Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #6

09 lutego 2016 09:50 / 2 osobom podoba się ten post
Zupa porowa, mięso z szynki w sosie, sałata zielona, budyń waniliowy:)
09 lutego 2016 09:54 / 1 osobie podoba się ten post
Z powodu remontu kuchnia u Darka nieczynna więc chyba zjemy na tak zwanym " mieście".
09 lutego 2016 10:09 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Ja dzisiaj barszcz ukraiński zrobię. Na dwa dni, bo jutro czasu nie będę miała. Dlatego bez tłuszczu i mięska - ściśle postny.

Od dwóch miesięcy przymierzam się do ugotowania barszczu ukraińskiego i nie moge się zebrac,a mam już prawie wszystkie składniki .
09 lutego 2016 10:38 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Od dwóch miesięcy przymierzam się do ugotowania barszczu ukraińskiego i nie moge się zebrac,a mam już prawie wszystkie składniki .

Właśnie się gotuje. Zapraszam. Zjedz u mnie. Caaały gar mi wyszło.
09 lutego 2016 11:21 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Właśnie się gotuje. Zapraszam. Zjedz u mnie. Caaały gar mi wyszło.

Chętnie się przyłącze do zupy
09 lutego 2016 11:39 / 1 osobie podoba się ten post
Pyry, kłi kłi kotlet, warzywa z buta, surówka co lodówka wypluła. Do popicia dziś wyjatkowo melisa
09 lutego 2016 11:49
Michalinka

Pyry, kłi kłi kotlet, warzywa z buta, surówka co lodówka wypluła. Do popicia dziś wyjatkowo :-)melisa :wysmiewa:

?????  
09 lutego 2016 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie łosoś, kasza Bulgar, przywieziona z PL i sałatka z marchewki, selera naciowego i jabłuszka, do tego świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy i jabłek.
09 lutego 2016 12:23 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Chętnie się przyłącze do zupy :-)

Przyłącz się. Jeszcze raz zapraszam. Wyszła pyszna, mimo, że kapusta z puszki, ale za to buraczki świeże, sama gotowałam.
Zostało jeszcze dla pułku wojska.
09 lutego 2016 12:26 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Przyłącz się. Jeszcze raz zapraszam. Wyszła pyszna, mimo, że kapusta z puszki, ale za to buraczki świeże, sama gotowałam.
Zostało jeszcze dla pułku wojska.

Benito, barszcz ukraiński z kapusta z puszki? Co to za kapusta?
09 lutego 2016 12:44
salazar

Benito, barszcz ukraiński z kapusta z puszki? Co to za kapusta?

No taka niemiecka, kiszona. Sauerkraut.
09 lutego 2016 12:48 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

?????:-) :-) 

Zaparzyłam cały dzbanek melisy z pomarańczą żeby podstępem przywrócić sjestę pdp. Gotując obiad podpiłam jej 2 szklanki tego aromatycznego trunku w związku z powyższym mówię wam chwilowo dobranoc. Tak mi przyszło do głowy - " nie rób drugiemu co tobie niemiłe"
09 lutego 2016 13:14 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Rybkę to może jutro zrobię ,a dzisiaj leberwurst ,kapusta kiszona gotowana i pure ziemniaczane.

Jutro to ja kartofle w mundurku sledzik w smietanie
09 lutego 2016 13:16 / 3 osobom podoba się ten post
Dla babci kaszka manna z owocami a dla mnie marchewka z groszkiem i kalarepką do tego odrobina feld salat i żeby było coś na ząb to reszta mięska z wczorajszego objadku.
09 lutego 2016 13:18 / 3 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Jutro to ja kartofle w mundurku sledzik w smietanie:-)

A to wczoraj miałam .Sałatka śledziowa ,trochę jogurtu wlałam,a PDP gulasz z indyka.Często dwa obiady gotuję bo PDP je wszystko pure prawie.