Internet w Niemczech

13 listopada 2013 11:14 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

Tak wiem, dlatego pytam o cene sticka

Ja sticka kupiłam w Polsce bez Simlocka, ale z tego co wiem to tyle kosztuje ile napisałaś. Ja za swojego dałam ponad 100 zł. Doładowanie co miesiąc jak już kupisz Sticka kosztuje 15 euro. Czyli pierwszy miesiac wyniesie Cię ponad 50 euro.
13 listopada 2013 11:16
ORIM

jakos laptopa ma znaczenie ale nie az tak wielkie jesli tylko przegladasz pliki bez wizji czy muzyki.Proponuje ci (jesli potrafisz to zrobic ) to uwolnij ile sie da RAM.Mowiac inaczej wylacz wszystkie "upiekrzenia" w ststemie.jesli np masz Vista to wylacz pasek boczny,wylacz automatyczne uruchomianie sprzetu programy startowe,dostosuj efekty wizualne,zrezygnuj nawet z ulubionego zdjecia na pulpicie.Wszystko to razem uwolni ci troche pamieci RAM a tym samym lapek bedzie pracowal troszke szybciej. Oczyszczaj i rob defragmentacje dysku z systemem.Powodzenia

dziekuje za cenne rady :)
Zdjęcia lubię na pulpicie a paska bocznego nie mam ( mam na dole tylko) 
A wlaśnie mam Viste :P
Chodzi teraz lepiej.
Defragmenta robię co jakieś 7 dni.
13 listopada 2013 11:45
tina 100%

I pewnie pomoże,bo wygląda na to że Skype się "wysypał".

Czyli co ?? Mam skype usunąć z programów ???? 
 
13 listopada 2013 11:47
iwunia

Czyli co ?? Mam skype usunąć z programów ???? 
 

Tak,odinstaluj całkowicie i potem zainstaluj jeszcze raz!
13 listopada 2013 11:48
iwunia

Czyli co ?? Mam skype usunąć z programów ???? 
 

Możesz tak zrobić,i zainstalować najnowszą wersję,ale zastosuj się do postu Emilli,jeżeli faktycznie masz Windowsa XP,to bez Servicepack najnowsza wersja Skypa nie będzie działać.
13 listopada 2013 11:58
MeryKy

Ja sticka kupiłam w Polsce bez Simlocka, ale z tego co wiem to tyle kosztuje ile napisałaś. Ja za swojego dałam ponad 100 zł. Doładowanie co miesiąc jak już kupisz Sticka kosztuje 15 euro. Czyli pierwszy miesiac wyniesie Cię ponad 50 euro.

Dziekuje : )
13 listopada 2013 17:47 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Możesz tak zrobić,i zainstalować najnowszą wersję,ale zastosuj się do postu Emilli,jeżeli faktycznie masz Windowsa XP,to bez Servicepack najnowsza wersja Skypa nie będzie działać.

Dziekuje wszystkim ale niestety nie dziala mi nic,nie moge zainstalowac skype,jestem bezradna...cały czas mam ten komunikat -kernel 32 dill
13 listopada 2013 18:43
iwunia

Dziekuje wszystkim ale niestety nie dziala mi nic,nie moge zainstalowac skype,jestem bezradna...cały czas mam ten komunikat -kernel 32 dill

spróbuj znaleźć jakąś starą wersję skype i ją zainstaluj,czasem jest tak,że najnowszej wersi nie będzie można zainstalować
13 listopada 2013 18:46
ania37

spróbuj znaleźć jakąś starą wersję skype i ją zainstaluj,czasem jest tak,że najnowszej wersi nie będzie można zainstalować

nic,d....a nie da rady...a juz nie mam siły..dzięki..
13 listopada 2013 18:48
iwunia

nic,d....a nie da rady...a juz nie mam siły..dzięki..

znajdz wejsję 4.0 i spróbuj :)
13 listopada 2013 18:49
iwunia

Dziekuje wszystkim ale niestety nie dziala mi nic,nie moge zainstalowac skype,jestem bezradna...cały czas mam ten komunikat -kernel 32 dill

To jest jądro systemu? Nie wiem co robiłaś ostatnio z kumputerem, że tak się wszystko wywaliło?
Może coś ściągnęłaś? Masz w końcu aktualizacje SP3?
13 listopada 2013 18:58
iwunia

nic,d....a nie da rady...a juz nie mam siły..dzięki..

