Internet w Niemczech

07 stycznia 2017 06:13
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

wlasnie z niego korzystam- wykupilam chyba 3 GB i iles tam darmowych minut do wygadania za 30 euro chyba ;) jak mi sie cos nie pokrecilo. zasieg jest, chodzi dobrze, uzywam fejsa, opiekunkowa, stron bankowych, poczty. filmow nie ogladam. hula calkiem dobrze- jestem zadowolona i jeszcze sie nie skonczyl ;)

fajnie ... ale czy lebara będzie chodzić na stcku ? ale to już nie ma znaczenia . zamówiłem sobie Mobilke . zobacze jak będzie hulać . kierowcy tirów sobie chwalą
07 stycznia 2017 08:13
Pomoc forum2

Ponoć Lebara korzysta z nadajników Vodafone, więc zasięg powinien być dobry.
http://www.lebara.pl/regulamin-uslugi-pakiet-lebara-internet

No niestety nie do końca tak jest z lebarą byłam w miejscach gdzie miał być jej zasięg i go nie było raz to nawet był Berlin-telefon działał ale o necie w telefonie można było zapomnieć
20 stycznia 2017 17:24
Witam!
Jestem tu nowa , dzisiaj załozyłam konto , przywitałam się i od razu mam pytanie .Coś tam pocztytałam na forum o internecie , ale nie do końca uświadomiłam się .
Mam jechać do opieki , ale państwo nie mają internetu i nie mają możliwości założenia , tzn, nie mogą fizycznie pociągnąć kabli .Ja internet muszę mieć.Może mi ktoś pomoże i napisze , jaki , gdzie i za ile można kupić internet do laptopa ? Z góry dziękuę i pozdrawiam wszystkich z nad morza .
20 stycznia 2017 20:29 / 3 osobom podoba się ten post
atina401

Witam!
Jestem tu nowa , dzisiaj załozyłam konto , przywitałam się i od razu mam pytanie .Coś tam pocztytałam na forum o internecie , ale nie do końca uświadomiłam się .
Mam jechać do opieki , ale państwo nie mają internetu i nie mają możliwości założenia , tzn, nie mogą fizycznie pociągnąć kabli .Ja internet muszę mieć.Może mi ktoś pomoże i napisze , jaki , gdzie i za ile można kupić internet do laptopa ? Z góry dziękuę i pozdrawiam wszystkich z nad morza .:-)

Najlepiej chyba kupić sobie modem w Polsce bez simlocka a starter i doładowanie tej sieci której będziesz miała najlepszy zasięg w miejscu zamieszkania Pdp.

Jak znasz adres to sprawdź na stronach sieci niemieckich jaki jest zasięg w tym miejscu. Wymaga to trochę czasu i cierpliwości ale próbuj bo warto.
Bez netu jest ciężko :(
20 stycznia 2017 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
wiki10

Najlepiej chyba kupić sobie modem w Polsce bez simlocka a starter i doładowanie tej sieci której będziesz miała najlepszy zasięg w miejscu zamieszkania Pdp.

Jak znasz adres to sprawdź na stronach sieci niemieckich jaki jest zasięg w tym miejscu. Wymaga to trochę czasu i cierpliwości ale próbuj bo warto.
Bez netu jest ciężko :(

Dzieki za rady .Od popołudnia szukam na necie i jest sporo wiadomości , ale czasami sprzeczne .Po prostu już zgłupiałam .Prześpię się z tym i jutro zacznę od nowa .Bez netu teraz to jak bez ręki ..
20 stycznia 2017 21:27
atina401

Dzieki za rady .Od popołudnia szukam na necie i jest sporo wiadomości , ale czasami sprzeczne .Po prostu już zgłupiałam .Prześpię się z tym i jutro zacznę od nowa .Bez netu teraz to jak bez ręki ..

Może jest ktoś w mieście,lub rejonie,do którego się wybierasz? Zapytaj ,może ktoś już korzysta z mobilnego internetu ?
21 stycznia 2017 08:18 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Może jest ktoś w mieście,lub rejonie,do którego się wybierasz? Zapytaj ,może ktoś już korzysta z mobilnego internetu ?

T -mobile ma największy zasięg,chociaż te aldikowskie też nie najgorsze.Masakra bez tego internetu.
03 lutego 2017 17:24 / 1 osobie podoba się ten post
aldi jest dobry inernet 5 giga za 13 euro
03 lutego 2017 17:53
miałam go i smigal znajomicie teraz tez kupie odezwe sie z kassel buziaki
03 lutego 2017 18:03
kubek123

miałam go i smigal znajomicie teraz tez kupie odezwe sie z kassel buziaki

Ja też korzystałam z Aldi,śmigał super,rodzina pd kupowała mi doładowanie za 15e
03 lutego 2017 18:12
OK DZIEKI A TY DO KIEDY NA WYGNANIU?
03 lutego 2017 18:12
OK DZIEKI A TY DO KIEDY NA WYGNANIU?
03 lutego 2017 18:16 / 1 osobie podoba się ten post
atina401

Witam!
Jestem tu nowa , dzisiaj załozyłam konto , przywitałam się i od razu mam pytanie .Coś tam pocztytałam na forum o internecie , ale nie do końca uświadomiłam się .
Mam jechać do opieki , ale państwo nie mają internetu i nie mają możliwości założenia , tzn, nie mogą fizycznie pociągnąć kabli .Ja internet muszę mieć.Może mi ktoś pomoże i napisze , jaki , gdzie i za ile można kupić internet do laptopa ? Z góry dziękuę i pozdrawiam wszystkich z nad morza .:-)

Swoją drogą dziwne, że nie mogą założyć. W kilku rodzinach u których byłam, był zakładany internet specjalnie dla opiekunek i nikt kabli nie ciągnął. Jak mieli telefon, to i internet u tego samego operatora zamawiali, przyszedł zestaw instalacyjny i się go raz dwa zakładało. 
03 lutego 2017 18:19
wiec tak karta aldi talk musisz ja zarejstowac i wtedy internet 5giga i jest
03 lutego 2017 18:21
https://www.alditalk.de/prepaid-internet-flat-tarif-optionen tu link do aldi prosze