Na wyjeździe #33

28 maja 2016 08:34 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Nikt nie wstawia tu zdjęć bo to nie działa? Ja np. tylko linki do zdjęć wklejam. Naciskam dodaj zdjęcie albo dodaj filmik i wklejam linka.  

No nie wierzę że nie działa.
  
Przecież juz podawałyśmy, jest czasowo "inna droga" wklejania. Przecież my jesteśmy z nacji co to wszystko potrafi.
28 maja 2016 08:52
Mycha

No nie wierzę że nie działa.
  
Przecież juz podawałyśmy, jest czasowo "inna droga" wklejania. Przecież my jesteśmy z nacji co to wszystko potrafi.

Ja zawsze klikam myszką na obrazek, prawym przyciskiem i tam jest opcja "otwórz grafikę w nowym oknie" i ten link kopiuje? 
28 maja 2016 09:54 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

No nie wierzę że nie działa.
  
Przecież juz podawałyśmy, jest czasowo "inna droga" wklejania. Przecież my jesteśmy z nacji co to wszystko potrafi.

Mycho problem w tym że ta " inna droga" nie ma końca,juz od dawna zdjecia można wklejać tylko poprzez odwiedzenie innych stron internetowych.Nie każdy ma laptopa na wyjeździe a na,smartfonach sie tego nie da zrobić.Zresztą to przeciez obciach,odsylanie gdzie indziej użytkowników,ale pisalam juz o tym i nie bede sie powtarzać.
A tym co najbardziej denerwuje jest brak informacji czy wcześniejszy sposób wklejania zdjęć powróci czy tez nie,i ewentualnie kiedy.Wiele osób o to pyta i pytania,są ignorowane.
Osobiście bardzo mnie to zniecheca do tego forum.Myślę że w końcu ludzie zaczną stąd odchodzić a ja bede pierwsza.
28 maja 2016 10:14 / 3 osobom podoba się ten post
Marta

Mycho problem w tym że ta " inna droga" nie ma końca,juz od dawna zdjecia można wklejać tylko poprzez odwiedzenie innych stron internetowych.Nie każdy ma laptopa na wyjeździe a na,smartfonach sie tego nie da zrobić.Zresztą to przeciez obciach,odsylanie gdzie indziej użytkowników,ale pisalam juz o tym i nie bede sie powtarzać.
A tym co najbardziej denerwuje jest brak informacji czy wcześniejszy sposób wklejania zdjęć powróci czy tez nie,i ewentualnie kiedy.Wiele osób o to pyta i pytania,są ignorowane.
Osobiście bardzo mnie to zniecheca do tego forum.Myślę że w końcu ludzie zaczną stąd odchodzić a ja bede pierwsza.

Też uważam, że brak informacji jest niewłaściwy - delikatnie mówiąc. Po tylu prośbach, petycji - nic, zero informacji. Ja to odbieram, jako lekceważenie forumowiczów. Ludzie zaczną odchodzić  i forum przestanie istnieć, przynajmniej w formie tak bardzo przydatnej, jak dotąd.
28 maja 2016 11:00 / 7 osobom podoba się ten post
Jadę sobie zaraz do Saarbrücken na schoping a jutro do domku i koniec historii ;-)
28 maja 2016 15:00 / 7 osobom podoba się ten post
Wiecie co, od wczoraj nie przestaje o tym myslec a mianowicie , nie che mi sie jakikolwiek racjonalny powod w glowie sie zalegnac, dla ktorego opiekunka spalaby z podopieczna w lozu malzenskim. Coraz bardziej ostatnio odkrywam niezaradnosc niektorych polskich opiekunek, ktore daja sie normalnie robic na szaro, pomimo tego, ze wiedza , iz ktos je wykorzystuje. Nie mowie o takich roznych sytuacjach gdzie czasem rece i nogi opadaja, bo wiem to na swoim przykladzei, ze z pewnymi sprawami trza sie dac na spokoj i przeczekac. Tak samo pozyczanie od znajomych opiekunek kasy , bo zatrudniajacy nie dostarczyl na jedzenie dla swojej matki, nie mowiac juz o opiekunce. Spotkalyscie sie z czyms takim ???? Ja juz sama nei wiem co myslec o tej osobie , glupia czy od czegos lub kogos uzalezniona. Jeszcze lepsze, bo placi za mieszkanie w domu pdp , bo jest tam zameldowana. W zyciu nie spotkalam sie z czyms takim.
28 maja 2016 15:27 / 8 osobom podoba się ten post
Przecież to obcy ludzie,a my jesteśmy w pracy.
Nie wiem jakie są powody ,żeby tak robić.Słaby język,przypodobanie się rodzinie Pdp,czy normalna głupota.Już mnie chyba nic nie zdziwi.Znam takie które malują kuchnię i pokoje bo brudno było.
Aż mnie ciary przeszły jak czytam o spaniu w jednym łóżku z Pdp.Może jeszcze resztki z jego talerza,bo przecież szkoda wyrzucić.Fuj.
28 maja 2016 15:30 / 5 osobom podoba się ten post
leni

