Pochwalijki #3

09 września 2016 18:30 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Pochwalam się
Właśnie wróciłem z Wurzburga gdzie byłem umówiony z nasza forumową kolezanka na kawę !
Oczywiście jak na Państwo Opiekunów przystało umówiliśmy się w rezydencji Wurzburg.A co !!! :-)
Słuchajcie wszyscy mamy bardzo miła koleżankę!!! Czas minoł jak z bicza strzelił na rozmowie przy kawie
Wszystkich zapraszałem na kawę w Rezydencji ale nikt inny się nie zjawił :-) i tylko może załowac

Ja też się chwalę- było bardzo miło a czas pobiegł jak szalony 
09 września 2016 18:57 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Pochwalam się
Właśnie wróciłem z Wurzburga gdzie byłem umówiony z nasza forumową kolezanka na kawę !
Oczywiście jak na Państwo Opiekunów przystało umówiliśmy się w rezydencji Wurzburg.A co !!! :-)
Słuchajcie wszyscy mamy bardzo miła koleżankę!!! Czas minoł jak z bicza strzelił na rozmowie przy kawie
Wszystkich zapraszałem na kawę w Rezydencji ale nikt inny się nie zjawił :-) i tylko może załowac

Fajnych kolezanek ORIM to tu mamy dużo Ale nie wszystkie są widzialne i dotykalne Miałes farta, że trafiła Ci sie widzialna i dotykalna
09 września 2016 18:59 / 2 osobom podoba się ten post
ewita

Ja też się chwalę- było bardzo miło :zupa:a czas pobiegł jak szalony :-)

Na pauzach w dobrym towarzystwie to czas zasuwa jak szalony
10 września 2016 21:09 / 9 osobom podoba się ten post
A pochwalę się  dzisiaj - zajrzałam do  C&A i udało mi się kupić dwie pary  spodenek na wyprzedaży ! Takich, na jakie "polowałam", ale nie spodziewałam się kupić po 5 euro za sztukę ! Krótkie (o Matko i Córko !!!) dżinsowe i dłuższe, też ze stretchem, ale.... brązowe
To nie jest mój ulubiony kolor, ale cóż..... I tak zakupy "zrobiły" mi dziś dzień
11 września 2016 07:17 / 4 osobom podoba się ten post
Pochwalam sie moja pdp zafundowała mi kocyk za 5.99 cena sie nie liczy checi!!chciałam sobie kupic do przykrywani nog w busie mam gratis
11 września 2016 07:20 / 5 osobom podoba się ten post
----------  100 dni bez papierosa po długich, długich latach palenia.
11 września 2016 07:20 / 13 osobom podoba się ten post
----------  100 dni bez papierosa po długich, długich latach palenia.
11 września 2016 07:20 / 5 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Pochwalam sie moja pdp zafundowała mi kocyk za 5.99 cena sie nie liczy checi!!chciałam sobie kupic do przykrywani nog w busie mam gratis:-)

No to poszalejeś z tym kocykiem.Dobrze napsałaś ,że liczą się chęci.
11 września 2016 07:24 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

----------  100 dni bez papierosa:yeah: po długich, długich latach palenia.



Brawo Michasiu.A ja durna zaczęłam palić.
11 września 2016 07:41 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

:niech zyje::niech zyje:

Brawo Michasiu.A ja durna zaczęłam palić.:palka::pojedynek:

Bardzo bym chciała nie:)cały czas walczę ze sobą, to jest straszne ale do głowy musi dojść że nie.Wstyd przed wnukami zrobił swoje- Babcia wsio ok. tylko strasznie śmierdzisz papierosami.
11 września 2016 08:12 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

----------  100 dni bez papierosa:yeah: po długich, długich latach palenia.

Michasia masz wole i postanowienie i tak trzymaj. Nigdy nie paliłam papierosów  , chociaz nie powiem , że nie miałam ochoty . Strach przed tatą ostudził moje zapędy a pożniej brak kasy. Inne wazniejsze sprawy miałam na głowie . Za to papierosy palił moj mąż "Klubowe" hehehe , ale od bardzo dawna nie pali .
Widziałam jak cierpiał *) . Wytrwałości życzę .
11 września 2016 08:14 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

----------  100 dni bez papierosa:yeah: po długich, długich latach palenia.

Szacun Michasiu.....
11 września 2016 08:23 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

----------  100 dni bez papierosa:yeah: po długich, długich latach palenia.

11 września 2016 08:41 / 2 osobom podoba się ten post
scarlet

Ja też się cieszę:)
11 września 2016 08:42
ewa59

Szacun Michasiu.....

dzięki.