Na wyjeździe 37

24 marca 2017 17:22 / 3 osobom podoba się ten post
DZięki dzieki DziękiJesteś SUPER!!!
24 marca 2017 20:52 / 4 osobom podoba się ten post
moni.r

:lol2:Teraz 3 razy obejrze zanim zastosuje!:-)ale powiedz kochana wybawczyni jak ją mam odebrac albo jak podrzucisz?
ja jutro tak do miasta nie wyjde:brak wiary:Straszyla bym 

Ale przyznasz ,że pomysła miałam czasem ma mały zaskok ))
24 marca 2017 21:27 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Ale przyznasz ,że pomysła miałam :lol3:czasem ma mały zaskok ))

no jeszcze raz dziekuję ci:A pomysl rewelacja i powiem ci że takiego ładnego koloru to chyba nie mialam .Teraz już bez jaj :wyszedł normalnie hit sezonu.Moja siostra za taki kolor naprawde dużo u fryzjera zaplaciła,a mi jak za dotnięciem czarodziejskiej rączki taki poprostu wyszedłjutro zobaczysz sama że jaj sobie nie robięA wiesz że w pierwszej chwili to patrzylam na ulice bo cosik mi brakowalo (tej tubki nie widzialam i bylam pewna że mi jaja robisz
24 marca 2017 21:48 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Przysiadlam jak zwykle w MCDonalds , pije kawke i odpoczywam , bo mnie okropnie kopyta bola .Zlazlam sie jak osiol.Zmeczona przymierzaniem ciuchow.Dzis chyba nie mialam dnia na zakupy , przymierzylam z 10 par spodni, a kupilam bez mierzenia juz))).Nie boje sie bo to te sameco w zeszlym roku sobie kupilam.Juz po prostu mi sie nie chcialo(((.Beda niedobre to wymienie , albo oddam w dobre rece)))
Zakupilam tez farbe dla Sierotki Marysi, ale zrobilam jej psikusa , zamienilam tuby .Chciala sredni-ciemny blad , wzielam jasny- wiosna idzie niech ma ))) Taka zolza jestem )))

Ale tych wszystkich 10 -ciu nie kupilaś?
24 marca 2017 21:55 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Ale tych wszystkich 10 -ciu nie kupilaś?:lol2:

Nie no co Ty )) Jedną parę ,a i jeszcze kupiłam se spodnie dresowe do roboty i na rower ))))
24 marca 2017 21:56 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Nie no co Ty )) Jedną parę ,a i jeszcze kupiłam se spodnie dresowe do roboty i na rower ))))

mam nadzieję obejrzeć
25 marca 2017 07:49 / 7 osobom podoba się ten post
Po wczorajszej inwazji rehabilitantki,masażystki,syna i lekarza..wieczorem zasnęlam jak dziecko..taki tłok był w domu...Ale dzisiaj już wszystko powróciło na swoje tory...Pdp czuje się już lepiej,jest silniejsza, ma apetyt,syn z lekarżem, który był ostatni raz u Pdp ,bo opiekował się nią i zmarłym babci mężem, wczoraj zakończył pracę i przeszedł na emeryturę, dlatego przyjechał syn babki z prezentem i kwiatami aby godnie podziękować doktorowi...więc śmiali się, że w ciągu 2 tygodni 90 letnia babcię odchuchalam i czuję się wyśmienicie, bo zabiegu i 2 tygodniowym pobycie w szpitalu. Ja tez odetchnelam,bo jest sprawniejsza i już nie wola mnie po nocach ..
Oby tak dalej...
Podjęłam decyzję i raczej wroce tutaj w maju po urlopie na kolejne 2 miesiące...
27 marca 2017 11:11 / 7 osobom podoba się ten post
Napisałam posta i zniknął w trakcie:)Nie wiem jakim cudem:(Jeszcze raz:)
Wczorajsze licytacje pana F.
ON-wolisz rosół czy posprzątany dom?
JA- przecież mamy nowiutki odkurzacz to Ci sprzątanie 10 min zajmie:)Poza tym chyba sam bardzo nie nabrudziłeś?:)
ON-acha.......
JA- no widzisz:):):)
ON- to ja wstawię we wtorek wieczorem i rano w środę dokończę,co?
JA- kotku,Ty zawsze jesteś lepiej zorganizowany niż ja:):):)
ha ha ha i zaś wyszło na moje:)A taki niby zarobiony jest:):):)
27 marca 2017 11:17 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Napisałam posta i zniknął w trakcie:)Nie wiem jakim cudem:(Jeszcze raz:)
Wczorajsze licytacje pana F.
ON-wolisz rosół czy posprzątany dom?
JA- przecież mamy nowiutki odkurzacz to Ci sprzątanie 10 min zajmie:)Poza tym chyba sam bardzo nie nabrudziłeś?:)
ON-acha.......
JA- no widzisz:):):)
ON- to ja wstawię we wtorek wieczorem i rano w środę dokończę,co?
JA- kotku,Ty zawsze jesteś lepiej zorganizowany niż ja:):):)
ha ha ha i zaś wyszło na moje:)A taki niby zarobiony jest:):):)