Wiecie co, od wczoraj nie przestaje o tym myslec a mianowicie , nie che mi sie jakikolwiek racjonalny powod w glowie sie zalegnac, dla ktorego opiekunka spalaby z podopieczna w lozu malzenskim. Coraz bardziej ostatnio odkrywam niezaradnosc niektorych polskich opiekunek, ktore daja sie normalnie robic na szaro, pomimo tego, ze wiedza , iz ktos je wykorzystuje. Nie mowie o takich roznych sytuacjach gdzie czasem rece i nogi opadaja, bo wiem to na swoim przykladzei, ze z pewnymi sprawami trza sie dac na spokoj i przeczekac. Tak samo pozyczanie od znajomych opiekunek kasy , bo zatrudniajacy nie dostarczyl na jedzenie dla swojej matki, nie mowiac juz o opiekunce. Spotkalyscie sie z czyms takim ???? Ja juz sama nei wiem co myslec o tej osobie , glupia czy od czegos lub kogos uzalezniona. Jeszcze lepsze, bo placi za mieszkanie w domu pdp , bo jest tam zameldowana. W zyciu nie spotkalam sie z czyms takim.

No nie wiem leni czy głupia . Moze sobie nie radzi , zahukana , wystraszona . Może nikt jej nie powiedział a sama do tego nie doszła ,że sa pewne normy i formy i trzeba je zachować . Nie raz bywa tak ,że mowi co innego a robi co innego, chce wyjśc na twardą osobę. Trzeba sie przyznać , poradzić kogoś  zgłębic wiedzę taka praktyczna . A  że spi w jednym łózku ? jak jej tak wygodnie to mnie to nie przeszkadza. 

Sa osoby , ktore wręcz tęsknia za tym żeby sie poświęcać i to nie koniecznie za kase jaka otrzymuja za opiekę. W domu pozwalaja na wykorzystywanie sie mężom nie stroniącym od kieliszka , dzieciom nierobom ktorych utrzymaują. Rózne przypadki są . Ja juz sie nie dziwię jesli moge to pomoge , wesprę , podtrzymam na duchu. Tylko ,że u mnie to krótka piłka, wale prosto z mostu i jeżeli to nie pomoże ,  uważam przypadek za beznadziejny i daje sobie na luz.
To taki pewnie skręt* masochizmu. Jak cierpia to są szczeliwe.
28 maja 2016 15:45 / 9 osobom podoba się ten post
teresadd

Przecież to obcy ludzie,a my jesteśmy w pracy.
Nie wiem jakie są powody ,żeby tak robić.Słaby język,przypodobanie się rodzinie Pdp,czy normalna głupota.Już mnie chyba nic nie zdziwi.Znam takie które malują kuchnię i pokoje bo brudno było.
Aż mnie ciary przeszły jak czytam o spaniu w jednym łóżku z Pdp.Może jeszcze resztki z jego talerza,bo przecież szkoda wyrzucić.Fuj.

