepszy.

Dobrze,ze sie nie pogniewalas Romanka :)Ja miewam podobny problem,nie codziennie ale sie pojawia. Wlasnie moze Tina by cosik doradzila.Mi lekarz powiedzial,ze to ta woda juz nie schodzi tak jak powinna,no coz latka leca.Kumuluje sie pod oczami i powstaja worki.
Ech,jak by sie chcialo miec znowu 18 lat a tu nidarady:)
02 września 2013 14:06 / 1 osobie podoba się ten post
Ponieważ jest ten zapis i ktoś mógłby z niego skorzystać to :
- w Polsce saszetka sody jest o wiele większa niz w Niemczech (80 g), czyli proporcje muszą być inne,
- dla bezpieczeństwa radziłabym rozmieszać sodę w gorącej wodzie i poczekać aż się ustoi (ok. godziny) i dopiero pózniej deliktnie, wejść do wanny
- nie korzystać z takiej kąpieli  dłużej niż pół godziny,
- nie polecałabym tej metody dla daltonistów ...)))))
 
02 września 2013 14:07
misiekFfm

Jak by co, to mogę podrenować :-DDD.

Tylko tak obiecujesz Misiu, a jak przychodzi co do czego, to zmykasz! Ale dzięki Tobie i Bei dobrze się dziś bawię!
02 września 2013 14:10 / 4 osobom podoba się ten post
Bo ja jestem - jak większość mężczyzn - taki trochę erotoman-gawędziarz.

Chociaż znam osoby, które cenią mnie za fachowość :-DDD.

A teraz zmykam na zakupy.