Kasia....masz dobre podejście do męża.....faceta trzeba zawsze pochwalić.....szepnąć miłe słówko....i zrobi  wszystko chociaż się zarzeka, że nie......
27 marca 2017 11:30 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Kasia....masz dobre podejście do męża.....faceta trzeba zawsze pochwalić.....szepnąć miłe słówko....i zrobi  wszystko chociaż się zarzeka, że nie......:-)

Lata doświadczeń ,ha ha ha
Tylko raz powitalnego rosołku nie było ,kiedy w ramach niespodzianki zawitałam do domu 3 dni wcześniej:):):)Bez powiadamiania:):):)Pan F.mało zawału nie dostał na mój widok.
Rosołek powitalny to nasza wyjazdowa tradycja jest:)
27 marca 2017 11:34 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Lata doświadczeń ,ha ha ha
Tylko raz powitalnego rosołku nie było ,kiedy w ramach niespodzianki zawitałam do domu 3 dni wcześniej:):):)Bez powiadamiania:):):)Pan F.mało zawału nie dostał na mój widok.
Rosołek powitalny to nasza wyjazdowa tradycja jest:)

Rozumiem, że po rosołku jakieś "wycieranie blatów" się odbywa???...
27 marca 2017 11:59 / 4 osobom podoba się ten post
Misiek

Rozumiem, że po rosołku jakieś "wycieranie blatów" się odbywa???:przytula:...

Taaaaa,między miską z makaronem a wazą z rosołem,oj Misza Misza:):):):)Ot,wymyślił:):):):)
27 marca 2017 12:01 / 5 osobom podoba się ten post
Zaczął się mój ostatni tydzień na wyjeździe. Za tydzień o tej porze będę dociskać walizki (wyjazd wieczorem).

Pdp włączyła już "odliczanki", czyli komentuje tak, jak ja teraz.
Krąży koło mnie i zagaduje,że niektóre rzeczy mogę zostawić do następnego razu. Przy pakowaniu będzie zaglądać, czy i co zostawiam. Dla niej to zapewnienie mojego powrotu.

27 marca 2017 12:04 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Taaaaa,między miską z makaronem a wazą z rosołem,oj Misza Misza:):):):)Ot,wymyślił:):):):)

No chyba nie chcesz powiedzieć, że na rosołku się kończy???
Zasmucasz mnie kobieto
Każ chłopinie lubczyku dodać zamiast Maggi i będzie dobrze
27 marca 2017 12:10 / 5 osobom podoba się ten post
Obiad zjedzony, dzień  zaliczony!
Jutrzenka złożyła swoje zacne członki w łożu i mnie nie pizostaje nic innego uczynić
Jednym słowem - sjesta do 15.00