Podziękowajki

25 lutego 2016 00:33 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

To czas na podziękowanie Wam za wszystkp, szczególnie że jesteście. Nie zawsze za Wami nadążałam w niektórych tematach, życzę Wam wszystkiego dobrego. Spokojnych stelli i żeby czas Wam szybko leciał. Odezwę się czasem, dam znać czy żyję po operacji. Trzymajcie się!

ZDROWKA ZYCZE
25 lutego 2016 05:28 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

To czas na podziękowanie Wam za wszystkp, szczególnie że jesteście. Nie zawsze za Wami nadążałam w niektórych tematach, życzę Wam wszystkiego dobrego. Spokojnych stelli i żeby czas Wam szybko leciał. Odezwę się czasem, dam znać czy żyję po operacji. Trzymajcie się!

Tobie też Izanami,trzymam kciuki i zdrówka życzę no i odezwij się pooperacji-będzie dobrze
25 lutego 2016 07:25 / 1 osobie podoba się ten post
Izanami wracaj szczesliwie do domu i ciesz sie kazdym dniem,zdrowia Ci zycze.
25 lutego 2016 07:50 / 1 osobie podoba się ten post
izanami

To czas na podziękowanie Wam za wszystkp, szczególnie że jesteście. Nie zawsze za Wami nadążałam w niektórych tematach, życzę Wam wszystkiego dobrego. Spokojnych stelli i żeby czas Wam szybko leciał. Odezwę się czasem, dam znać czy żyję po operacji. Trzymajcie się!

Będzie dobrze, trzymaj się i szybkiego powrotu do nas
25 lutego 2016 08:26 / 2 osobom podoba się ten post
izanami

To czas na podziękowanie Wam za wszystkp, szczególnie że jesteście. Nie zawsze za Wami nadążałam w niektórych tematach, życzę Wam wszystkiego dobrego. Spokojnych stelli i żeby czas Wam szybko leciał. Odezwę się czasem, dam znać czy żyję po operacji. Trzymajcie się!

Dorotko zdrówka Źyczę.
25 lutego 2016 13:22 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Dorotko zdrówka Źyczę.

Dorotko trzymaj się i mysl pozytywnie. Będzie dobrze 
25 lutego 2016 18:40 / 10 osobom podoba się ten post
Zostałam upoważniona do przekazania podziękowań od Biety dla wszystkich za ciepłe słowa. Musi się zająć Mamą ale składa w sercu wszystkie pozytywne myśli od Was.
13 marca 2016 21:34 / 10 osobom podoba się ten post
Dziękuję wszystkim za miłe spędzony czas na portalu.ObrazkiOnline.pl
14 marca 2016 08:24
Był chyba taki temat "podziękowajki" o ile pamiętam.
14 marca 2016 08:28 / 1 osobie podoba się ten post
Mirka Dz

Był chyba taki temat "podziękowajki" o ile pamiętam.

no, ja tu świeżynka, dopiero się uczę
17 marca 2016 21:45 / 1 osobie podoba się ten post
Ann1967

I nadszedł czas aby z Wami wszystkimi się pożegnać. Dziękuję za wspólny czas tutaj spędzony, dobre rady, czasem ogrom uśmiechu.
Wracam 3 kwuetnia, już w nowe miejsce, do nowej rodziny i Pdp. Czas pokaże czy nie zastęsknię za Bawarią i " bykami":)))
W moim życiu osobistym też coś drgnęło i jestem szczęśliwsza, trzymajcie kciuki..bo może zmienię miejsce zamieszkania, pracę..może w końcu i dla mnie wyjdzie to wiosenno-letnie słońce.
Na pewno się odezwę ..

Życzę Ci aby spełniły się Twoje plany i życie ruszyło Twoim torem. Słoneczko wyjdzie,papatki:aniol
17 marca 2016 22:33 / 13 osobom podoba się ten post
I ja tez zegnam sie ze Wszystkimi.dziekuje za mile polubienia i za to ze jestescie.Razem zawsze razniej mimo ze wirtualnie.
18 marca 2016 02:23
Ann1967

I nadszedł czas aby z Wami wszystkimi się pożegnać. Dziękuję za wspólny czas tutaj spędzony, dobre rady, czasem ogrom uśmiechu.
Wracam 3 kwuetnia, już w nowe miejsce, do nowej rodziny i Pdp. Czas pokaże czy nie zastęsknię za Bawarią i " bykami":)))
W moim życiu osobistym też coś drgnęło i jestem szczęśliwsza, trzymajcie kciuki..bo może zmienię miejsce zamieszkania, pracę..może w końcu i dla mnie wyjdzie to wiosenno-letnie słońce.
Na pewno się odezwę ..

Trzymam kciuki ......marzenia się spełniająniech ci mocno słoneczko zaświeci
18 marca 2016 05:13 / 2 osobom podoba się ten post
Krysiakrysienka

Trzymam kciuki ......marzenia się spełniają:-)niech ci mocno słoneczko zaświeci:tanczy:

Właśnie, nie ważne gdzie, nie ważne jak, ważne że razem. Powodzenia
18 marca 2016 05:17 / 1 osobie podoba się ten post
Sorki, miało być do Małgoni, ale oczywiście dotyczy Wszystkich.
(ach,to pisanie na telefonie ,)