Spokojnie, napisz jaki masz system, czy - jesli to XP - masz ten dodatek SP3.
Jesli to XP - to przyczyna jest brak SP3, teraz tak, zeby zainstalowac Skypa we wczesniejszej wersji najpierw odinstaluj Skypa i trzeba przeczyscic rejestr, bo tam zostaje cos, co blokuje nowa instalacje, mozesz to zrobic programem darmowym CCleaner, jest prosty w obsludze.
Dalej - jesli to XP bez SP3 - to masz po wyczyszczeniu dwie mozliwosci:
1/ zainstalowac SP3 i pozniej nowa wersje Skypa, lub
2/ Bez instalacji SP3 - starsza wersje, ktora jest podana w jednym z linkow, jakie Ci podawalam.
Jesli to jest inna wersja windy - podaj, jaka, bede szukac przyczyny.
 
 
18 listopada 2013 17:17
Kupiłąm stika w Aldi, zmienniczka pomogła mi zaistalować. Mimo to miałam 2 dni problem z połączeniem z internetem , zasięg jest cały czas , ale nie łączyło mnie. Teraz udało missię połaczyć , ale cały czas wyskakuje mi okno z taką treścią: Die Buchung der 24 Stunden internet-Flatrate in Kombination mit Ihrer bereits gebuchten Option nicht möglich.
Co zamknę to okno, to za chwilę sie otwiera. Boję się , ze jak rozłączę internet, to znów bede miała problemy. Podpowiedzcie mi coś. Prosze!!!
18 listopada 2013 17:42 / 1 osobie podoba się ten post
wisienka

Kupiłąm stika w Aldi, zmienniczka pomogła mi zaistalować. Mimo to miałam 2 dni problem z połączeniem z internetem , zasięg jest cały czas , ale nie łączyło mnie. Teraz udało missię połaczyć , ale cały czas wyskakuje mi okno z taką treścią: Die Buchung der 24 Stunden internet-Flatrate in Kombination mit Ihrer bereits gebuchten Option nicht möglich.
Co zamknę to okno, to za chwilę sie otwiera. Boję się , ze jak rozłączę internet, to znów bede miała problemy. Podpowiedzcie mi coś. Prosze!!!

Do jutra zeżre ci cale 15euro!!!!Masz nieustawioną taryfę!!!Dlatego sie to okienko w dole ekranu pokazuje,po prawej,co nie?takie male.
To duze okno ALDI TALK MOBILES INETRNET MIT ALDI powinnaś miec na niebiesko.kliknij,otwórz,są 3 oknienka ,na dole masz INNA TARYFA-tzreba tam kliknąć i ustawic wlasciwą.Ale juz chyba to ci sie dzis nie uda ,zeby ustawic na 30 dni na koncie /górne okienko MEINE TARIF/ musi byc 15 euro i naczej nic  ztego.I dopoki nie pokaze się w oknoe głownym ,tym z kółkiem,po prawej na dole napis 30TAGE INTERNET FLATRATE  nie wolno klikac na kółko i właczac netu bo zżera całą kasę!!!!!
18 listopada 2013 18:08
kasia63

Do jutra zeżre ci cale 15euro!!!!Masz nieustawioną taryfę!!!Dlatego sie to okienko w dole ekranu pokazuje,po prawej,co nie?takie male.
To duze okno ALDI TALK MOBILES INETRNET MIT ALDI powinnaś miec na niebiesko.kliknij,otwórz,są 3 oknienka ,na dole masz INNA TARYFA-tzreba tam kliknąć i ustawic wlasciwą.Ale juz chyba to ci sie dzis nie uda ,zeby ustawic na 30 dni na koncie /górne okienko MEINE TARIF/ musi byc 15 euro i naczej nic  ztego.I dopoki nie pokaze się w oknoe głownym ,tym z kółkiem,po prawej na dole napis 30TAGE INTERNET FLATRATE  nie wolno klikac na kółko i właczac netu bo zżera całą kasę!!!!!

Ale na dole w prawym dolnym rogu mam napis 30 TAGE FLATRRATE. Wszystko wcześniej robiłą mi zmienniczka, ona ma cały czas neta z Aldi