Wiesz co dopiero wróciłam ze spaceru,dobrze że jestem w domu bo tu grad padał,ale nie o tym chciałam,byłam z dziewczyną co jest tu niedaleko kilka domów nas dzieli,ona jest na czarno za miejsce 200e dała jakaś durna ale jej sprawa,umyła wczoraj okna i uprała firanki taką zjebkę dostała od babki że szok,ma zakaz używania wody.uprała firanki które wisiały 40 lat i się rozleciały w praniu,ma oczywiście odkupić,no i słusznie po co rządzić się u kogoś w domu,po co wychodzić przed orkiestrę chciała babce się podlizać,no to się podlizala teraz ma atmosfere cacy,ale jak jej radziłam nie słuchała,i ma 2 miesiące w stresie.Więc nie róbmy sobie kuku,na własne życzenie.
28 maja 2016 16:40 / 7 osobom podoba się ten post
No ja bylam zapraszana do łóżka nie raz,ale jakoś do tej pory nie skorzystałam
Żarty żartami ale zmieniałam raz panią która czyściła basen ( pusty bez wody,ale z liści i innych takich brudów,kopała ogródek szorowała dywany
Robiła to mając nadzieję że to docenią i zaplacą jej na koniec
Cóż,przeliczyła się
28 maja 2016 16:49 / 5 osobom podoba się ten post
Tego sobie też nie wyobrażam. Raz była sytuacja na mojej obecnej stelli że syn, który kasę dowozi nie był w weekend, a bratu zapomniał powiedzieć. Sam się do tego przyznał, spytał ile mam jeszcze kasy w zapasie, przypomniał o "rezerwie" schowanej na czarną godzinę. Ale i tak wysłał pieniądze na adres od podopiecznej, tak żeby wszystko się zgadzało. To jest duży plus tej stelli.
28 maja 2016 16:58 / 12 osobom podoba się ten post
Taka to organizacja,szkoda slow. Ale zawsze mowie,ze rodziny pdp sa conajmniej dziwne. Moze im sie wydaje,ze jak pozniej kase dowioza to sie uda cos tam zaoszczedzic? Osobiscie mialam okazje pracowac u kogos,kto na caly tydzien kupowal do jedzenia,dodam,ze na dwie osoby,jednego kilogramowego kurczaka,100g salami i tylez samo pasztetowej. Nie jadam ani salami ani pasztetowej,no nie lubie. Aaa,i chleb tylko tostowy tam byl. Wytrzymalam dwa dni,na trzeci byla awantura.Pomoglo. Bylam tam kilka lat ;)
Spanie w jednym lozku? Pierwsze slysze ale mialam okazje,spedzic jeden dzien w miejscu gdzie nie bylo dla mnie pokoju. Podopieczna miala sypialnie a ja bym musiala spac na sofie w salonie. O kurde...Oczy mi sie zrobily jak pieciozlotowki ,po tym gdy uslyszalam ta nowine. Oczywiscie wczesniej nie bylo o tym mowy. Wiec na drugi dzien zjechalam. Mialam poczekac na jaka zmienniczke,ale wieczorem,gdy juz sobie w lozku lezalam,wlazl do chalupy ziec babki,bez pukania,jak do stodoly,i prosto do mnie! No nie! Tego bylo mi za wiele,wydarlam sie tylko - Rauuuussss!! I wkur...rzona siedzialam juz do rana w ubraniu. Rano podjechal busik i nawet nie pomachalam na odjezdne. Bo nie. Zero prywatnosci,to nie jest normalne.
Pozyczac kasy od kogos? Nie mialam takiego przypadku ale , zdarzylo mnie sie pare razy,ze placilam swoimi,za kazdym razem mialam kase oddana z nadywzka,i bylam uprzedzona i dopytana czy istnieje mozliwosc,ze zrobie zakupy za swoje bo cos tam wypadlo i nie bylo jak kasy dostarczyc.
Tak wiec "Sa na tym swiecie przypadki,o ktorych fizjologom sie nie snilo" ;)))))))
28 maja 2016 17:14 / 5 osobom podoba się ten post
Marta

Mycho problem w tym że ta " inna droga" nie ma końca,juz od dawna zdjecia można wklejać tylko poprzez odwiedzenie innych stron internetowych.Nie każdy ma laptopa na wyjeździe a na,smartfonach sie tego nie da zrobić.Zresztą to przeciez obciach,odsylanie gdzie indziej użytkowników,ale pisalam juz o tym i nie bede sie powtarzać.
A tym co najbardziej denerwuje jest brak informacji czy wcześniejszy sposób wklejania zdjęć powróci czy tez nie,i ewentualnie kiedy.Wiele osób o to pyta i pytania,są ignorowane.
Osobiście bardzo mnie to zniecheca do tego forum.Myślę że w końcu ludzie zaczną stąd odchodzić a ja bede pierwsza.

A no tak, nie pomyślałam o innych urządzeniach. Ale z tym odchodzeniem Marta to się nie spiesz. Pójdziesz Ty to i Darek pójdzie. I zniknie nam forumowa para.

Aj ty wredny włascicielu tego forum. Przestań wreszcie sknerzyć i zrób coś z tymi fotkami !!! A to platak dla Ciebie !!!
28 maja 2016 17:16
Ja tam się nie przyznaję że swoją kasę mam.
No nie mam i już Ooo córka tu jakby wyczaiła że za,swoje mogę kupować,to na pewno by skorzystała.Niestety,musze sie dopominać zawsze o pieniądze i jest tu tylko 50 Eu na tydzień.
Kiepska sztela,pod tym względem
28 maja 2016 17:20 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

A no tak, nie pomyślałam o innych urządzeniach. Ale z tym odchodzeniem Marta to się nie spiesz. Pójdziesz Ty to i Darek pójdzie. I zniknie nam forumowa para. :brak wiary:

Aj ty wredny włascicielu tego forum. Przestań wreszcie sknerzyć i zrób coś z tymi fotkami !!! A to platak dla Ciebie !!! :bije2:

Nie pójdę Mycho straszę tak tylko,z bezradności.
Bylam dzis w Ladenburgu znowu.Takie piękne miasteczko coś jakby Getynga w miniaturze.
Wstawiłabym zdjęcia,no ale nie wstawię.

Szkoda.