Internet w Niemczech

19 grudnia 2016 21:08
kasia63

Jeśli kupujesz w PL to koniecznie stick bez simlocka!!!!
Ja mam kupiny juz dawno w ALDI i jak nie miałąm netu to korzystałąm z tego właśnie,doładowanie za 15 euro starcza na miesiąc,nie narzekałąm,ale wiem że on nie wszedzie działą ok ,ten Aldikowy.Jeśli będziesz kupowac w D to całość w Aldi/stick,starter i pierwsze doładowanie będzie Cię kosztowało 67 euro około,może drożej bo ja swoje jakieś z 5 lat temu kupowałm.Poszukaj topiku o necie z ALDI czy innych operatowrów -jest to gdzieś w czeluściach:)

Nie mierz swoją miarą. Jeżeli ktoś lubi na yt siedzieć, to za 15e starczy nie więcej, niż na 2 tygodnie. Ale rzeczywiście - internet z Aldi się opłaca, na drugim miejscu Ortel (o ile ktoś ich nie przebił) 
19 grudnia 2016 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
Ja korzystam już z internetu stacjonarnego u rodziny, ale kiedyś też miałam z Aldika. Opcja najlepsza bo przecież opiekunki nie siedzą całymi dniami na internecie, nie ma czasu :(
Optymalna i dobra dla kieszeni. Myślę, że najbardziej doswiadczona osoby to potwierdzą.
Ewentualnie jak bedziesz na miejscu, wtedy zapytaj rodzinę bo oni tez wiedzą i maja doswiadczenie, pewnie nie jedna opiekunka juz u nich byla.
Powodzenia w pracy.
19 grudnia 2016 22:08
ORIM

Pisałem juz u siebie na blogu : to nie tak !
To co kupujemy czyli stick to przewaznie sprzet z lat ubieglych.Obsluguje tylko 3G.
Trzena zaopatrzyc sie w stick lub ruter mobilny z funkcja LTE.
Taki sprzet mozna kupic w Polsce na Allegro.Koniecznie musi nie posiadac blokady operatora.
Kupujemy w De karte SIM i powinno działać.Jesli chcemy aby działalo szybko to musimy liczyc sie z kosztami.Jesli ustawimy jakis pakiet na caly niesiac za np 15 euro to i tak nie poszalejemy.
Trzeba sledzic oferty operatorow sieci.Internet mobilny zmienia swoje oferty tak jak u nas w Polsce. 

A ile transfer 5 Gb na LTE starcza? :)
19 grudnia 2016 22:47
tina 100%

A ile transfer 5 Gb na LTE starcza? :)

tyle samo co 3G tylko ze szybciej 
19 grudnia 2016 23:12 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

Ja korzystam już z internetu stacjonarnego u rodziny, ale kiedyś też miałam z Aldika. Opcja najlepsza bo przecież opiekunki nie siedzą całymi dniami na internecie, nie ma czasu :(
Optymalna i dobra dla kieszeni. Myślę, że najbardziej doswiadczona osoby to potwierdzą.
Ewentualnie jak bedziesz na miejscu, wtedy zapytaj rodzinę bo oni tez wiedzą i maja doswiadczenie, pewnie nie jedna opiekunka juz u nich byla.
Powodzenia w pracy.

Doświadczona opiekunka ci mówi, że nie ma nic lepszego niż internet stacjonarny. Już byłam w miejscu, gdzie żadna sieć nie działała i nigdy wiecej....a rodzina jak chce żeby opiekunki wracały, to powinna internet założyć..z czasem na stelli też różnie bywa...już miałam miejsca, że czasu full i chętnie by się  choćby film obejrzało..życzę takich miejsc.
06 stycznia 2017 08:55 / 3 osobom podoba się ten post
witam. a korzystał ktoś z internetu w Libara ? jak u nich z zasięgiem ?
06 stycznia 2017 12:55 / 5 osobom podoba się ten post
andrzej61263

witam. a korzystał ktoś z internetu w Libara ? jak u nich z zasięgiem ?

Witaj Andrzeju W sprawie Lebary nie pomogę, ale przywitać Cię mogę - pisz i czuj się tu dobrze. Paolo Cię już ochrzcił, także będzie już tylko lepiej. 
06 stycznia 2017 13:41 / 4 osobom podoba się ten post
co masz na myśli , przyjacielu ? pytałem o Lebara . a ty mi o jajnikach . dziwne maniery . ale bywa i tak . miłego dnia życzę 
06 stycznia 2017 13:46 / 2 osobom podoba się ten post
andrzej61263

co masz na myśli , przyjacielu ? pytałem o Lebara . a ty mi o jajnikach . dziwne maniery . ale bywa i tak . miłego dnia życzę :-)

Ja nie korzystałam z intenrnetu w Lebarze,ale wiem że koleżanki bardzo sobie chwalą ,bez problemu można rozmawiać na skypie czy Waths appie a z przeglądaniem stron bywa różnie. To chyba zalezy gdzie się jest,w jakim rejonie.
06 stycznia 2017 13:49 / 3 osobom podoba się ten post
andrzej61263

witam. a korzystał ktoś z internetu w Libara ? jak u nich z zasięgiem ?

Witaj Andrzej
W profilu masz zaznaczone ze jesteś opiekunką ....wiec Paulopojechał sobie po Tobie. :)
Lebary niestety nie znam :(
06 stycznia 2017 13:00 / 2 osobom podoba się ten post
Ponoć Lebara korzysta z nadajników Vodafone, więc zasięg powinien być dobry.
http://www.lebara.pl/regulamin-uslugi-pakiet-lebara-internet
06 stycznia 2017 14:07 / 5 osobom podoba się ten post
I znowu nam świeżaka straszysz.Dopcipy to  do starych bywalców ,bo nowicjusz nie panimajet twoich żartów.
06 stycznia 2017 20:03 / 6 osobom podoba się ten post
andrzej61263

co masz na myśli , przyjacielu ? pytałem o Lebara . a ty mi o jajnikach . dziwne maniery . ale bywa i tak . miłego dnia życzę :-)

Witaj Andrzej:)Paolo ma specyficzne poczucie humoru.Albo się przyzwyczaisz,albo będziesz omijał.Pawełek nasz to z tych, co to się albo kocha ,albo nienawidzi:):):):)Ha ha ha Nie przejmuj się.Jedyne tłumaczenie to właściwie takie,że w opiekunkowym" ciągu "zdarzają się dziwne odpały:)
06 stycznia 2017 21:34
andrzej61263

witam. a korzystał ktoś z internetu w Libara ? jak u nich z zasięgiem ?

Witam kiedyś korzystalam z internetu lebara ale w telefonie . Zasięg byl. Wykupiony mialam pakiet na30dni i bylam zadowolona. Wiadomo filmow nie oglądałam. Ale fcb opiekunkowo mialam
06 stycznia 2017 21:40
andrzej61263

witam. a korzystał ktoś z internetu w Libara ? jak u nich z zasięgiem ?

wlasnie z niego korzystam- wykupilam chyba 3 GB i iles tam darmowych minut do wygadania za 30 euro chyba ;) jak mi sie cos nie pokrecilo. zasieg jest, chodzi dobrze, uzywam fejsa, opiekunkowa, stron bankowych, poczty. filmow nie ogladam. hula calkiem dobrze- jestem zadowolona i jeszcze sie nie skonczyl ;)