Na wyjeździe 37

19 marca 2017 19:05 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Knorku gratuluje zaproszenia pamietaj o jakim szykownym fraku :bravo:

Dziękuję. Naturalnie. Wypiorę swój fioletowy ))
19 marca 2017 19:10 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Pogoda wiadomo jaka, szaro,buro i ponuro. Moja pdp się nudzi i pranie robi. No niech robi, ja mam niedzielę :-)

no ona co dzień ma niedzielę.
20 marca 2017 14:05 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

Smakowalo chociaz nie ma to jak swojskie ciasto wlasnej roboty.

Ewar65, no ja Ciebie nie poznaję. Prawie, że Ciebie nie widzę.
20 marca 2017 14:58 / 13 osobom podoba się ten post
No, ja już po krótkiej podróży, z DE, z Engen do Zurychu ledwo 1,5 godziny i od razu mi się humor poprawił, słonce, ciepło i magnolie zaczynają kwitnąć!
20 marca 2017 17:19 / 11 osobom podoba się ten post
Dziś aż trzy okazje do świętowania:)
1/Pierwszy dzień wiosny:)
2/Dzień wróbla:)
3/Międzynarodowy dzień szczęścia:)
Toast wypity zupką gorący kubek serowy:):):)Hi hi hi
20 marca 2017 17:47 / 5 osobom podoba się ten post
emilia

No, ja już po krótkiej podróży, z DE, z Engen do Zurychu ledwo 1,5 godziny i od razu mi się humor poprawił, słonce, ciepło i magnolie zaczynają kwitnąć!

Zabierz mni do siebie,chociaz na pare dni. Chce te magnolie obwachac i obejrzec,prosze
20 marca 2017 17:58 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

Dziś aż trzy okazje do świętowania:)
1/Pierwszy dzień wiosny:)
2/Dzień wróbla:)
3/Międzynarodowy dzień szczęścia:)
Toast wypity zupką gorący kubek serowy:):):)Hi hi hi

Na zdrowie! i az nie wiedzialam, ze tyle okazjii jest dzis do swietowania a na wroble za oknem nawet spogladam dzis lagodnym, szczesliwym okiem 


A jutro zakladamy kolorowe skarpetki i "nie do pary" jako wyraz  tolerancji, radosci i solidarnosci z osobami z Zespołem Downa 
20 marca 2017 21:21 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Zabierz mni do siebie,chociaz na pare dni. Chce te magnolie obwachac i obejrzec,prosze:-)

Ależ prosę bardzo, przyjedź, ja mam tutaj swoje mieszkanko ! Kocham czas magnolii, tu pierwszy raz widziałam piękne, wysokie prawie na trzy pietra drzwo magnoliowe, z ogromnymi kwiatami! A tych mniejszych jest multum.
20 marca 2017 21:23 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Dziś aż trzy okazje do świętowania:)
1/Pierwszy dzień wiosny:)
2/Dzień wróbla:)
3/Międzynarodowy dzień szczęścia:)
Toast wypity zupką gorący kubek serowy:):):)Hi hi hi

Ja uczciłam dzisiejszy dzień przy pomocy czerwonego wina, które mój gospodarz z Francji zamówił. A testowalismy to wino podczas wyprawy winnej po Burgundii.
20 marca 2017 21:44 / 5 osobom podoba się ten post
emilia

No, ja już po krótkiej podróży, z DE, z Engen do Zurychu ledwo 1,5 godziny i od razu mi się humor poprawił, słonce, ciepło i magnolie zaczynają kwitnąć!

Ja nie musiałem ruszać się z miejsca. Poczekałem i słońce samo do mnie przyszło
20 marca 2017 22:04 / 6 osobom podoba się ten post
Knorr

:-)
Dziękuję Oksza, ale na razie tam się nie wybieram. W ogóle nie wiem, czy kiedykolwiek do Chin pojadę. Nigdy nie interesowałem się tą kulturą :-)))
Ale obiecuję, że jak będę tam się wybierał, to Malinę zabiorę na pewno. :niebo pieklo:

Od ponad 30 lat marzyłam o wyjeżdzie na wycieczkę do Chin (serio)  ..... ponoć marzenia się spełniają, ale trzeba marzeniom ciut, ciut pomóć .
21 marca 2017 12:49 / 15 osobom podoba się ten post
Idę się przewietrzyć...Może dam komuś po drodze w zęby  i mi ulży........
21 marca 2017 12:53 / 3 osobom podoba się ten post
O 14 godzinie przychodzi masazystka na godzinę...więc biorę rower i jadę przed siebie..z dala od tego domu i jego właścicielki...choć przez godzinę nie chce się słyszeć jękow,stękow i Ana..
21 marca 2017 13:01 / 5 osobom podoba się ten post
A j w miasto się wreszcie wypuszczę,słonko wprawdzie polazło gdzieś ,ale nie pada:)Mały napad na DM i Mullera/mam jakieś rabatowe kupony do końca marca:)/Moja Elfi nie jest ani upierdliwa,ani marudna,ani absorbująca,ma swoje dziwactwa/suszenie świeżego chleba i potem jedzenie takiego mocno już sczerstwiałego np./,ale nieszkodliwe-mam swoje też,hi hi hi:)Lecę się więc przewietrzyć,3 dni z domu nie wychodziłam :)
21 marca 2017 16:01 / 3 osobom podoba się ten post
teraz ja bede miala --- Gretel komm --- ala-- gretel bedziemy czesac wlosy - ala , gretel - kuchen --- i tu wtedy jest jedyne -- JA