Na wyjeździe #27

02 września 2015 20:26 / 6 osobom podoba się ten post
Spiesze wyjasnic brak wody cieplej. Woda zostala ZAKRECONA!!!!dla bezpieczenstwa chyba mojego,smiech na sali.Synu pokazal mi gdzie wode zakrecac i gaz odkrecac,masakra jakas .Teraz cos jeszcze gdzebie w piecu ,bo dalej wody cieplej nie ma,zobaczyny z jakim skutkiem ,mam nadzieje ze dzis sie wykapie.Ale stwierdzil,ze internet dobrze chodzi !!!,no coz internet mnie nie umyje
02 września 2015 20:45 / 4 osobom podoba się ten post
Ludzieee !!! nie piszcie tak szybko , bo nie nadążam z czytaniem ! No nic , tylko post za postem ....ile się namęczę zanim wszystkie " bukwy " sobie poprzypominam a tu już następny i jeszcze jeden i jeszcze.........
02 września 2015 20:50 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Spiesze wyjasnic brak wody cieplej. Woda zostala ZAKRECONA!!!!dla bezpieczenstwa chyba mojego,smiech na sali.Synu pokazal mi gdzie wode zakrecac i gaz odkrecac,masakra jakas .Teraz cos jeszcze gdzebie w piecu ,bo dalej wody cieplej nie ma,zobaczyny z jakim skutkiem ,mam nadzieje ze dzis sie wykapie.Ale stwierdzil,ze internet dobrze chodzi !!!,no coz internet mnie nie umyje :-(

Nie bądź taka w gorącej wodzie kąpana Widzisz, że chłop robi co może, nawet po tito zapindala, daj mu szansę, a kto wie jakie cuda jeszcze zdziała
02 września 2015 20:54
Michalinka

Nie bądź taka w gorącej wodzie kąpana :lol1: Widzisz, że chłop robi co może, nawet po tito zapindala, daj mu szansę, a kto wie jakie cuda jeszcze zdziała:-)

jak dla mnie cos za bardzo cuduje ,mam poczekac chwile ,zanim bedzie ciepla woda cyrk istny cyrk
02 września 2015 20:58 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

jak dla mnie cos za bardzo cuduje ,mam poczekac chwile ,zanim bedzie ciepla woda cyrk istny cyrk

Mnie to akurat chcieli z oszczędności przegrzać, miałam włączony grzejnik do lata bo wyłączenie kosztowało 100 euro, się bardzo zdenerwowałam i sama go wyłączyłam, teraz tylko się zastanawiam jaka będzie jesień bo raczej go bez fachowca nie włączę
02 września 2015 21:00 / 2 osobom podoba się ten post
mzap88

o masz. Czyli kolejna życzliwa podmiana CI się trafiła..... ;/
może uda Ci się wrócić do dawnych zwyczajów.
Ja jestem do 28 pazdziernika............................. a Ty?

Też jakoś tak, więc może będziemy razem wracać:). Pdp pokapowała, że nie pasuje mi motyw z tym wolnym i stwierdziła, że jutro pomyślimy jak przeorganizować dzień. Ja nie chcę się głowić nad organizacją dnia, tylko wrócić do tego, co było. W każdym razie przytyk dostałam, że moja zmiana pracowała, gdy przyjeżdżała rodzina. Ja wtedy nic nie robiłam, sami mi mówili, że mam wolne. Nie wiem,  jak można rezygnować z całego wolnego dnia, w dodatku, jak ktoś sam ten dzień oferuje opiekunce.
02 września 2015 21:10 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ludzieee !!! nie piszcie tak szybko , bo nie nadążam z czytaniem ! No nic , tylko post za postem ....ile się namęczę zanim wszystkie " bukwy " sobie poprzypominam a tu już następny i jeszcze jeden i jeszcze.........

Basiu Ty to chociaż wyrobiona w czytaniu jesteś,
a w pisaniu jeszcze bardziej :)
a co ja mam o sobie powiedzieć ???
Jeszcze przed wysłaniem posta muszę ze dwa razy przeczytać co napisałem -
-coby parę byków usunąć (choć i tak nie wszystkie)   :))
02 września 2015 21:19 / 3 osobom podoba się ten post
Wykapalam sie !!!,fakt ze nie rozgrzalam sie ,bo dzis troche zimno jest ,a galke pod prysznice moge przekrecic tylko do 55 stopni i nic wiecej ,no ale juz nie bede narzekac bo mam niby ciepla wode .
02 września 2015 21:21 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj prawie popłakałam się ze śmiechu z mojej 86 letniej babci. Kiedy byłam u niej maj-lipiec, siedziałyśmy na tarasie i codziennie koło naszego domu przechodził wysoki, siwy pan z siwą brodą, codziennie mówił nam dzień dobry...później wyjechałam na urlop i z powrotem wróciłam do babci i dzisiaj wyszłyśmy na taras i idzie chodnikiem " nasz znajomy", powiedział jak zwykle dzień dobry, a moja babcia ( jest bardzo rozmowna i uwielbia zaczepiać ludzi i mówić o wszystkim) nagle pyta go co się z nim działo, może był chory , bo ona go już długo nie widziała..pan zaskoczony stanął jak wryty i mówi ,że codziennie tutaj przechodził, tylko Pani nie widział i zaczął się śmiać,że nowa opiekunka nie wyprowadzała ją na taras....wróciłyśmy do domu i przy kolacji moja babcia mówi do mnie Ana widziałaś on zgolił brodę? i rzeczywiście ma rację, bo wydawał mi się młodszy..no tak nie ma brody!!!! Moja babcia ma sokoli wzrok!!! śmiałyśmy się,że wszystko zobaczy :))
02 września 2015 21:42
Hmm a ja niewiem czy to naszczescie czy nieszczescie wkladam wieczorem bulki do piekarnika i jak juz sie podpiekly otworzylam piekarnik i szyba na zewnatrz piekarnika zbila mi sie w drobny mak i niewiem co zrobic i co o tym myslec jeszcze nikdy mi sie cos takiego nie zdarzylo az mi sie goraco zrobilo jak to zobaczylam i jestem ciekawa co mi syn PDP na to powie:)
02 września 2015 22:06
Hej hej! moze mi ktos na privat cos doradzic?
02 września 2015 22:23
jowita.

Hej hej! moze mi ktos na privat cos doradzic?

Pewnie tak,ale napisz chociaż ogólnie w jakiej sprawie:)Wszyscy nie znają się na wszystkim:)
02 września 2015 22:40
A ja dzisiaj z babcią śpię. Z babcią, która rano umarła...
Wprawdzie ona na dole, a ja do góry, ale i tak nieswojo jest.
Kupiłam sobie piwko, to się trochę znieczulę:)
Właśnie zaczynam:)
02 września 2015 22:42
Jestem na koncowce kontraktu i ciagle krzyki i agresja nie ogarniam tego.....to jest szerszy temat i nie na jedno zdanie.
02 września 2015 22:46
wichurra

A ja dzisiaj z babcią śpię. Z babcią, która rano umarła...
Wprawdzie ona na dole, a ja do góry, ale i tak nieswojo jest.
Kupiłam sobie piwko, to się trochę znieczulę:)
Właśnie zaczynam:)

ja spalam tez z babcia ktora zmarla spalam z nia  az do dnia pogrzebu 5dni babka u gory a ja na dole dalam rade tez dasz rade wiec co to za uczucie.